Sayfa 105/466 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 833 - 840 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Hepimizin amaci burdaki cikmazdan bi an once cikmak memleket meseleleri platformu baska yerlerde konusuluyo zaten tireden nasil cikacaz onu diyin bi hele

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ahanda 1.51 oldu buyrun burdan yakın. Gelsin siyasiler kurtarsın bizi

3.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Ahanda 1.51 oldu buyrun burdan yakın. Gelsin siyasiler kurtarsın bizi
    Aynen

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Tam bir kara delik e dönüştü.Geleni öğütüyor.Tuzakları çok sıradan.Alımı satımı şişir, yataya sar sarmala.

5. 15 günde 66 kuruş düştü, özet

6. Takasları inceledim sadece son 10 günde citi 1 milyon 250 bin adet tire satmış...30 nisan-10 mayıs arası...ytd

7. Günlük takasları incelediğimde Citinin hisselerini credit ve Ak yatırıma virman yaparak sattığını görüyorum. Elinde yaklaşık 1.5 milyon hisse kaldı. Diğer satıcı da gedik tabii Ytd
    Son düzenleme : nargilim; 11-05-2019 saat: 11:09.

8.  Alıntı Originally Posted by nargilim Yazıyı Oku
    Günlük takasları incelediğimde Citinin hisselerini credit ve Ak yatırıma virman yaparak sattığını görüyorum. Elinde yaklaşık 1.5 milyon hisse kaldı. Diğer satıcı da gedik tabii Ytd
    Aynen ben de bundan bahsediyorum, zaten borsadaki bu düşüşü, doların bu amansız çıkışını, yabancı bankalar ellerindeki türk lirası rezervlerini erite erite dolara çevirerek bilinçli olarak yaratmıyorlar mı? Bu apaçık ortada olan bir şey. Hisselere yabancılar zarar veriyorlar, türk yatırımcılar da ellerindeki malların değerinin bu olmadığını bildiklerinden satmıyorlar zararına, piyasalar sığlaşıyor meydan yabancılara kalıyor, türklerin cebinde alttan alacak para da kalmadı, yabancı at koşturuyor. Tire de de yabancı yatırımcı olmasa dimdik dururdu... bir babayiğit türk zenginimiz çıksa da sırtlansa şu hisseyi bırakmasa yabancılara artık.

Yoksa citi yine totalini 3-3.5 m lot yapana kadar 1-2 milyon toplayacak hisse 1.75 görecek sonra bir vurucak bir daha hadi bakalım 1.30. Toplarken çıkartmıyorlar da satarken inim inim inletiyorlar... bu kaçıncı... yeter artık...
    Ytd.

Sayfa 105/466 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •