Sayfa 165/466 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by nokta atışı Yazıyı Oku
    Bende bir rüya gördüm tire yükselmiş, aha dedim ben ki hiç rüya görmem, baktım açık kalan yer var mı diye , herkes tiye alır oldu ne hikmetse, rüya bu ya kalbim de temiz hani, belki dedim olabilir mi , olabilir bugün... Bakalım ah rüyalar gerçek olsa.
    Ya bu Tire senin bayağı kimyanı bozmuş haa...Çok takma kafana hayat hoş eğlen coş Her şey para değildir...

2. Hissemiz bildigin deli gibi ne yapacağını kestirenin elinden öperim.
    Benim düşüncem makina kapatması ve ardından 60 küsür işçi çıkartması sonucu düşmüştü tekrar çıkması için yeni makina aldiginı ve çıkarttığı işçiler kadar hatta fazlası istihdam sağladık diye bır haber gelmeden bu şeref yoksunu hisse yukarı ivme yapmayacaktır . Bu benim fikrim adamlar oldukça profosyenel çok çok uv de sabreden ekmek belki yiyebilir tâbi bu arada saçma sapan bir bedelli vs haberi yapmazlar ise.
    Yinede başta dediğim gibi deli dana gibi ne yapacağını kestiremiyorum teknik temel veya felek tire için palavradan öteye gitmez. Patron hissenin kaderini bir kaç çapulcuya teslim etmiş kenarda seyrediyor bizler ise cirmalayip duruyoruz. Olumlu hiç-bir haber yok tek beni kaygılandıran bu yoksa elbetteki yatırım yapmışsın sabredip bekleyeceksin ama her haber yatırımcının aleyhine buda ky çok çok moralini bozuyor.
    Sayın Entrika arada bir burada benim gibi yatırımcıya moral vermese Tire yatırımcısının hali nice. Allah somunuzu hayr eder inşallah göreceğiz.

3. Bu oyunbazlarn tr de 5 fabrikası varmş netten baktm şmdi 4 kutu 1 kağıt. Bi fabrikasında bi hat kapadı die sora 1000 işçiden 60 çıkardı die yarıyarıya düştü sacmasapan mantklımı bu smdi.

Bilanço yakın diil mi szler daa ii bilirsiniz ? Yeni haber olmasa ama bilanço ii gelse bence hrkes alr bu hisse ucuz çnkü.

Borsann bu çıkısına hic katılmadı ama duserken hepsnden cok dusmustu o ndnle aşırı ucz kaldı ilgi çeker mutlakaa

4. Ulan arkadaş şu tire ninde Allah için Bntas gibi hareketlerini gorebilecekmiyim gözüm açık gidecek cuma cuma sovmemek elde degil

5. Ulan sizin derdiniz ne be mına kodugumun orsp. Cocukları,bu ne ********lik bu kadar baskı olurmu *****z sizi dogurmamaış sıcmış,daha fazla para icin bu kadar adilik yapılmaz

6.  Alıntı Originally Posted by nokta atışı Yazıyı Oku
    Bende bir rüya gördüm tire yükselmiş, aha dedim ben ki hiç rüya görmem, baktım açık kalan yer var mı diye , herkes tiye alır oldu ne hikmetse, rüya bu ya kalbim de temiz hani, belki dedim olabilir mi , olabilir bugün... Bakalım ah rüyalar gerçek olsa.
     Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Ya bu Tire senin bayağı kimyanı bozmuş haa...Çok takma kafana hayat hoş eğlen coş Her şey para değildir...
    Siz haklısınız entrika maalesef ver paramı al hisseni durumunu geçtik, öğrenmek için en zor hisseyi seçmişiz bu da bizim şanssızlığımız, tabiki para önemli evet her şey de değil, beni ayrı tutun ben işin eğlence tarafındayım. Kazansak da olur, kazanamasakta beklemekten başka çare yok, kağıt bile değiştiremiyoruz, bekliyoruz, bak yukarılara sadece ben miyim. ytd.

7. Dün 300 bin alan ünlü, bugün 600 bin satıyor ,bak oyuna bak sizi gidi kansızlar sizi,hep aynı hikaye tezgah

8. Bakalım köpeklerine ne zaman talimat verecekler fiyatı yukseltin diye

Sayfa 165/466 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •