Sayfa 3/466 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 17 - 24 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. stopmu dedi birisi hiç tarzım olmadı çünki ben bir ky im hedefe çok var

2. Daha önce paylaştığım yönetim kurulu toplantı tarihlerini yeniden paylaşıyorum:
    Son 5 yılın genel kurul çağrısı ve yönetim kurulu karar tarihleri :
    2014 yılı 04 nisan, 2015 yılı 20 mart, 2016 yılı 07 nisan, 2017 yılı 24 nisan, 2018 yılı 23 mart.
    Son olarak geçen yıl kârın tamamı geçmiş yıl zararlarına atıldı ve bu sene eritilecek zarar bakiyesi kalmadı.Ellerindeki seçenekler ;Yedek akçe, bedelsiz ya da temettü dağıtımı.

3. Arkadaşlar ben yazmaktan yoruldum siz aynı şeyi sormaktan yorulmadınız. Şirketin Esas Sözleşmesine göre kar payı dağıtmak Zorunda!! Zo run da... birinci temettüyü dağıtacak başka yolu yok, ikinci temettüyü dilerse yedek akçeye ayırabilir.

Buradaki soru hisse senedi olarak mı nakit olarak mı dağıtacak ve kardan dağıtıma onay verilecek oran nedir...
    Fakat unutulmamalı ki belirlenecek orana göre kendileri de kardan pay alacaklar. Dolayısıyla öyle dalga geçer gibi bir rakam olacağını da sanmıyorum açıkçası.

e) Kanun hükmü ile ayrılması gereken yedek akçeler ayrılmadıkça, esas sözleşmede pay sahipleri için belirlenen kâr payı ve nakden ve/veya hisse senedi biçiminde dağıtılmadıkça; başka yedek akçe ayrılmasına, ertesi yıla kâr aktarılmasına ve kâr payı dağıtımında, yönetim kurulu üyeleri ile memur, müstahdem ve işçilere, çeşitli amaçlarla kurulmuş olan vakıflara ve bu gibi kişi ve/veya kurumlara kâr payı dağıtılmasına karar verilemez.

Esas sözleşme Madde 27, ilgilenenleriniz için link aşağıdadır:
    https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...55fd826557310e

Selamlar,
    Yatırım tavsiyesi değildir kendimce bir şeyler karalıyorum.

4. ''Şişman Kadın'' sahneye çıkmadan opera bitmez...

Katolik Nikahlı Entrika dedi dersiniz...

5.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    ''Şişman Kadın'' sahneye çıkmadan opera bitmez...

Aynen katılıyorum. Ayrıca eklemek istiyorum, kendimce uzun süredir borsadayım öğrendiğim en önemli şey şu, bir yerde baskı varsa bir yerde diretme varsa orada hedef büyük olur.

Biri gelip şu hisse çok iyi bak süper çıktı ben şu kadar kazandım mutlaka al diyorsa o hisse topaldır çakılmak üzeredir, bir hissede de bıkkınlık, yılma varsa, yatırımcılar yanaşmaya çekiniyor, “hiç kazandırmıyor” diye şikayet ediyorsa asıl süper hisse odur, kimse ilgilenmiyormuş havası verilen, terkedilmiş görünen hisse asıl en çok kazandıracak olandır. Çünkü borsada hiçbir hisse senedi sahipsiz değildir, kimse ilgilenemiyorsa şirketin sahibi her gün ilgilendiği içindir...

Sabreden kazanır, kazandı ve kazanacak.
    Yatırım tavsiyesi değildir kendimce bir şeyler karalıyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku

Geri Dönüş Maclarını izliyodum bir macta sonradan gelen takım diger takımı yenince Spiker Böyle Dedi Bende Anlamadım Operadaki Şişman Kadın Son Şarkıyı Söylemeyince O Pera Bitmezmiş

7.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku

şişman kadının başına bir iş geldi sanırım...zira sahneye çıkmadığı gibi kuliste de gören yok kendisini..
    Sokrates der ki : “ Akıllı insanlar herkesten ve her şeyden öğrenirler...Sıradan insanlar sadece kendi deneyimlerinden öğrenirler. ..Cahiller ise zaten her şeyi bilirler..”

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    TIRE - Mondi Tire Kutsan

Yeni başlık hayırlı olsun.

Eskisi burada
     Alıntı Originally Posted by mtk2612 Yazıyı Oku
    Kendisi o örneği bu forum için verdi sanırım.Madem konu açıldı.Ben de helalinden 100 bin lot var.Spek burayı okuyorsan hedefim 2.54 getirirsen %50 boşaltırım.Dip yaptırıp dökmeye çalışırsan bu hisse özelinde stop lost çalıştırmayacağım bilesin.
    Bu formda olanların ve yazanların elinde tahminim en az toplamda 1 2 milyon lot vardır diye düşünüyorum...fazla olur az olmaz...arkadaşın dediği en fazla hadi olsun 40 bin lot deyince iş karışır ve komik hale gelir sanırım...

Umarım herşey gönlünüzce olur istediğinizi yakalayıp boşaltırsınız dileklerimle...

Kimseye al sat tut tavsiyesi asla değildir..,!!

Sayfa 3/466 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •