Sayfa 241/466 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Sen araya girme,çık çarpılırsın mı dediler,haftaya bakalım kim girecek oyuna

Alıntı Originally Posted by tornacı Yazıyı Oku
    Sen araya girme,çık çarpılırsın mı dediler,haftaya bakalım kim girecek oyuna
    Tornacı arkadaşım araya girme diye birşey yok bence 800 bin lot alan bir aracı kurumu neden aşşağı versin...onlar kendi adamları olabilir sadece tahtadaki çakalların başka aracı kurumlarından tahtayı çalıştırıp kafa karıştırmaktır....paslaşmaya tera menkulde katıldı anlayacağınız.....

Asla yatırım tavsiyesi değildir...!!!!

3.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Bu hafta Tire hisse fiyat tahminim,

İyimser Tahmin - Hafta boyunca görülecek en yüksek değer aralığı : 1,81-85 TL
    Kötümser Tahmin - Cuma Kapanış aralığı : 1,61-65 TL

...Eğlence amacı ile paylaşılmış, Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Haftayı iyi ve kötü tahminlerimizin sınırında kapattık. Özellikle 1,65 üzerinde kalması bence olumlu olarak değerlendirilmelidir. Artık daha güçlü ve iştahlı şekilde kıyısından köşesinden 1,89 TL denemesi başlar...

Bu hafta olur mu? Kısmet...Neden olmasın...

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4. Ben sayın Entrika ya guveniyorym,bu tirenin hakkından O gelecek,iyi teknikçi belli

Alıntı Originally Posted by tornacı Yazıyı Oku
    Ben sayın Entrika ya guveniyorym,bu tirenin hakkından O gelecek,iyi teknikçi belli
    Gider,Gitmez!! Bu bilinmez ama entrika kardeşimiz veya abimiz atmasyon yapmıyor.!! Ayrıca Teksasradikal var o da çok iyi.. Her ikiside çok isabetli olmakla beraber.. Bu kağıdın sağı solu belli olmadığı için gidiyo gibi yapıp tekrar aşağı yaparsa, . ya da biraz daha yukarı giderse , gitsede geri gelirse demeyin ki bu arkadaşlar bilemedi.. Bencede onlar da bizim gibi mağdur olmakla beraber ,, bizlere tiyo veriyorlar.. O halde al-sat yapıp kazanmak bizim elimizde.. Ben mecbur Tepeden aldığım için şimdilik beklemedeyim,. uydun bir yerlerden küt diye düşmezse al-sat yaparak zararıımı kurtarabilirim diye düşünüyorum..!!
    Ama cesaret edemiyorum, beklemedeyim,, biraz hareketlense iyi olabilir.. Çünkü ne almaya ,, ne satmaya fırsat vermiyor..
    Spek bu teknikçi kardeşlerimizi utandırsa bari.. bari.. Yinede yol gösteren kardeşlerimize teşekkür ederiz. sağolsunlar..
    Bizim göremediğimizi görebiliyorlar.. Ama bu spek milli felaket .. Fırsat yok kitabında..

Şarkı gibi feleket felaket..

Kimse bu yazdığımı gayleye almasın, herkes .. kendi doğrusunu kendi bilir. Ben YTD. değilim..!!!

6. Sayın Entrika nin öngörüsü iyi, herşey guzel olacak dedi oldu,falcao dedi,oldu, bir onceki hafta,gecen hafta icin 1.8 bekliyorum dedi,1,79 dan döndü oldu,insallah,daha da öngörülü olsun,bize de yol göstersin, herşeyin hayırlısı

7.  Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    dün arkadaş al 5000 tane düşmeye başlar dedi.aldım haklıymış.bir üstü görmeden verdiler.y.t.d.
    busefer iyi fiyata gömdüm.ama borsa yine tireden çok gitti.alım için biraz bekleyeceğim...y.t.d.

8.  Alıntı Originally Posted by tornacı Yazıyı Oku
    Sayın Entrika nin öngörüsü iyi, herşey guzel olacak dedi oldu,falcao dedi,oldu, bir onceki hafta,gecen hafta icin 1.8 bekliyorum dedi,1,79 dan döndü oldu,insallah,daha da öngörülü olsun,bize de yol göstersin, herşeyin hayırlısı
    Sevgili tornacı,
    Öncelikle teşekkür ederim. Bir noktaya dikkat çekmek gerekirse tahmin bu hissede yatırım yapan veya yapacak kişileri yanıltabilir...Sadece kendi öngörülerimi ''eğlence'' amacı ile paylaştım.

''Bu konuda Yatırım uzmanı kişi ve kuruluşların öngörüleri daha isabetli olabilir...

''HerŞeyGüzelOlacak ve Falcao zaten banko idi''

Sayfa 241/466 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •