Sayfa 176/466 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

Amacı farklı anlayışı farklı bunların arkadaşlar...
    Onlar için hisseyi yükseltmek düşürmekten daha kolay,Zor olanını Seçiyorlar sebebi ise %10 yüklü büyük küçük lotların peşindeler kanaatimce...!!!!
    Hisselerinize sahip çıkın amaçlarına ulaşmasınlar, tabii ki de karar sizindir...

Bilanço son tarih 9 Ağustos...6 7 Ağustos bilanço açıklayabilir.., bakalım neyi hokuz bokuz yapacaklar bilançoda bu çakallar....
    Az kaldı mutlak hareket yapacaktır umarım 1,80 ve üstünü yakında görecektir....bu hafta olmasa bile öbür haftaya mutlak Hareket olacaktır diye düşünmekteyim...
    Benim kar beklentim 10 milyon üstü tahmin etmekteyim...
    Umarım herkes zararını çıkartır,fırsatları değerlendirmesi Dileklerimle....

Kimseye al sat tut tavsiyesi asla değildir....!!

2. Son takas durumu

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Piyasadaki en sert ky-spek inatlaşmasının yaşandığı hisseye denk geldik amk..

4. Adamlar ellerindeki 100 milyondan fazla hisseye güvenerek tahtada istediği gibi baskı kuruyor..

Piyasada 41,7 milyon lot var. Bunların da en az 11,7 milyonu yine kendi ellerindedir. Kalan 30 milyon lotun 10 milyonu küçük yatırımcı da dağınık olsa 20 milyon lot bir grupta olabilir ve bütün baskı bu nedenle olabilir. Başka bir senaryo ile aciklayamiyorum bu çin iskencesini..

ONEPLUS A5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by jacksparrow Yazıyı Oku
    Piyasada 41,7 milyon lot var. Bunların da en az 11,7 milyonu yine kendi ellerindedir. Kalan 30 milyon lotun 10 milyonu küçük yatırımcı da dağınık olsa 20 milyon lot bir grupta olabilir ve bütün baskı bu nedenle olabilir. Başka bir senaryo ile aciklayamiyorum bu çin iskencesini..

ONEPLUS A5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ortalama yarı yarıya kye ve çakallarda olma ihtimali vardır bence 20 milyon lot civarı büyük küçük yatırımcıda olma ihtimali çok yüksek... Şu anki baskı %10 hissenin peşinde oldukları kanaatindeyim.... piyasa yapıcılığı yapıp hisse toplarsa önü daha çok açılacaktır hissenin... senye %15 e dolaşımını düşürmek isteyebilirler diye düşünmekteyim on senedir yaptığı gibi toplayacaklardır... adamlar inat etmiş... biz de malımıza sahip çıkalım derim nacizane fikrimdir...

Herkes kendinden sorumlu dur kimse al sat tut tavsiyesi asla değildir....!!!!!!

7. Hep söylediğim olumsuz durum yaratma çabaları bu kez artık yüz değiştirdi...

Şimdi de dolaşımda bulunan hisseler üzerinden bu çaba devam ediyor.

Faizlerde yaşanan ve yaşanmaya devam edecek düşüş ve kurların gerilemesi bilançolara mutlaka olumlu yansıyacaktır. Yeni hal yasası ile ivme kazanıp inşallah yıl sonunda üç haneli karlara doğru yelken açarız...En azından geçen yılın kar miktarı bile olumlu olacaktır. Bu bize sürdürülebilir karın ilk verileri olacaktır.

Baskı ve hisseyi sessiz konuma alma çabaları varsın devam etsin...Nasılsa günü geldiğinde ederini, değerini bulacaktır. Kimse beni hedefimden döndüremeyecektir. Nafile çabalar boşuna...Varsın elemanlarını üzerime salsınlar...

Sabırla 6 aylık verileri beklemeye devam...Bu hafta umarım 1,61 direnci yarın ki veya sonraki adımlarla yerle bir olur.

Spek grupta biliyordur ki iyi gelecek bir bilanço ile bu mızrap bu çuvala sığmaz...Güzel bilanço güzel hisse değeri = ''Şişman Kadın''

''Şişman Kadın Sahneye Çıkmadan Opera Bitmez'' Entrika ''Katolik Nikahına'' Devam Ediyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Hep söylediğim olumsuz durum yaratma çabaları bu kez artık yüz değiştirdi...

Şimdi de dolaşımda bulunan hisseler üzerinden bu çaba devam ediyor.

Faizlerde yaşanan ve yaşanmaya devam edecek düşüş ve kurların gerilemesi bilançolara mutlaka olumlu yansıyacaktır. Yeni hal yasası ile ivme kazanıp inşallah yıl sonunda üç haneli karlara doğru yelken açarız...En azından geçen yılın kar miktarı bile olumlu olacaktır. Bu bize sürdürülebilir karın ilk verileri olacaktır.

Baskı ve hisseyi sessiz konuma alma çabaları varsın devam etsin...Nasılsa günü geldiğinde ederini, değerini bulacaktır. Kimse beni hedefimden döndüremeyecektir. Nafile çabalar boşuna...Varsın elemanlarını üzerime salsınlar...

Sabırla 6 aylık verileri beklemeye devam...Bu hafta umarım 1,61 direnci yarın ki veya sonraki adımlarla yerle bir olur.

Spek grupta biliyordur ki iyi gelecek bir bilanço ile bu mızrap bu çuvala sığmaz...Güzel bilanço güzel hisse değeri = ''Şişman Kadın''

''Şişman Kadın Sahneye Çıkmadan Opera Bitmez'' Entrika ''Katolik Nikahına'' Devam Ediyor.
    Abicim senin işin mezarda emeklilik gibi mezarda evliliğe benziyor.2.70 ikili tepeyi sonrasında da 3 üstünü çantada keklik sanıp beklerken bakıyorum da aradan aylar geçmiş 1.61 direncinden filan bahsediyorsun Aslında 3 ay öncesi senin mod da idim ne zamanki 1.50 lere düşürdüler.Ünlü'nün basķısını görünce dedim ki bu 1.50 lerde uzun süre sürünür çıktım başka tahtalarda zarar ziyanın yarısını toparladım.Bu piyasada kişinin portföyüne yapacağı en büyük kötülük bu gibi sahipli tahtalarda stop çalıştırmamak ki ben bu hatayı yaptım diğeri ise illa ki belirli bir kağıttan para kazanma inadı.Sizin sırtınız pek ve iyimserlik düzeyiniz hat safhada olduğundan paranın zaman değeri ve valör kavramı umrunuzda değil.Bu nedenle diğer forumdaşlara derim ki forumda gezerken gözü kör kağıt aşığı adamların tesirinde kalmayınız.

Sayfa 176/466 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •