Sayfa 234/466 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

Alıntı Originally Posted by mls35 Yazıyı Oku
    Çok haklısın kardeşim, yarın belki yine ufaktan bir düşüş, derler ki bahşiş de vermiştik, onları düştük vs. vs.
    Yalnız haram para illa çıkar, haram haramdır, bu maddi de olabilir, manevi de,. Eğer gerçekten bu işleri , blanço vb. sabunlamaya ortak olanlar varsa 7 ceddinden çıkana kadar çıkar.. Bize büyüklerimiz böyle öğretti..

ytd. değildir. sürpriz dediğin şey tavan olmalı maalesef kitabında yazmıyor.
    Bakıyorum herkes kötülüyor,! sürpriz yapmaz,! kitabında yazmaz,! vs.vs. çamura battık desenize..!

2.  Alıntı Originally Posted by ROTA Yazıyı Oku
    Bakıyorum herkes kötülüyor,! sürpriz yapmaz,! kitabında yazmaz,! vs.vs. çamura battık desenize..!
    çamura batma yok. altın çamura batsa da altındır.. 1 milyar ciro yapan bir şirketi 350 milyon piyasa değeri ile tutamazsın.. karlarını gizlemesinler yeterli....

3. Hisse yükselirken kimse yazmıyor.Ben bir şey yazayım .Şu anlar terayaglı ne bulursa alıyor.Kime çalışıyor acaba...
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

4.  Alıntı Originally Posted by selimsen Yazıyı Oku
    Hisse yükselirken kimse yazmıyor.Ben bir şey yazayım .Şu anlar terayaglı ne bulursa alıyor.Kime çalışıyor acaba...
    citi olmasın

5. Bu arada sükut altındır...

Alıntı Originally Posted by selimsen Yazıyı Oku
    Hisse yükselirken kimse yazmıyor.Ben bir şey yazayım .Şu anlar terayaglı ne bulursa alıyor.Kime çalışıyor acaba...
    Ben hemen cevap verebilirim..
    Çünkü kazık çıkmadı rekor bende maliyetim 10000 lot 2.70 üzülerek ilk defa yazıyorum. Kıpırdıcek yerim yok.. daha 1 lira var.
    bizim iş seneye kalır. Bu kadar yazabildim, iş yerinde yasaklar var. da.

7. Bugün tireciler için güzeldi...Kıymetini bilin...

Yarına Allah kerim...

SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

8. Değerli tire zedeler,tekrar merhaba,bu tire 3 yıldır psikolojimi bozdu,bende ağzıma geleni yazdım,cezayıda yedim 1 ay,hiç bu adam ne oldu , öldümü kaldımı arayıp sormadiniz,demek ki çok rahatsız ettim sizleri,kusura bakmayın ,herkese bol kazançlar, kâr ı biraktim, zararlı cikmayayim yeter,insallah bu sefer olur birşeyler

Sayfa 234/466 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •