Sayfa 306/466 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

Tivitırda tire diye aratım ödeme elden diye çıkıyor şirket sermayemi arttırdı acaba bilen biri yardım etsin lütfen

tyd değildir

Buldum buldum o başka bişeymiş
    Son düzenleme : ROTA; 03-11-2019 saat: 15:48.

2. Borsa kumar yeri değildir herkesin bilgisini kendine saklaması güzel olur hiç kimseye yol gösteriyor gibi yapıp insanların zarar etmesine sebep olacak yazıları yazmakla bir yere varılmaz sadece kendini kandırmış olursun evrende her şey yerini bulur.

Bu hisse zor bir hisse alım satım fırsatı çok zor verir yada çok usta olmak lazım bizim yapabileceğimiz bir şey değil sanıyorum ki ya ky hisselerini almak istiyor yada bir yerlerde ky sattırma fırsatı verecek

yatırım amaç taşımaz bildiğiniz en doğru olanıdır

3. Bu hafta Tire fiyat tahminim

Sn. Cumhurbaşkanı ABD'ye gideceği yönde kanaatim oluştuğundan olumlu taraftayım...Masada olmak her zaman en doğru olanıdır...
    Hissemizin bu hafta inşallah 1,79 TL denemesi yapacağına inanıyorum. Tahminim bu yönde....Belki üstü de mümkün...

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Bu hafta Tire fiyat tahminim

Sn. Cumhurbaşkanı ABD'ye gideceği yönde kanaatim oluştuğundan olumlu taraftayım...Masada olmak her zaman en doğru olanıdır...
    Hissemizin bu hafta inşallah 1,79 TL denemesi yapacağına inanıyorum. Tahminim bu yönde....Belki üstü de mümkün...

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Cumhur başkanı bencede gidecek muhalefet gitmesin dediği için inadına gidicek tahminimce tabiki....hisseye yön 15 gün içinde belirgin hareket gelecek teknik grafik bunu gösteriyor fincanın kulubu bu tarihe kadar olup yukarı ivme atacak ilk hedef 1.71 179 üstü sonrası 1.93 ve önü açılır diye tahmin etmekteyim tabiki bunu bu bizim çakallar nekadar isterler mondi nereye kadar götürmek ister bilinmez çünkü hisse bilerek baskı altında olduğu için durum böyle gidiyor....2.20 2,71 boşlukları umarım sene sonuna kalmaz dolar....umarım herkes fırsatları değerlendirir kazançlı çıkar herkesin gönlünce olması dileklerimle....;)

Yazdıklarım benim şahsi fikrim olup Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir....!!!!
    Borsa şakaya gelmez kimseyi suçlamaya hiç değmez çünki herkes kendinden sorumludur her koyun kendi bacağında asılır ve neticede ne yaptığına bakarlar ne ekerseniz onu biçersiniz saygılar...;)

5. buralarda bir kapanış 1.69 un yolunu açar.y.t.d.

6.  Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    tabiki 1.63 kırılmadığı sürece 1.63 e yakın yerlerden alış yapmak riskli.eğer kırılmazsa 1.51 1.52 1.53 alış yazmak mantıklı.1.55 1.63 arası speğin olsun bulaşmam.y.t.d.
    sanki kırıldı .1.69 yolu açıldı...y.t.d.

7. bu tahtada ruh eksik.yoksa şimdi 69 a gidecem diye dört dönmesi lazım 1.63 ün.....y.t.d.

8.  Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    bu tahtada ruh eksik.yoksa şimdi 69 a gidecem diye dört dönmesi lazım 1.63 ün.....y.t.d.
    560K ile 1,65'e baraj kurdular. Şeytan diyor tek tuş kaldır...

Sayfa 306/466 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •