Sayfa 183/466 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Hani onceden piyasa beklentyi satın alıodu ben degisen bisey görmüom
    kar-zarar ne aciklicak nolcak biran önce olsun artık bekle bekle catladk burdaaaaa

2. Boşa kıvranıyorsun bütün paramı yakarım gene de satmam isterse 1 kuruş olsun.. var mı öyle 2 liradan sat millete 1.5 dan al.. oh ne güzel..yamyamlara bak.. para kolay mı kazanılıyo.??

3. bu hissede biraz daha sabır..bilançoya az kaldı..bu hisseden çok iyi bir bilanço bekliyorum..ilk çeyrekte 2,6 milyon zarar etmişti bu sefer iyi bir kar yapacak..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Sayın keko kâr beklentiniz ne kadar öğrenebilirmiyiz.

5. 10 yılda bir kar gösterir.avusturya şirketidir kuruş temettü vs beklemem.bilanço zamanı uzak dururum...y.t.d.

6. Stabil bekliyorum bilançoyu zaten hala fiyatlamadılar, artı eksi fiyatlardı mutlaka, hatta belki 1-2 milyon zarar bile olabilir.

Zararımı çıkarmadan bu tahtadan ayrılmayacağım, hortumculara buradan duyurulur, paramı almadan gitmem hırsızlar!
    Yatırım tavsiyesi değildir kendimce bir şeyler karalıyorum.

7. geçen sene 75 milyonluk mecburiyetten kar göstermek zorunda kaldılar.bilindiği gibi satılmadan önce her yıl temettü veren şirket avusturyalıların eline geçince 13 yıldır temettü vermez oldu.bu senede bu 75 trilyonu bi şekilde eritirler.neticede satıldıklarından beri izledikleri yol bu.hiç şaşmadı.y.t.d.

8. 13 yıldır avusturyalılardan bize temettü yok.. tem....y.t.d.

Sayfa 183/466 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •