Sayfa 324/466 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Ben beklemiyorum almak için kovboy. Sen madem kaşarsın bol bol istediğin yerden alırsın nasılsa biliyorsun ne olacağını
    Bildiğimiz birşey yok sadece takılıyoruz....

Evet alışmış kudurmuştan beterdir derler biz de öyle olduk sen de öyle olma dikkatli ol...

2.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Dün tavan civarı çok büyük bir keklik yakalamışlar belli ki. Sabah ışık hızıyla 1.85 oldu şimdi 1.82..
    1 yıl boyunca 1.4-1.5 aralıpında işlem gördü belli oralarda yüklenmişler malı aslında daha gideri olabilirdi ama dün çok çabuk keklik yakaladıkları için hızlıca 1.82 oldu. Haftaya büyük ihtimal 1.70 altına gelecektir orada bu verdiği malları düşürürse tekrar 1.9 görülebilir yoksa düştükçe alıcı görürse 1.6 hatta daha aşağısı da mümkün. Çok fena yerleştirmişler dün.
    Bu konuşmalar çok manidar geldi.Geçmişte aynı şekilde konuşan birilerini hatırlattı.Demekki burası sıkı takipte :-)).Y.T.D

3. b_g hayırdır çok sana da mı yerleştirdiler,birkaç kişi dünkü hareketten pek hoşlanmamaış,niye acaba,nihayetinde hisse 1.67 den 1.8 çıktımı çıktı,daha aşağıda olabilir, yukarıda,onu patronlar bilir ama bu yazılanlar pek manidar🤔

4. (Dün tavan civarı çok büyük bir keklik yakalamışlar belli ki. Sabah ışık hızıyla 1.85 oldu şimdi 1.82..
    1 yıl boyunca 1.4-1.5 aralıpında işlem gördü belli oralarda yüklenmişler malı aslında daha gideri olabilirdi ama dün çok çabuk keklik yakaladıkları için hızlıca 1.82 oldu. Haftaya büyük ihtimal 1.70 altına gelecektir orada bu verdiği malları düşürürse tekrar 1.9 görülebilir yoksa düştükçe alıcı görürse 1.6 hatta daha aşağısı da mümkün. Çok fena yerleştirmişler dün.)

Sayın b-g

Böyle yaparak bu fiyattan veya aşağıdan alan kekliklerde bunlara yerleştirecekler. Bu kağıdı bu fiyatlarda tutamazlar. Mızrak çuvala sığmıyor. K.Y.T.D.

5.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Tavan olacak diye atlayanlara hacimli geçirdiler gibi geldi bana da. Yarın belli eder kendini..
    Hemen 1,9 altına sarkarsa bilelim ki sağlam yapıştırmışlar bugün, ha tersi olur 2,10 lar görülürse sağlam mal almışlardır.
     Alıntı Originally Posted by tornacı Yazıyı Oku
    Kimsenin birşey geçirdiği yok,alan satan belli,boş hacimle fiyatı kaldırdılar
     Alıntı Originally Posted by tornacı Yazıyı Oku
    b_g hayırdır çok sana da mı yerleştirdiler,birkaç kişi dünkü hareketten pek hoşlanmamaış,niye acaba,nihayetinde hisse 1.67 den 1.8 çıktımı çıktı,daha aşağıda olabilir, yukarıda,onu patronlar bilir ama bu yazılanlar pek manidar��
    Terbiyeli ol çakal. Sen her yeri sanal mı zannediyorsun da böyle yazıyorsun. Daha dün ben geçirdiler yazınca bak sen ne yazmışsın. Borsayı sen çocuk oyuncağı zannediyorsun ama senin gibi kaç tane keklik batıyor biliyor musun?
    Bana bu tarz kumar pislik kağıtlarda akıl verme ki aklın yerinde kalsın.

Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Terbiyeli ol çakal. Sen her yeri sanal mı zannediyorsun da böyle yazıyorsun. Daha dün ben geçirdiler yazınca bak sen ne yazmışsın. Borsayı sen çocuk oyuncağı zannediyorsun ama senin gibi kaç tane keklik batıyor biliyor musun?
    Bana bu tarz kumar pislik kağıtlarda akıl verme ki aklın yerinde kalsın.
    Kimsenin kimseye hakaret etmesine gerek yok...!!!!
    Daha önce de yazdım olumsuz olan yazılardan etkilenip birbirlerinizi küfürlü konuşmayın suçlamayın burada hissesi olmayanlar da abuk subuk konuşup da kimsenin canını sıkmaya hakkı yok dağdan gelen bağdakini kovmazsın...!!!!
    Yaptığımız iş borsa şakaya gelmez o yüzden yapılan şakaları kaka olarak algılamayın lütfen....!!!!

Umarım anlayan anlamıştır....saygılar....

Kafam karıştı valla biri al ınır biri satılır diyo olmayan kafa da gitti baktım yine karışmış ortalık neyi paylaşamıyoz ki beklemeden sonuç olmuyor biri aldı biri sattı ilk değil ki bu olanlar kimi av kimi avcı 170-200 olmuş ne ki kim zararını kurtarırsa baksın keyfine ..sattım 10000 taneyi 1.75 gelirse koyarum yerine
    ytd.ytd.ytd..ytd.ytd..
    Son düzenleme : ROTA; 08-11-2019 saat: 17:52.

8.  Alıntı Originally Posted by jah Yazıyı Oku
    Yarin IMKB %1 gibi duserse TIRE %8, %0.7 alti IMKB dususunde TIRE %5 duser. Iki uc gune 1.68-73 lere oturur.
    Ben demiyom, teknikciler, pardon tarihciler, tirenin tarihine bakaraktan diyo.
    Hala icimdeki iyimserin beni yaniltmasina izin verip dususu az tahmin etmisim. Ben adam olmam.

Sayfa 324/466 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •