Sayfa 224/466 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

Babacığım sonunda falcao gelmiş şuanki en büyük haber bu bütün tv kanalları bunu söylüyor en büyük sorunumuz ülkede buydu halloldu....😂😂🤣🤣

2. Hayata renkli gözlükle bakmayı tercih ediyorum. Yazdığımda GS yönetiminde bir arkadaşım her konuda anlaşmanın tamamlandığını küçük bir iki pürüz kaldığını söylemişti...

Ülke olarak büyük sıkıntı ve hayat pahallığı çektiğimizi biliyorum fakat toplumun deşarj olacağı etkinlikler mutlaka olmalıdır. Almanya'da futbol büyük keyif...Adamlar mahalle maçında bile dolu tribünlere oynuyorlar. Tribünler rengarenk yiyip içip en ufak bir taşkınlık yapmıyorlar. Futbolun beşiği İngiltere keza öyle....Büyük bedel ödediler...(İngilizler)

Şimdi bir GS maçından önce arkadaşlarla buluşup iki tek atıp maça gitmek çok keyifli oluyor hele ki Şampiyonlar ligi maçlarına...

Ara sıra Tribünde yer alıyorum...Gel bir gün ağırlayayım...Misafir edeyim....

Neyse Fener puan kaybetti neşemiz yerine geldi...Bu iş böyle...

İyi Geceler...Mutlu güneşli günlere...

.

Türkiye’de futbol çok başka Avrupa’ya göre İngiltere’ye göre amatör maçlar bile çekişmeli ayrımcalık yok herkes kendi bölgesinin takımına sahip çıkıyor...vb büssürü şey var söylenecek...
    İngiltere’de daha yeni takip ettiyseniz iflas eden Bury diye takimi ligden sildiler birdaha açmamak kaydiyle Bolton takımını 12 point düşürdüler...yıllar önce Leeds takımını ligden düşürdüler bunun gibi çok örnek var....!!!
    Bunlar hep ekonomik nedenlerden dolayı fedarasyon bu kararları aldılar....
    Yani Türkiye’de bu kararları verseler takım kalmaz ligden düşürürler point düşerler 3 büyük takımda dahil buna.....fakat bunu yapamazlar çünki fedarasyon bu takımlar için çalışıyor ve hepsi takım tutuyor ve Türkiye’nin en büyük kulüpleri olduğu için ve bundan herkes zarar göreceği için yapamazlar medyası fedarasyonu patronları vb.....,!!!
    Gelelim şike olaylarına nekadarda (feto) bu işi yapsada Fenerbahçe tarihinin en kötü olayını belgeleriyle yaptıklarını kanıtladılar ne yaptılar sadece UEFA ceza verdi....neden vermedi Türkiye fedarasyonu ceza çünki yemedi...sadece bir örnek bu....!!
    Tabiki futbol insanı deşarj eder iyidir fakat böyle futbol sadece Türkiye sınırları kadar kalır nekadarda büyük paralar dökülsede bu paralarala bu futbol....İngiltere’nin 2 ligi bile daha iyidir....umarım anlatabildim...,

Teşekkürler teklifin için babacığım...☺

İyi geceler....herşey gönlünüzce olsun...

Saygılar...

4.  Alıntı Originally Posted by mls35 Yazıyı Oku
    Canım kardeşim (önce biz kaardeşiz) kızmak yok.. yok.. yok.. bence doğrusu Entrikanın dediği gibi hedef belirle bombala geç, formu okuduklarımdan biliyorum kimin eli değmişse iki elini yakmış bu nalet kağıt.. Doğru zaman, doğru hedef.. Götürür ve götürdüğü gibi geri getirir en iyisimi sağlığım yerinde iken 3-5 demeden ilk fırsatta tası tarağı toplayıp buradan ve tireye yolum düşersede bu fabrikanın olmadığı bir yoldan geçmeyi düşünüyorum.. Oha geldi bu kağıttan, kan kus....u valla..

Ama ne yazık ki ..KY.. ne zaman çıkacak diye ümitlense hep tersi olmuş bu kağıtta..

"Delilik, aynı şeyi tekrar tekrar yapıp farklı sonuçlar beklemektir."
    Albert Einstein

Yatırım tavsiyesi olamaz...
    Anlayisin icin sagol abicim iyiki varsiniz cok guzel insanlar tanidim burda hepiniz bana hep yardimci olcak tavsiyeler verdnz sagolun.
    Benm hedefm zararmın cikmasi cok hatali bi baslangic yapmisim borsa için suan cok dusmus bist30 hissesi var onlardan alcam satnca thy dusunuorm ama once bu ugursuzdn kurtulmam lazm. Sora bu isterse ucsun kacsın 50 lira olsn umrum diil ilk hissem ilk denemem ve yuregime indirdi seref yoksunu hisse bgn bile heycan yaptm onca al gitti mala bagladi yine

Not, bi abimiz ozelden mesaj atmis okunur yaz harfleri yutma anlasilmio die aliskanlik ama cabalicam abicim sagol

Sabah kaçırmıştım alışı 1 dakka ile 20 bin 1.61 şuan aktif oldu geldi hayırlı olur inşallah...

1.61 üstü kapatırsa iyi olur....sanki mal bekliyor gibi duruyor...herzamanki gibi tiyatro devam ediyor....haber haber bekleniyor açıklama bekleniyor gerçek hareket ozaman olacaktır....

Al sat tut tavsiyesi asla değildir....!!!!

7. vangd. siteye hediyem di.

8. Bu günde artı kapatsaydı şaşardım.

Sayfa 224/466 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •