Sayfa 133/466 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by nokta atışı Yazıyı Oku
    Genel kurulda iyi haber gelirse yarın 1 tavan çeker ayıp olmazsa.

YTD.
    Keşke öyle olsa ama yanılıyorsunuz maalesef .. Genel kuruldan iyi haber gelecek olsaydı fiyat düşüşü sürmez, çoktan fiyata yansıtırlardı. Artık şanlı borsamızda gelecek haberler önceden bazı kesimlere sızdırılıyor, bundan haberiniz yok mu?

2. tire hissede yapılanlar bence borsada ses getirecek.bu düşüşü görmeyen spk yada borsa yetkilisinin olmadığını düşünmüyorum.bence kepez çukurova gibi yıllarca insanların konuşacağı bir hisse olayı.bekleyelim görelim...y.t.d.

3.  Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    tire hissede yapılanlar bence borsada ses getirecek.bu düşüşü görmeyen spk yada borsa yetkilisinin olmadığını düşünmüyorum.bence kepez çukurova gibi yıllarca insanların konuşacağı bir hisse olayı.bekleyelim görelim...y.t.d.
    Ülkeninde sermaye piyasalarınında ...... koydular. Devam

Alıntı Originally Posted by nokta atışı Yazıyı Oku
    Sn : Entrika güzel söylüyorsunuz da bunlar her zaman en kötüsünü yapar. Bu sefer yanılan ben olurum inşallah.

Gerçekten bu adamlara tırnağım kadar güvenmiyorum. Yatırımcı için en kötü ne ise onu yapacaklardır.

isterseniz bana felaket tellalı deyin, ama gönlümden geçen biz ky. için iyi olanı olsun.

Asla ve asla bizim için bir şeyler yapacaklarını düşünmüyorum, bir tekmede onlar vuracaklardır.

ytd.
    Nokta atışı arkadaşım en doğrusunu söyledin burada.....,👏👏👏

Bizde çok İstiyoruz değerine gelsin fakat demekki planları başka bunların....

Beklenti satın alınır değil mi demekki iyi haber beklemiyor bu çakallar tahta yapıcıları Spek ne derseniz O yüzden bu kadar aşağı hacimsiz düşürdüler....
    Amaçları ne akıl alınır gibi değil mantık yok bu işte bence... tamam piyasa bozuk anladık fakat piyasa iyiken ne yaptınki kaar ederken ne yaptınki...

Bu mondi acaba hissenin değerini tahtada dolar 💵 olarakmı görüyor kurnazlar 😂😂

Yaaa 1.39 tl şuan mondi gözünü aç o kadar değersiz mi şirketin ne yapmaya çalışıyorsunuz..
    Daha doymadınızmı götüre götüre.....!!!

Allah sabır versin herkese diyecek laf çokta neyse.....

Ytd....

5. Satanında alanında amk bu saatten sonra kendi adıma.

6. gecen haftalarda soyledigimi tekrar ediyorum.bu fiyatlardan hicbir kucuk yatirimcidan hisse toplayamazlar.coluga cocuga birakir,torun tombalaga birakir,yakar yine de satmaz.tabi planlarini anlamak ve kestirmek cok zor hatta imkansiz.bizim dusunemediginiz kendi menfaatlerine bir dumen donuyor.Allah sonumuzu hayir etsin...

7. Fabrika yansa acaba kaça düşer hissesi, açıkladığı yıllık karâ bak, düştüğü hale bak,demekki düz mantık olmuyor bu işler, bakalım dibi varmı

8. Yahu saka maka bedelli falan mi geliyor bu nasil bir dusus. Adi serefsizler.

Sayfa 133/466 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •