Sayfa 170/466 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. valla onu bunu bilmem ama herşeye acaip zam gelen bir ortamda bu fiyata da mal verilmez bu kesin ve net ..haaa alırmış almazmiş onun problemi beni enterese etmez ..adamın elınde mılyonlarca lot var o düşünmeyecekde onun yerine ben mi düşüneceğim... onun için ben mal gelmesini beklemesini mantıklı karşilamıyorum cünkü gelmiyeceği belli ,,,bir kere daha söylüyorum malın sahibi burada işlem filan yapmıyor ,, ,, çeşitli zamanlarda girip elindeki malı parası kadar alıyor hepsi bu

2.  Alıntı Originally Posted by azizoglu Yazıyı Oku
    valla onu bunu bilmem ama herşeye acaip zam gelen bir ortamda bu fiyata da mal verilmez bu kesin ve net ..haaa alırmış almazmiş onun problemi beni enterese etmez ..adamın elınde mılyonlarca lot var o düşünmeyecekde onun yerine ben mi düşüneceğim... onun için ben mal gelmesini beklemesini mantıklı karşilamıyorum cünkü gelmiyeceği belli ,,,bir kere daha söylüyorum malın sahibi burada işlem filan yapmıyor ,, ,, çeşitli zamanlarda girip elindeki malı parası kadar alıyor hepsi bu
    Adamları hissenin fiyatı çok da enterese etmiyor, ellerindeki hisse sayısı önemli onlar için. Çünki sürekli ucuza hisse toplama peşindeler aceleleri hiç yok yüzde 80 ini ellerinde sonuçta.. Piyasada ki hisse sayısı azaldıkça toplama olayı zorlaşıyor ama zaman sıkıntıları yok her türlü dalavereyi yapıyorlar. Genel piyasanın bozuk olmasını da fırsata çevirmek istiyorlar ucuza hisse toplamak için.

3. Endeksin 83 binden 100 bine yükselme hareketine hiç tepki vermeyen ender hisslerden. Son yaptıkları ve hissenin yarı yarıya düştüğü operasyondan umdukları hisseyi toplayamadıklarını düşünüyorum. Dolayısıyla muhtemel gelecek kötü bir bilançoyla bu operasyonu devam ettireceklerdir. Naçisane tavsiyem kısa zaman için fazla bir beklentiye girmeyelim.. Yolumuz uzun, dikenli,taşlı zor bir yol..Sabır ve sağlam irade gerektiriyor. Belkide hiç kazanamayacağız ama en azından bu kan emicilere kolay lokma olmak istemem.Yok öyle üç kağıda pabuç bırakmak..

4. bu unlu mamulleri hissenin yükselişini önlemek ve tahtayı çökertmek için kullanıyorlar...
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

5. Mina kodumun tiresi,fuzeler girsin senin gibi şirkete, köpekler ler firsat kolluyor düşürmek için

6.  Alıntı Originally Posted by selimsen Yazıyı Oku
    bu unlu mamulleri hissenin yükselişini önlemek ve tahtayı çökertmek için kullanıyorlar...
     Alıntı Originally Posted by tornacı Yazıyı Oku
    **** kodumun tiresi,fuzeler girsin senin gibi şirkete, köpekler ler firsat kolluyor düşürmek için
    Ünlü menkul tamamen patrona çalışıyor. Bu hisseyi düşüren Mondidir. Biz vazgeçelim istiyorlar biz bu hissenin peşini bırakalım istiyorlar. Bu hisseye şu an yapılan Hostile takeover ( düşmanca devralma ) çabasıdır. İlla şirketin içinde değil şirket dışındaki hisselere de pek ala yapılabiliyor bu gördüğünüz gibi.

Suç Spk da Suç Cimer de pabuç gibi cevap dönmeyi biliyorlar bizi bu işe karıştırmayın diye. Bir tane inceleme ekibi atamadılar ilişkili taraflarla olan para akışını incelemek için, kaç senedir yazıyorum kaç senedir...

Ünlü menkul hisse üzerinde sistematik baskı kuruyor... citinin 88 bin lot malı kaldı, 2 tlden beri hisseyi süründürmek için kullandı tüm hisselerini... 25.02.2019 da 2.5 milyon lotu vardı bu kadar toplu bir hissede zaten bu 2.5 milyonun da kimin malı olduğu belli deutsche de hareket etmiyor buraları kullanıyorlar, trde de ünlü yü...

Temmuz sonu Ağustos başı bilançodan önce bakalım resmi hisse alımı olacak mı... kaç paradan olacak... bütün siyasi ekonomik haberleri sonuna kadar sömürdüler iyi haberlerdeyse hiç bir tepki verdirtmediler hisseye. Ben pes etmeyeceğim Mondi! İstersen 0.10 yap hisselerini ben pes etmeyeceğim...
    Ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by ordinary Yazıyı Oku
    Ünlü menkul tamamen patrona çalışıyor. Bu hisseyi düşüren Mondidir. Biz vazgeçelim istiyorlar biz bu hissenin peşini bırakalım istiyorlar. Bu hisseye şu an yapılan Hostile takeover ( düşmanca devralma ) çabasıdır. İlla şirketin içinde değil şirket dışındaki hisselere de pek ala yapılabiliyor bu gördüğünüz gibi.

Suç Spk da Suç Cimer de pabuç gibi cevap dönmeyi biliyorlar bizi bu işe karıştırmayın diye. Bir tane inceleme ekibi atamadılar ilişkili taraflarla olan para akışını incelemek için, kaç senedir yazıyorum kaç senedir...

Ünlü menkul hisse üzerinde sistematik baskı kuruyor... citinin 88 bin lot malı kaldı, 2 tlden beri hisseyi süründürmek için kullandı tüm hisselerini... 25.02.2019 da 2.5 milyon lotu vardı bu kadar toplu bir hissede zaten bu 2.5 milyonun da kimin malı olduğu belli deutsche de hareket etmiyor buraları kullanıyorlar, trde de ünlü yü...

Temmuz sonu Ağustos başı bilançodan önce bakalım resmi hisse alımı olacak mı... kaç paradan olacak... bütün siyasi ekonomik haberleri sonuna kadar sömürdüler iyi haberlerdeyse hiç bir tepki verdirtmediler hisseye. Ben pes etmeyeceğim Mondi! İstersen 0.10 yap hisselerini ben pes etmeyeceğim...
    unlu mamuller ....

SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

Alıntı Originally Posted by ordinary Yazıyı Oku

Sizin düşüncelerinize katılıyorum arkadaşım....

Bunların yaptıkları herşey kesinlikle bir algı operasyonudur.... yıldırma bıktırma sattırma ve paslaşmaca devam ediyor.... herkes malına sahip çıksın....bunların inadı inatsa eğer bizlerde birlik olalım,yem olmayalım bu çakallara... bunlarda anlasın artık bu fiyatlardan hisse satılmayacağını...!!!!

Bunlar hisseyi nasıl aşşağı düşürdülerse...kendi aralarında plan yaparak,isteseler istediği yere mal kaptırmadan da paslaşarak götürürler bence...
    Fakat bunların amacı başka olunca olay böyle oluyor işte....

Kimseye yatırım tavsiyesi değildir...!!!!

Sayfa 170/466 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •