Sayfa 200/466 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Futbola dair ;
    2019 - 2020 Süper Lig Cemil Usta sezonu tüm takımlarımız için hayırlı olsun...

23. kez ''ŞAMPİYONLUK İSTERİZ''

Hissemize dair;
    Benden kağıt bekleyen spek...Anandan ''EMZİK BEKLE'' öyle 1,35 gösterip meydan okumaya çalışma 13,50' de eline vereceğim...

''Şişman Kadın Sahneye Çıkmadan Opera Bitmez''

Entrika,''Katolik Nikahına Devam Ediyor''

2. avusturyalılar ve mondi yönetimi zeki insanlar.ülkemizde spk nın açıkları ve mevzuatı çok iyi biliyorlar.tire gibi şirketlere ortak olmadan önce onlar adına kendi şirketleri hariç ,avrupa birliği yatırım için belli çalışmalar ve raporlar veriyor.her türlü ekonomik ve hukuki hatta bizi hiç ilgilendirmeyen siyasi konular bile raporlarında var.yani süprizi sevmiyorlar.vergi maliyet hepsi araştırılıyor ve pazarlıklar yapılıyor.bundan dolayı spk nı yapabileceği hiçbirşey yok.benim kanaatim ya bedelli ya kısıtlı sermaye arttırımı yani bize kullandırtmadan .yada ortalamayla satış.bana sorarsanız sonuç bunlardan biri.buna kalıbımı basarım.bunu not edin yıllar sonra yüzüme vurun.y.t.d.

3. bu arada inşallah ben haksız çıkarım.lütfen kağıdı kötülüyor diye düşünmeyin.ama dediğim gibi inşallah yanlış düşünüyorumdur....y.t.d.

4.  Alıntı Originally Posted by azizoglu Yazıyı Oku
    evet bende katılıyorum bu son 15 dakıkadakı işlemleri görünce ...sizdeki kanı bende de oluştu ...bu hissede bir şeyler olacak ...
    Cimer e Spk ya yapılan şikayetlerimiz ses getirecek galiba, herkes sıkı tutunsun çünkü bence de bir işler olacak. 1.38 de 643000 lot alışta emir vardı kapanışta bu Pzt günü için kesinlikle bir durumun olduğunu gösteriyor. Ben de sizlere katılıyorum bu kanı bende de oluştu.
    Yatırım tavsiyesi değildir kendimce bir şeyler karalıyorum.

5. Doğmamış çocuğa dön biçmeyi bırakalım elle tutulur bir dönemiz bile yok şirket iyi bir haber yayınlamadığı sürece komplo terimleri pek bir işe yaramaz.

6.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Doğmamış çocuğa dön biçmeyi bırakalım elle tutulur bir dönemiz bile yok şirket iyi bir haber yayınlamadığı sürece komplo terimleri pek bir işe yaramaz.
    Ben zaten iyi yönlü demedim. Bu hissede tek kademede 640bin lot görmek normal değil, o nedenle söyledim, bugün kapanışta çok garip hareketler oldu. Biçtiğim bir şey yok kısaca. Ama 2.04 maliyetle hayırlı bir durum olmasını temenni ederim anca.
    Yatırım tavsiyesi değildir kendimce bir şeyler karalıyorum.

7. Bak senle ortak bir yanımızı buldum maliyet bendede 2.04👍🤣

8. Ayriyeten bu iğrenç ötesi şirkette kademe teknik temel hepsi aldatmaca ve yalandır sadece haber bu şirketi hareketlendirir diye düşünüyorum

Sayfa 200/466 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •