Sayfa 338/466 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 2,697 - 2,704 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Oymak beyi sonunda çıldırdı,

Karanlık odada 1.85 de 3 milyon alış bekliyor...Aklını alırım senin...

2.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Bugünki kapanış tahminim 1.85 1.90 arası 1.85 üstü kapatmasını bekliyorum...Öyle tahmin ediyorum asla yatırım değildir sadece tahmindir....!!!!
    Doğrusu bu uyuzdan artı kapanış bile ummuyordum..
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

Alıntı Originally Posted by Radyocu Yazıyı Oku
    Doğrusu bu uyuzdan artı kapanış bile ummuyordum..
    Haberini almıştım sondakka olması ilginçti...;)

1.80 iyi destekli herşey olabilir mondide alış yapacak çakallarından 2 tl üstü bakalım Buda tutacakmı herkese bol kazançlar sessiz kalmakta yarar vardır.....;)

Saygılar ��

4. Bakalım yarın 1.90 üzeri atıp gelgel mi yapacaklar, yoksa kararlı bi şekilde mi yürüyecekler...

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Oymak beyi sonunda çıldırdı,

Karanlık odada 1.85 de 3 milyon alış bekliyor...Aklını alırım senin...
    Abi sen sıranı bekle 82 geri gelirse nolacak heveslenme sende çok var bi anda çıkamazsın o yüzden sevinme bizim işimiz kolay olur.. Bugün bilen abimide tebrik ederim. Ama her zaman tutmaz yani..

ytd.ytd.ytd.

6. Kısa bir yorum yapmak gerekirse;
    Görüşmeler başladı. İnşallah ülkemiz için en hayırlısı olur....Masada olmak her zaman büyük kazanımdır....

Endeks beklediğimiz 105 bin seviyesine geldi...Dolar bazlı halen düşük ve risk iştahı ile daha yukarıları hedeflemek mümkün...

Hissemiz genellikle düşüşlerde endeksin en önünde yer almakla birlikte çıkışlarda aynı performansı göstermiyor...Bu durum klasik

BIST 100 hisse davranışıdır...Sektörel gelişmeler ve hikaye şart...Bize göre gırla tabii ki...

Kar satışları mutlaka olacaktır....Bunun yerini kestirebilmek o kadar kolay değil....

Hissemizden KOPUŞ GAP bekliyorum...Bu bizim hedefe varmamızı kolaylaştıracağı gibi Oymak beyini de gereksiz maliyetten korur....Bir haberle deneyeceklerini tahmin ediyorum....

Kısa vadeli beklentilerin sonuna geldik...ABD etkisi yarın sonuçlanır...Yeni bir hikaye lazım..Kar satışlarına da dikkat...

Kimseyi olumsuz etkilememek adına paylaşımlarımı biraz azaltmaya karar verdim....Sessizlik bazen iyidir...Sahneyi Oymak beyine bırakmak gerekir....

...Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Kapsamında Değildir....

Entrika, ''Katolik Nikahına Devam Ediyor''

Şişman Kadın Sahneye Çıkmadan Opera Bitmez

7. En son bugün bu hissede olan son dakika kopma durumunu formet 1.68 liralardayken yaşamış , 4-5 kademe karla vereyim sonra yerine koyarım demiş, sonrada 5.80 liralara yürüyüşünü malsız izlemek zorunda kalmıştım.Benzer bir hareket olur mu ? Bakalım yarın belli eder kendini...

Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

8. İşlem hacminin artması olumlu, kağıda ilginin giderek arttığını gösteriyor. Kısa vadede çok hareketli olabilir.. Alım için geç kalınmış sayılmaz. Eğer hızlı bir atak yapabilirse değerini bulabilir. Aslında geçen yıla göre hiç değer kazanamamış .. Dikkatleri üzerine çekmişken bu fırsatı değerlendirmek isteyenler olacaktır.. 2.70 lerden geldiğini ve 1 yıldır süründüğünü düşünürsek bu fiyatların diğer giden %100 vs. vs. kağıtlara göre çok ucuz olduğu gözden kaçmayacaktır. 2 TL. altının çok çok ucuz olduğunu düşünüyorum..
    İçi boş şirketler ile kıyaslanamaz. Endeks 110.000 öncelik , 125 ve üstü olabilir.

Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir

Sayfa 338/466 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •