Special Days Image
Sayfa 101/466 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 801 - 808 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Katolik Nikahlı Entrika Diyor ki,

''Şişman Kadın Sahneye Çıkmadan Opera Bitmez'' inanın burada bile;

#herşeyçokgüzelolacak

2.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Katolik Nikahlı Entrika Diyor ki,

''Şişman Kadın Sahneye Çıkmadan Opera Bitmez'' inanın burada bile;

#herşeyçokgüzelolacak
    Ben rica etsem yarın çıkar. edeyim mi.
    Arkadaşlar. Hadi bakalım 2 vakte kadar, saat 2 de , 2. seansta, 2 Tl. gibi , 2 dk. , 2 göbek at desem gelir mi, acaba. o ŞİŞKO.

Ya bi de olursa bana SPEK, dersiniz, geri alıyorum sözümü,
    Y.T.D.

3.  Alıntı Originally Posted by nokta atışı Yazıyı Oku
    Ben rica etsem yarın çıkar. edeyim mi.
    Arkadaşlar. Hadi bakalım 2 vakte kadar, saat 2 de , 2. seansta, 2 Tl. gibi , 2 dk. , 2 göbek at desem gelir mi, acaba. o ŞİŞKO.

Ya bi de olursa bana SPEK, dersiniz, geri alıyorum sözümü,
    Y.T.D.
    Sevgili Nokta Atışı,
    Bence tam yerleri kesene göre ufak ufak al ve sat. Nereden alırsın nereye satarsın kendin hesap et. Biraz pratik yap. Bizim ki spek değil adeta hayır kurumu...Müthiş alım fırsatı verdi...

....Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir....

4. Adamın taktiği çok belli, dar bir aralıkta hareket ediyor. Kendi veya ekibin yazdığı lotlara alış yapıp hedef satışa ellerindekilerden veriyorlar. Sonra geri gelerek gün içinde yukarıdan verdiklerini geri almaya çalışıyorlar. Genelde kendi lotlarına işlem yapıp arada takılan olursa kısa günün karı diyorlar.

Bir ara %5 ve üstü yukarı yapmaları lazım. Eeee bizde o zaman aldığımız çerezlikleri veririz.....Buradan kar oluştuğunda bu karlarla iftar vereceğim...Borsada her zaman kazanmak mümkündür...

5.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Sevgili Nokta Atışı,
    Bence tam yerleri kesene göre ufak ufak al ve sat. Nereden alırsın nereye satarsın kendin hesap et. Biraz pratik yap. Bizim ki spek değil adeta hayır kurumu...Müthiş alım fırsatı verdi...

....Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir....
    Entrika abi slm, kaç gündr moralim çok bozuktu amma düştü yaa.. sora korkunun faydası yok dedim gttm babamlan konuştm hisseye baktı, düştü die postayı çekçek sandm ama öle yapmadı biraz daa para verdi git alttanda al bari dedi. Ortalama düşürcekmişim. Daaa düşmez die bgn aldm inş daa düşmez.

Opera bekliyrm abi, babamda hisseye inandı inanmasaydı nolurdu halim düşünemiorm.

Hayrlısı...

6.  Alıntı Originally Posted by Yüce2000 Yazıyı Oku
    Entrika abi slm, kaç gündr moralim çok bozuktu amma düştü yaa.. sora korkunun faydası yok dedim gttm babamlan konuştm hisseye baktı, düştü die postayı çekçek sandm ama öle yapmadı biraz daa para verdi git alttanda al bari dedi. Ortalama düşürcekmişim. Daaa düşmez die bgn aldm inş daa düşmez.

Opera bekliyrm abi, babamda hisseye inandı inanmasaydı nolurdu halim düşünemiorm.

Hayrlısı...
    Güzel Kardeşim,
    Borsa hayat gibidir. Her çıkışın bir inişi her inişin bir çıkışı olur. Ne diyoruz ''Şişman Kadın Sahneye Çıkmadan Opera Bitmez'' ve kesinlikle #herşeyÇokgüzelOlacak

Kendince bir hesap yap ve stop loss'a mutlaka uy...Kazanmanın birinci kuralı hedef koymaktır...O senin kısmetindir fazlasına daha deme o başkasının olsun...

Böyle sürekli seçim olursa....kaç yıldır durmadan seçim oldu bunun ekonomiye getirisi çok yüksekdir....
    Güvensizlik olumsuzluklar siyasi gerginlik bitmez bu şekilde....hiç birşey güzel olmayacak böyle oldukça...sadece enflasyon...devalüasyon...kavga döğüş olur...

Sadece kendimizi kandırıyoruz...

Hiçbirşey güzel olmaz böyle oldukça.....

Sadece düşmanlar kazanır...
    Su uyur düşman asla uyumaz....!!!

8. Sadece düşmanlar kazanır...
    Su uyur düşman asla uyumaz....!!!

Asla vaz geçmeyecekler, baksanıza sloganlarını bilen bilmeyen utanmadan sıkılmadan korkmadan eşikten beşiğe hepsi sahiplendi. yazık oluyor güzel ülkeme.

Sayfa 101/466 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •