Sayfa 174/466 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. en güzel şey sudur ki abi ve buyuk olarak büyüklüğünü göster yoksa kucuk yatırımcıyı yıldırmak aldıgı fıyattan 3 -5 kurus altında malı vermesını beklemek hiç bir zaman büyüklük olamaz ....

yoksa adamı para konusturur sabah akşam burda 3,5 kurus ıcın sabah aksam küfür yersin :-)))

2. Bu hissede iyi haber geldiğinde hiç alıp başını gitmedi, ama kötü haber bile sayılmayacak bir bilgilendirme (kağıt hattı kapama) bile kaç tane fabrikası olan Tire nin (sadece bir fabrikasındaki bir hat ve eski olan, koşması maliyetli olan, bakım isteyen bir hat ! ) sanki Tire 2 fabrika kapamış gibi infiale sebep oldu, oldu gibi göstertildi, hisseyi yarı yarıya düşürmelerine ortam yarattı.

Burada kemik bir ky var, ben mesela ne diyorum ‘ölümüne’ hissedeyim, öleceğim çocuklara kalacak yine de bu lotlar satılmayacak. Ben bu parayı karıma çocuklarıma söylememişim hiç yokmuş böyle bir yatırımım gibi davranıyorum bu param hiç yokmuş gibi...

Buraya ihtiyacınız olan paranızı koymayacaksınız, koyarsanız düşer ve aniden satmanız gerekir zararınız realize olur, uzun vadeli yatırımda bu paraya hiç ihtiyacınız olmadığından emin olmalısınız.

Bu hisse 0.93 te olabilir teknik diplerinden biridir, gidip 3.77 de olabilir o da teknik tepelerinden biridir, bana fark etmez ! Benim hedefim oraların da üstündedir, vasiyetimde yazdım benim gözlerim görmezse 8-10 rakamları çocuklar görene kadar tutacaklar, ben robottur spektir manipülasyondur hortumlamadır anlamam, benim irademi kimse kıramaz.

1.50lerde hisseyi süründüren şirket spekleri patronuna selam olsun okut ona bu yazıklarımı diye yazdım, herkesi kolay lokma sanmasın!
    Ytd.

3. Merak etmeyin ben her yere yazıyorum , sizlerde yazın, bütün korkuları bu illaki bunlara hesap sorarlar.

ŞİKAYETE DEVAM. MİLLET VE DEVLET NASIL SOYULUR , GEÇMİŞE DÖNÜK PARALAR NERDE, NEDEN ŞİRKET İÇİ ALIŞVERİŞ İLE PARALAR HORTUMLANIR, NERDE 2018 KARLARI, BEN YAZIYORUM, .

YILMADAN SİZLERDE YAZIN. LÜTFEN YAZIN.

İLLAKİ BİR GÜN HESAP SORAN BİRİ ÇIKACAKTIR.

YAZIN, ŞİKAYET EDİN BÖYLE ŞİRKETLERİ,. YAZMAYIN DİYENLEREDE İNANMAYIN ARKADAŞLAR.

ŞİKAYETLERİNİZİ DEVAMLI YAZIN, 10 YIL BE DİLE KOLAY, BENİM NERDEYSE 1 YIL OLDU, ÇOK HİSSEM YOK AMA BEN YİNEDE YAZIYORUM.

DEVLETE ZARAR VERENLERİ ŞİKAYET EDİN. BOŞŞ DURMAYIN İKİ SATIR YAZIYA BAKAR.

SONUÇ ALINACAKTIR. BEN İNANIYORUM. HESAP GÜNÜ GELECEKTİR.

TEKRAR DİYORUM ŞİKAYET EDİN, BOL BOL YAZIN ARKADAŞLAR.

BAŞKA ÇARESİ YOK.

YTD. DEĞİLDİR. yazmayacktım ama kendimi tutamadım.

4. Buraya değil ilgili kurumlara yazın, en çok çekindikleri bu.

şikayet edin şirketi, yaptıklarını yazın. Sonuç alırız. Inanıyorum.

Ytd.

5. Bu gün de yazdım.

6. Speğin insafına kaldık. Neyseki yüklü almadık yoksa... ha balık baştan kokar. Birde tuz kokmuş arkadaşlar maalesef...

7. İşlem hacmi yerlerde sürünüyor

8. Işlem hacmi yerlerde sürünüyor. Bist in yerinde olsam B grubuna atarim bu nalet sirketi

Sayfa 174/466 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •