Sayfa 205/466 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. 1,40 dan biraz aldım inşallah fazla bekletmez

2.  Alıntı Originally Posted by ordinary Yazıyı Oku
    Bu fiyatlar burada süründürüldükçe ky nin resmi şikayetleri katlanarak artar. İlgi çekici seviyeye ulaştığında ancak o zaman Mondi düzgün haberlerle hissenin şirketin gerçek değerine göre bir seviyeye gelmesine müsade eder. O nedenle herkes şikayetlerini yapsın, hakim ortağa hammade satın alıyorum diyerek örtülü kar transferi yapılıyor, lisans ve danışmanlık adı altında ciro arttıkça sürekli doğru orantılı para transferi yapılıyor. Bunları yazalım, genel kurul notlarında Finans Direktörü Ayşe İlik in söylediklerini delil gösterebilirsiniz. Şirket için büyük bir mali külfet olduğu ortada olmasına rağmen ısrarla lisans ve danışmanlık ile ilgili anlaşmalarını revize etmiyorlar, neden? Çünkü hakim ortak şirketten yüksek yüksek paraları götürmek istiyor. Lütfen hep birlikte bunları yazalım, hep birlikte bu Avusturyalıları yenebiliriz, beraber bir fark yaratalım.
    en iyi şikayet sosyal medyada yapılan sikayettir her zaman ses getirir

3. 140 K paramız olsun...
    1,40 ile 100.000 Adet Tire alalım....

Paramız 365 gün vadeli mevduatta olsa yıl sonu ana para + 18 K cepte..Yani para oldu 158 K

Bana hiç bir zaman bu durum uymadı....

.....Yorumsuz.....

4.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    140 K paramız olsun...
    1,40 ile 100.000 Adet Tire alalım....

Paramız 365 gün vadeli mevduatta olsa yıl sonu ana para + 18 K cepte..Yani para oldu 158 K

Bana hiç bir zaman bu durum uymadı....

.....Yorumsuz.....
    1.60 olsa senelik mevduat faizini karşılıyor diyorsunuz da acaba 100 bin aldırırlar mı bu seviyeden, ben 45 ve 40 tan 10 ar bin lot alabildim daha yazdım ama gelmedi o nedenle şüpheye düştüm sanki çokta ky yi mallandırmıyorlar buralardan.
    Ytd.

5. Tireciğimin gitmeyeceği kesinleşti gibi, umutlarımız söndü, hayallerimiz yok oldu maalesef, ümitlerimiz kırıldı, ben şahsen yoruldum.

Hem de genç olmama rağmen. Burada yazıyorum sadece kendimi avutmak için..

Yani eğlence amaçlı, portföyüm de ufak olduğu için sıkıntımda yok. Gitmese daha iyi bence, yerini sağlamlaştırır, sonra bir gün nasıl olsa gider,. biz de başımızın çaresine bakarız, ama buradaki arkadaşlarımızı özleyeceğim, ayrılık vakti elbet gelecek.

YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by ordinary Yazıyı Oku
    1.60 olsa senelik mevduat faizini karşılıyor diyorsunuz da acaba 100 bin aldırırlar mı bu seviyeden, ben 45 ve 40 tan 10 ar bin lot alabildim daha yazdım ama gelmedi o nedenle şüpheye düştüm sanki çokta ky yi mallandırmıyorlar buralardan.
    Bu tahtada işlemi sürekli aktiften yapacaksın. Alırsan "satışa" satıyorsan "alışa"... Ben burada öyle yapıyorum...

Aynen öyle 1.60 da senelik vadeli getirisine ulaşır.

Bu seviyeler bence oldukça dip seviyeler. 1.35 speğin meydan okuma (orgazm) yeri...

İsterse düşürsün keyfi bilir...500 K' ya az kaldı...

Önemli kısmını "Şişman Kadın" seviyesinden ellerine vereceğim...

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ordinary arkadaşım hisseyi ...iç ettiler dahada sarkabilir kırarsa burayı 1.31 görme ihtimali çok yüksek orayı kırarsa 1.21 doğru riskler artabilir....şahsi fikrimi sorarsan acele etme derim tabiki taktir sizindir....
    Saygılar...

8. Gentaş bile arkadan sellektör yapıyor. 1.14 kapıdamı?

Sayfa 205/466 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •