Sayfa 282/466 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Son olarak ta ''Şişman Kadın Sahneye Çıkmadan Opera Bitmez'' anladın sen onu

Bu bir savaş değil zaten Türkiye’nin sınırlarının güvenliğinin sağlanmasıdır... Ve yıllardır on bölgeden Türkiye’ye gelen sınırlarımızı tehlikeye atan pkk ypg pyd vb.. Güçleri yok etmek amacıyla yapılan ve Türkiye’deki göç programındaki 4 milyon insanın oraya geri gönderilmesi amaçlı yapılan bir plandır...!!!
    Zaten bu terörü destekleyenler bunu istemediği için şu an dünya bu haldedir...neden destekliyorlar çünkü silah satışı petrol uranyum ve İsrail’i güçlendirme büyültme ve bazı çıkarları doğrultusunda Her şeyi yapar bunlar....
    O yüzden bu ticaret savaşları bitmez....

O dediğiniz parti herşeye karşıdır olumlu olumsuz herşeye muhalefetler....dünya plastiğe karşı daha duyarlı ve bitirmeye çalışıyorlar dünyayı tehdit eden pislikten bahsediyoruz İnsanların bunu az kullansın diye paralı yapma niyetlerine bile olumsuzluk yaratıyorlar ne gerek var gibi....!???
    İşsizlikten bahsetmişsiniz evet işsizlik çok büyük bir sorun bu sorun her zaman vardı zaten bunun için istihdam gerek Ama ülkemizi sömüren yabancıların yaptığı zihniyette değil tabii ki....
    Sigara sorununa gelirsek dünyada bu sorun var sadece bizde değil ve bundan çok büyük bir paralar kazanıldığı için vergilerle bundan kimse vazgeçmez Sigara sorununa gelirsek dünyada bu sorun var sadece bizde değil ve bundan çok büyük bir paralar kazanıldığı için vergilerle bundan kimse vazgeçmez Ama Türkiye’nin en büyük sorunu trafik cezaları ne kadar olsa dahi Şu trafik terörünü önleyememesidir... Biz savaşlar diyoruz da bizim trafikte ölen Sayımız her sene bu törele yaptığımız mücadeleden daha fazladır ilk etapta buna çare bulunmaması gesayımız her sene bu törele yaptığımız mücadeleden daha fazladır ilk etapta buna çare bulunması gerektir....!!!!
    Tabii ki Türkiye’nin şu anki yaptığı operasyonda hiçbir kardeşimizin abimizin evladı mısın elinin tırnağının taşa Deymemesi Sağ salim ülkemize gelmesi dileklerimizle....🙏🙏🙏

Asla ytd.....!!!!

3. [QUOTE=Texasradikal;3812469]

O dediğiniz parti herşeye karşıdır olumlu olumsuz herşeye muhalefetler....dünya plastiğe karşı daha duyarlı ve bitirmeye çalışıyorlar dünyayı tehdit eden pislikten bahsediyoruz İnsanların bunu az kullansın diye paralı yapma niyetlerine bile olumsuzluk yaratıyorlar ne gerek var gibi....!???
    İşsizlikten bahsetmişsiniz evet işsizlik çok büyük bir sorun bu sorun her zaman vardı zaten bunun için istihdam gerek Ama ülkemizi sömüren yabancıların yaptığı zihniyette değil tabii ki....

Öncelikle ''O parti'' derken sanırım Gazi Mustafa Kemal'in kurduğu CHP'sini kastetmiyorsundur umarım..Zira senin ve kimsenin haddine düşmez ''o parti'' demek...!!!

Her şeye karşı olmak demek, haksızlığa ve hukuksuzluğa boyun eğmemek demektir. Ülkesinin tank ve palet fabrikası başta olmak üzere değerlerinin birer birer satılmasına karşı olabilmektir. Bak bu gün Tank Palet fabrikasını sattığımız Katar ülkemizi operasyon nedeni ile kınamış durumdadır. Sen bunu kabul et.....İçine siniyorsa...O parti dediğin CHP buna karşı duruş sergiliyor...

Biyat kültürüne tabii olanlar ve kabulleniş sergileyenler zaten bunu anlayamaz...Ne desek boş....

[QUOTE=Entrika;3812513]
     Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku

Öncelikle ''O parti'' derken sanırım Gazi Mustafa Kemal'in kurduğu CHP'sini kastetmiyorsundur umarım..Zira senin ve kimsenin haddine düşmez ''o parti'' demek...!!!

Her şeye karşı olmak demek, haksızlığa ve hukuksuzluğa boyun eğmemek demektir. Ülkesinin tank ve palet fabrikası başta olmak üzere değerlerinin birer birer satılmasına karşı olabilmektir. Bak bu gün Tank Palet fabrikasını sattığımız Katar ülkemizi operasyon nedeni ile kınamış durumdadır. Sen bunu kabul et.....İçine siniyorsa...O parti dediğin CHP buna karşı duruş sergiliyor...

Biyat kültürüne tabii olanlar ve kabulleniş sergileyenler zaten bunu anlayamaz...Ne desek boş....
    Kültürüne tabi olan kim o zihniyettir.... haksızlığa karşı olmakla hiç alakası yok...CHP dediğiniz Gazi Mustafa Kemal in partisi olsada Şuanki durumda hiçbir alakası yoktur....onlar kınamayı Amerika nın İstediği doğrultusunda kınamadılar... Hepsi bir politikadır... Ben neden bahsediyorum sen bana neyden bahsediyorsun konuları karman çorman ettin... Ben de sana ne desem boş bunu anlayamayacak zihniyettesin çünkü babacığım..,😉

5. Seninle bu konuları tartışmak istemiyorum. Sadece ortak bir konumuz var...''Ben cahil ve hiç bir şeyi anlamayan zihniyette...Sen harikasın...Her şeyi en iyi sen bilirsin...Sen neymişsin be abi''

Neyse gereksiz sayfa işgal etmeyelim...Belki engin düşüncelerinden faydalanmak isteyenler olur engel olmayayım...

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Seninle bu konuları tartışmak istemiyorum. Sadece ortak bir konumuz var...''Ben cahil ve hiç bir şeyi anlamayan zihniyette...Sen harikasın...Her şeyi en iyi sen bilirsin...Sen neymişsin be abi''

Neyse gereksiz sayfa işgal etmeyelim...Belki engin düşüncelerinden faydalanmak isteyenler olur engel olmayayım...
    O senin kendi düşüncen olabilir ben kimseyi cahil de demem.” Kimseyi aşağılamam da saygı çerçevesinde olur.... Ama sen herkesi bozarsın her şeyi çok iyi bilirsin aşağılarsın buna gerek yoktur...akıl akıldan üstündür diye düşünürüm ben böyleyim....Sen daha harikasın babacığım, Mükemmelsin..,eşin benzerin yoktur senin... Sen neymişsin baba büyüksün baba oy oy oy oy...’’ 😉😊😂

7. Dohol %15 boru yaptı gents geçti iheva geçecek gs geçecek
    Ve daha aklıma gelmeyen bir sürü fiat olarak yakın hisseler performans ola-rak bizim bu şerefini s..gimin hissesisinden daha kemikli cıktı kemiğini s...gimin şirketi. Aldığım güne lânet olsun elim kirilaydida almiyaydim seni ******** kağıt.
    Ayriyeten 3 .bilanconunda öyle 10 15 geleceğini hiç sanmıyorum benim beklentim 30 ile 50 arası zarar acikliyacagi bunun için bir donem yok zaten tire ********ininde buna ihtiyacı yok.
    Biz tire yatırımcıları lânetlemişiz haberimiz yok.
    Hapsinin Allah belasını versin diyecek başka bişeyim yok haram olsun

Ben harbiden zarardayım arkadaşlar ya sizler kızan kızana hala neden buradasınız yoksa sizde mi benim gibisiniz yoksa başka bişi mi var anlayamadım. niye burdasınız sorum bu.

yatırımamaçvedeğeritaşımaz.!

Sayfa 282/466 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •