Sayfa 123/466 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 977 - 984 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    iyi geceler arkadaşlar twiterda son mohikan adlı bir arkadaşa (daha evvel hisenette yazardı)tirenin son halini sordum.
    1.tabana tepki veriyor dedi ve 1,10 kadar düşebilir dedi dolar bazlı 0,12 dolar olan 2001 dibini görebilir dedi şaşırmış vaziyetteyim
    Abooo yarın yukarı tepki verirse gazlayalım gitsin. Siz de aynı düşünüyormusunuz, öneriniz nedir. Alttan almak daha mantıklı mı, satalım mı , biraz görüşünüzü alabilirmiyiz, kardeşim. Teşekkürler.

ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    iyi geceler arkadaşlar twiterda son mohikan adlı bir arkadaşa (daha evvel hisenette yazardı)tirenin son halini sordum.
    1.tabana tepki veriyor dedi ve 1,10 kadar düşebilir dedi dolar bazlı 0,12 dolar olan 2001 dibini görebilir dedi şaşırmış vaziyetteyim
    O nası iş abi ya batıo mu bu şirket 2.70 ten gidio 1.10 oluo ne die oluo ki? Yani böle bi düşüş için batıo fln olması gerekmez mi?

3.  Alıntı Originally Posted by nokta atışı Yazıyı Oku
    Abooo yarın yukarı tepki verirse gazlayalım gitsin. Siz de aynı düşünüyormusunuz, öneriniz nedir. Alttan almak daha mantıklı mı, satalım mı , biraz görüşünüzü alabilirmiyiz, kardeşim. Teşekkürler.

ytd.
    Valla kardeş kelin ilacı olsa başına sürermiş benim maliyet 2,05 lerde zarar gani stop olamadım al satı hayatta beceremem ne zaman yapsam hep ketenpereye gelmişimdir o yüzden bu konuda size bir öneri veremem

4.  Alıntı Originally Posted by Yüce2000 Yazıyı Oku
    O nası iş abi ya batıo mu bu şirket 2.70 ten gidio 1.10 oluo ne die oluo ki? Yani böle bi düşüş için batıo fln olması gerekmez mi?
    yani ha 1,10 ha 1,42
    1,42 olduğunda nasıl bir tepki gösterdikki 1,10 olursada aynısı olacaktır bu ihtimaller dahilinde olacak diye bişey yok tabiki sayın mohikan iyi bir teknikçidir sadece sizinle paylaşmak istedim borsada her ihtimal var İnşallah mohikan hoca bu seferlik yanılırda bizlerde inde yüzü birazcık güler

5. TL olarak 0.84 ü gormuslugum vardir. Burası borsa herzaman dibin dibi, tavanın da tavanı vardır.

6.  Alıntı Originally Posted by Tenessih Yazıyı Oku
    TL olarak 0.84 ü gormuslugum vardir. Burası borsa herzaman dibin dibi, tavanın da tavanı vardır.
    Siz de benim gibi tüm diplerde ve tepelerde hissedeymişsiniz sayın Tenessih. Ben 2001 deki 0.11 cent cıvarına gelerek ikili dip yapacağını düşünmüyorum grafiğin ama yine de kim bilir tire bu daha önce yapmadığı şey değil, gelirse de farketmez gelmezse de farketmez, bazı arkadaşlar kızıyor söylememe ama bunca senedir hisseyi tutup hiç al sat yapmamış kişilere koymuyor 1tl 1.5 tl 2 tl filan.

Bir tek kottan çıkıp hisseleri de daha önceki paylaşımlarda yazılmış ortaklık iptaliyle almak gibi saçma sapan işler dönerse, onca senelik hisselerimi rızam olmadan almaya çalışırlarsa o zaman sinirlerim hoplar. Böyle bir şeyin olma ihtimalini dahi düşünemiyorum.

Sayın Tenessih siz nasıl değerlendirirsiniz bu durumu var mı sizce böyle bir ihtimal ? Ya da bir bilginiz var mı gerçekten hakim ortak küçük ortakları ortaklıktan çıkarabiliyor mu belirli şartları sağlarsa ?

Teşekkürler,
    Selamlar,
    Ytd.

Kim ne derse desin bu Avusturyalılar mecbur kalmadığı sürece hiçbir şey vermezler,Ve eninde sonunda adım gibi eminim koddan çıkacaklar... zaten aldığı günden beri şirketten götürdüğü paralarla Kaç şirket daha kurar.... onlar için bedelli olmuş onların cebinden para çıkmış önemli değil,onlar bu şirketi nasıl tamamını sonuna kadar toplarız onun peşindeler %98’in peşindeler bence...
    Yoksa bu baskı niye sanıyorsunuz neden..???!!
    Borsa 20.000 40.000 de iken bile şuanki bu fiyatlardan daha iyiydi,dalga mı geçiyorsunz Allah aşkına....2017 de 2018 2019 da Bu şirketin en az 1 $ üzerine çıkması lazımdı yapılan karlara göre yapılan yatırımlara göre olması gerekti,ama nerede...ne beklenti satın alındı nede birşey sadece baskı korkutma vb..!!

Birilerinin buna dur demesi gerekmiyormu..!!??bukadarda bariz değilmi yaptıkları...!!!

Kimseye al sat tut tavsiyesi asla değildir.,!!!

Her şey çok güzel olacak Şişman kadın çıkacak sahneye...gene sallayacak sallayacak sallayacak sallayacak huysuz virigin şeyini...😂😂😂

Aslında en büyük spek Entirikadır Adam her türlü kazanıyor anlatıyor da anlatıyor...Yarım milyon da hissesi varmış😂

Buranın Modorötörü bile taraflı adamına göre kişilere ceza veriyor...
    başkaları burda siyaset yapıyor İstanbul’u tek tek geziyor oy topluyor burada yazıyor oy topluyorum diye vb... ne hikmetse hiç ceza almıyor....!!!

Bir de iftar veriyor sizce iftar veren bir insan niye niye söyler o Allahla senin aranda yaptığınız verdiğiniz yemek söylenir mi Allah aşkına...!!!

Anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zoruna az...!!!

Sayfa 123/466 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •