Sayfa 300/466 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Bence tahtayı götürecek gruba malı devrettiler...Muhtemelen bu hareketin devamı gelecek...1,92 TL'ye kadar bekleyip izleyeceğim.

Galiba ''Şişman Kadın'ı'' onlar benden daha çok arzuluyorlar.

Normal şartlarda kurun gevşemesi, faizlerin düşmesi şirkete olumlu yansıyacak...''Altın yere düşse değerinden bir şey kaybetmez''

Tire'miz altın gibidir. Günü vakti geldiğinde altın gibi yatırımcısını sevindirir. İnşallah...

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Ben habersiz tavan yapacaklarını zannetmiyorum 1.80 gelir geçerse iyi olur bakalım al sat yaptıracakmı oda muamma genelde fırsat veriyor bu çakallar...;))

2.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Bizim insanımız hep yüksekten almayı sever ne hikmetse....;)) -) bence 1.50 altı hiç kaçırılmayacak fiyattı 1.70 altıda öyle yakında 1.80 altını 1,93 altını çok arayacağız bakalım kaç gün sürecek bu boşluk doldurma işi...-)
    Texas, bu forum dışında sanırım https://tr.investing.com/ sayfasını da takip ediyorsun...Orada yazıyor musun? Sanmıyorum ama....Bir kişinin yazıları çok benzerlik taşıyor...

3.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Ben habersiz tavan yapacaklarını zannetmiyorum 1.80 gelir geçerse iyi olur bakalım al sat yaptıracakmı oda muamma genelde fırsat veriyor bu çakallar...;))
    Ben Kasım ayı süresince 1,92 TL'yi bekliyorum. Belki birilerinin acelesi olabilir. Hiç sakıncası yok...Grup belki yarın biraz daha mallanır ama tavan ben de beklemiyorum. İlk etapta 1,79 denemesi olabilir....

Biraz KRDMD satıp alacaktım ama kısmet değilmiş...Neyse herkes kısmetini yer....

4.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Hani olmaz ama adam çıkıp Türkiye operasyonu karlı değil biz Mondi grup olarak paylarımızı satıyoruz der mi? O zaman sen seyreyle şenliği...Tabii bu şeytanın avukatlığını yapmak ama illa haber bekliyorsan bence bunu bekle

O zaman borsa güncel değerinden versin bakalım nasıl oluyormuş görelim. Sıkıyorsa delikanlı ise borsa değerinden satsın...

Üç beş toplanıp alırız valla

Yukarıdaki yazıları lütfen ciddiye almayın...

Hani olmaz ama adam çıkıp Türkiye operasyonu karlı değil biz Mondi grup olarak paylarımızı satıyoruz der mi? O zaman sen seyreyle şenliği...Tabii bu şeytanın avukatlığını yapmak ama illa haber bekliyorsan bence bunu bekle

O zaman borsa güncel değerinden versin bakalım nasıl oluyormuş görelim. Sıkıyorsa delikanlı ise borsa değerinden satsın...

Üç beş toplanıp alırız valla

Yukarıdaki yazıları lütfen ciddiye almayın...

Borsada Her şey olur iyide kötüde fakat bu hisse sahipleri çok aç gözlü çok düşük bir ihtimal keşke keşke satılsa...bunlar bedavaya almak için her türlü oyunu yaparlar bakalım yeni pilanları ne olucak göreceğiz....inşallah herkes adına hayırlı olur -)

Ben Kasım ayı süresince 1,92 TL'yi bekliyorum. Belki birilerinin acelesi olabilir. Hiç sakıncası yok...Grup belki yarın biraz daha mallanır ama tavan ben de beklemiyorum. İlk etapta 1,79 denemesi olabilir....

Biraz KRDMD satıp alacaktım ama kısmet değilmiş...Neyse herkes kısmetini yer....

Bence fazla sürmeyecek yakında mutlak dolacak yarın yada yarından yakın olur...,jeopolitik riskler olduğu müddet fırsatlar mutlak olur diye düşünüyorum fakat bu hisse çok ucuz kaldı yıllardır o yüzden babacığım daha 500 bini tamamlamadıysan suç senindir..;) )

7.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Bence fazla sürmeyecek yakında mutlak dolacak yarın yada yarından yakın olur...,jeopolitik riskler olduğu müddet fırsatlar mutlak olur diye düşünüyorum fakat bu hisse çok ucuz kaldı yıllardır o yüzden babacığım daha 500 bini tamamlamadıysan suç senindir..;) )
    1,65 - 1,66 açtı...Bakalım ne olacak? 1,74 TL-1,79 TL mi? Yoksa ele verme mi?

Yatırım Tavsiyesi Değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    500 bine 1 lot kaldı?

Sayfa 300/466 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •