Sayfa 139/466 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Düşünelim şimdi biz bu hisseyi niye aldık,bu saatten sonra kim alsın bu hisseyi ve niye alsın,cevap bulamiyorum ben,bulan yazsın

2. 1.56 stopla külli bir zararla çıktığım güne minnet duyuyorum.Tam bir kara deliğe dönüştü.Bist tarihinde az görülen bir operasyona maruz bırakıldı.Görevi üstlenmiş olanlar her gün takası blok blok doldurup boşaltanlar.Bundan sonra temeli düzgün hisse olarak değil de alkaçlık trade amaçlı bir hisse statüsündedir.Kottan çıkması da en güçlü senaryo olarak önümüzdedir.Genel Kurulda savunma mekanizması olarak anlatılanlar acı ve değiştirilemez gerçekler olarak kaldı.Yatirim tavsiyesi değildir.

Murat yıldız ve Ahmet yıldız arkadaşı tebrik ve teşekkür ediyorum....👏👏👏👏
    bizim hakkımızda savunmuşlar...👍👍
    fakat iki kişiyle ne olur ki Çoğunluk onlarda her şeyi kabul ediyorlar böyle saçmalık olur mu kendileri çalıyor kendileri oynuyorlar....

Birileri buna dur demiyecekmi artık....!!!??

4.  Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    Arkadaşım kayıtlara geçirmiş senin isteğini.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Arkadaşım Allah senden de arkadaşınız Ahmet Beyden de razı olsun. Ben Spk ya şikayet etmek için şu kararı bu şerhe rağmen almalarını bekliyordum. Resmen kanunsuzluk yaptılar şimdi aynen bunu SPK’ya ileteceğim. Üstüne Ahmet bey’in şerhi ile dava yolu da açılmış oluyor hemen hukukçu arkadaşlarıma da bu durumu soracağım.

Borsaya açık şirket olmanın ne demek olduğunu öğrenecekler burası Dingonun ahırı değil! İsterse 1 lira yapsın hisseyi temettümü gasp etti. Bedelli bedelsiz bir şey verecekti.. bunlar kaşınıyor.

Kaldı ki kar dağıtım politikasını bu genel kurulda da yenilemediğinden bu sene için de aynı esas sözleşme geçerli olacak.

Sayın Entrika’nın yazdığı yürütmeyi durdurma kararı için de hukukçu arkadaşlara soracağım.

Arkadaşınız Ahmet bey hepimize büyük iyilik yapmış sağolsun varolsun.
    Yatırım tavsiyesi değildir kendimce bir şeyler karalıyorum.

5. Ahmet Yıldız ve Murat Aydemir in genel kuruldaki çabaları için şahsım adına teşekkürü borç bilirim.Kendileri üşenmeden yorulmadan mücadele etmişler.Tekrardan teşekkürler...y.t.d.

6. G.Kurul Toplantı tutanağından ...
    Adamlar resmen öpüyorlar...
    Ne karşılığı sömürdükleri belli bile değil..
    Görünen şu Avusturyalı şirket kar transferine devam edecek....

SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

7. Murat Bey de Ayşe hanımı iyi sıkıştırmış, sürekli biçimde ilişkili şirkete Ayşe İlik pas atmış, hanımefendi sıkıştıkça ama şirket ilişkili yani o biziz demiş, kısaca diyor ki Ayşe hanım Mondinin maaşlı çalışanları gelse burada yalandan proje yapsa biz ona istediğimiz gibi yönetim gideri danışmanlık altında fatura keseriz kimseye de açıklama yapmayız ne de olsa ilişkili şirket... ne gibi ilişki.. örtülü kar transferi ilişkisi mi? Sanki Mondi çalışanı buraya gelip proje yapınca adam maaşı dışında para alacak, ya bunlar valla insanları aptal zannediyorlar.
    Yatırım tavsiyesi değildir kendimce bir şeyler karalıyorum.

8. aynı bilançoyu getirsın yine 2.75 olur.ama dediğim gibi.nasıl bir tezgah kurulmuşkş.buralara düştü hala anlamadım....y.t.d.

Sayfa 139/466 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •