Sayfa 100/466 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 793 - 800 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Hadi iyiyiz bugün 1,61😁

2.  Alıntı Originally Posted by brunocarlos Yazıyı Oku
    Hadi iyiyiz bugün 1,61
    Biz niye gormedik 161

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Pardon 1,60

4.  Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    TİRE de ocak başından mayıs ayı dahil işlemleri kimin yaptığı araştırılmalı.eğer spk varsa araştırmalı.eğer varsa cezalandırılmalı ve kamuya açıklanmalı.yoksa da enazından biz küçük yatırımcıların şüphesi kalkmalı.y.t.d.
    hadi spk bekliyoruz.

5. teksas kardeş sen hala burdamısın sen yaşıyonmu. ben dedim bu adam çoktan sinirden gitmiştir ama hakatten sinirlerin sağlammış.

6. TİRE de ocak başından mayıs ayı dahil işlemleri kimin yaptığı araştırılmalı.eğer spk varsa araştırmalı.eğer varsa cezalandırılmalı ve kamuya açıklanmalı.yoksa da enazından biz küçük yatırımcıların şüphesi kalkmalı.y.t.d.

7. Ünlü menkule saydırmanıza gerek yok, düşüş trendinde 700 bin hisse aldı, şimdi onun zararını çıkarıyor. Bu alımı o zaman yapmasıydı şimdi tire 1.40₺ idi

Alıntı Originally Posted by denizfeneri3434 Yazıyı Oku
    az şikayet etmedin beni ben bunlara saydırırken ama simdi eminim hak veriyon bana.icine at at nere kadar dimi kardeşim.ben tireyi sattım makina takım aldim yanliz ünlü doye bir serefsizler takımı var oranıda aynı burasi gibi rezil ediyor sarefsizler
    Benim sana şikayetim küfür etmendi küfürle olacak birşey değil onu anlatıyorum arkadaşım...
    Bizde kendimizi zor tutuyoruz fakat yapacak başka birşey yok...,
    Patron ve uşakları hissenin yönünü belirler...
    Bizlerde bakar dururuz şeyin tirene baktığı gibi...

Herşey patronda bitiyor düşüşte ne bir açıklama yaptı ne birşey...

Şirketin değeri umurunda değil bunların en büyük sorun budur...sorunlar yaz yaz bitmez...
    Neyse herşey gönlünce olsun Mertali arkadaşım....

Kimseye al sat tut tavsiyesi asla değildir...!!!

Sayfa 100/466 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •