Sayfa 265/946 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365765 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Reis turkiye de mi yurtdisinda mi bilmiyorum ama su zamana kadar herhangi bir aciklama yapmamasini ben anlamis degilim. Coktan yapmali, hatts cumhurbaskani olarak ziyaret etmeliydi. Bir cumhurbaskanina bu yakisirdi

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Arkadaşlar swap faizlerini göremiyorum.
    Bu faizler hala daha yüksek seviyede midir?
    Kurda yön arayışı üzerinde belirgin etkileri olabilir.
    Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

3.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Reis turkiye de mi yurtdisinda mi bilmiyorum ama su zamana kadar herhangi bir aciklama yapmamasini ben anlamis degilim. Coktan yapmali, hatts cumhurbaskani olarak ziyaret etmeliydi. Bir cumhurbaskanina bu yakisirdi

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    gerginliğin yatışmasınımı yoksa aksini mi istiyor.

4.  Alıntı Originally Posted by hunter77 Yazıyı Oku
    başka düşüncesi olan söylesin
    bu menfaat kutuplaştırması ile orta vadede..
    vatandaş olarak finansal analiz en son derdiniz olur gibi..
    siyasiler eliyle anadolunun bağrına ekilen nefret tohumları eninde sonunda çimlenecek...

5.  Alıntı Originally Posted by hunter77 Yazıyı Oku
    şuan düşüş yapıyor ufak ufak zaten dediğimi destekler nitelikte düşünüyor sanırım piyasa yapıcılar yarın haberleri izlemek gerek dikkatlice tansiyon artıyor mu artmıyor mu bakmak gerek gerçekten çok gerildi ülke dolar molar hikaye gerçekten izlerken zor tutuyorum kendimi siyasilerin tümünün kahveden çıkıp ülkeyi yönetecek insanlar kadar bile yeteneği yok dolardan kazanç diye bişey yok zaten alım gücünü az buz korursun ama ülke giderse herşey biter şu ülkenin cahil kesiminin bitip nitelikli genç neslin yerini alması lazım başka şekildede düzelmez bu ülke...
    bu haber düşürdü hafifçe , belkide gerginliği azaltır bir nebze

#BREAKING: On Monday morning, Secretary of State Mike Pompeo will announce that, as of May 2, the State Department will no longer grant sanctions waivers to any country that is currently importing Iranian oil, including: China, India, Turkey, Japan & ROK

6. 2 mayıs itibariyle 100% ülke istinasız ambargo...
    çin de uyacak
    valla azaltır. )))

eyy hassan... eyyyy ruuhhh
    gibi kuyudan bir ses gelirse.. düşer..

7. çatal diller ve yalakası ülkeyi ve vatandaşı ne hale getirdigi bugün daha net görüldü şayet bu tutumları benden olmayanlar teröristtir anlayışı ve davranışları devam ederse dışarda düşman aramaya gerek kalmayacak
    bu gözü dönmüşler saltanatları ugruna umarım bu güzel ülkeyi harcamazlar

iran ambargo yersem hürmüz bogazını kapatırım demişti. Ambargo yaklastıkca. Hürmüz bogazının kapatılmasını şimdiden fiyatlamaya başlamış gibi gözüküyor. Artık gene 100 doları goruruz. Benzin 10 tl olur ise şaşırmamak lazım.
    Manavcımıza abi bana ordan ince dilim karpuz var dıyebiliriz. karpuzun kılosuda 5 tl olur artık

Sayfa 265/946 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •