Sayfa 125/466 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. O kadar kolay mı kottsn çıkmak velevki çıktı önümüzdeki ekonomik zorlukta sermaye ihtiyacı olduğunda ne yapar. Bu şekilde en azından Halk ortak olur.

2.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    O kadar kolay mı kottsn çıkmak velevki çıktı önümüzdeki ekonomik zorlukta sermaye ihtiyacı olduğunda ne yapar. Bu şekilde en azından Halk ortak olur.
    Günaydın

1. sorunuz kolay (çıkacaklar diye bi iddiam yok. ama çıkmak isterse kolay)
    2. sorunuz için halka açıklık oranına baktınızmı? geçen hafta bu konuyu işledik bu topikte halkta fazla lot olmadığı için olası sermaye ihtiyacının görünen % 80 den fazlasını kendileri verecek zaten. (yine sermaye artırımı iddiam yok. sizin bahsettiğiniz olasılık üzerinden halka ihtiyaçları olmadığını düşünüyorum)

3. Üstatlar,
    Bu hisseyi almak istiyorum. Sizce alım fiyatı neresi olmalıdır.
    Selamlar

4.  Alıntı Originally Posted by Serçe Yazıyı Oku
    Üstatlar,
    Selamlar
    Genelde foruma bakarsan asla bulaşmaman gereken bir hisse. Bana göre bedavadan biraz pahalı. Al ama sonra sakın ağlama. Nereden alırsın nereye satarsın sen bilirsin...

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Tamam.
    Almaktan Vaz geçtim.
    Teşekkür ederim.

6.  Alıntı Originally Posted by Serçe Yazıyı Oku
    Üstatlar,
    Selamlar
    1.50 üstüne gidebilirse bilemem, ama aşağıya gelirse 1,35-1,40 arası çok güzel olur. Yinede seçim senin.
    Her türlü kottan çıkma-temettü- srmaye arttırımına kapalıyım. Genel kurul hele bi gelsin herşey meydana çıkar. Zaten perşembeye az kaldı herkesin merakı bitecektir.

ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by nokta atışı Yazıyı Oku
    1.50 üstüne gidebilirse bilemem, ama aşağıya gelirse 1,35-1,40 arası çok güzel olur. Yinede seçim senin.
    Her türlü kottan çıkma-temettü- srmaye arttırımına kapalıyım. Genel kurul hele bi gelsin herşey meydana çıkar. Zaten perşembeye az kaldı herkesin merakı bitecektir.

ytd.
    Eyyyyy Oğullll, burası borsa, kim kime ko….. a. Sen bakacaksın forma, çok ağlayan varsa 5-10 bakma al. Sen ki iyi bakacaksın forma çok gülen varsa sat. yapacaksın. Ben bunu öğrendim.
    1,47 kapandı mesela, 1,46 alırsın 1,57 oluvaerir. yada 1,46 alırsın 1,36 oluverir... para 1 yıl kısa vade ,2 yıl orta vade, 3 yıl ve üstü uzun vade, para lazım değilse eğer sorun yok. Rahat ol. Al geç.

YTD: değildir. Acemiyim ama öğreniyorum.

8. Genel kurul ayıın kacında arkadaslar

ASUS_Z00LD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 125/466 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •