Sayfa 358/466 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 2,857 - 2,864 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Hissemiz nekahet evresini yaşıyor. Sağlıklı bir ilerleme için geçirilmesi gereken bir dönem...

Yatırım Tavsiyesi Değildir

''Şişman Kadın Sahneye Çıkmadan Opera Bitmez''
    sağlıklı bir ilerleme olucak mı sizce?
    2 gündür sat butonundan zor alıyorum elimi..

2. Ayağım tozu ile Ali Sami Yen'e gittim maalesef bu sefer kaybettik...Bazen böyle olur...Beni üzen coşku ve tutkulu bir takım izleyememek bu beni üzüyor...Futbol eğlencedir...Hayatın çeşitli tatları vardır.....Kararınca tatmak lazım...

Sınırlı süreli bir hayat yaşıyoruz...Ne kadar eğlenceli, keyifli ve faydalı olabilirsek o kadar iyidir...

Bu hafta ekranlardan biraz uzak kaldım bu süreleri uzatmaya karar verdim. Belirlediğim alış ve satış seviyeleri gerçekleşmesini gün sonu takip edeceğim artık...Olabildiğince...

Hissemize gelirse, birileri sırf bizi ve kendilerini zengin etmek için bu hareketi yaptılarsa henüz kimseye bir faydası olmamıştır.

Demek ki oyunun henüz başlarındayız....Bence....

Dönüş ne olur demeden bu haftaya bakalım 2.15-2.25 arası bence iyidir...Dönüşte ilk durak bence 2.50-2.60 olacaktır...Varsın olsun keyfimize keyif katar...

Benim için yeterli mi? Bu seviyeler değil...Sizleri bilmem....Herkes kendince bir hedef belirlemelidir....

Benim arzum ''Şişman Kadın'' demeniz lazım ki adamın biri dedi ki ''Şişman Kadın Sahneye Çıkmadan Opera Bitmez'' dediği de oldu...

Hisse potföyüm : HALKB, KRDMD, ŞİŞE ve TİRE - Bir iki hisse daha var ama paylaşmak istemiyorum...

Yukarıda yeni bir dostum sormuş (mavimiço) ne diyelim? Bak dostum, en tehlikelisi kararsızlık ve pişmanlıktır. Bunu yaşamamak için kendin karar vereceksin...Hata yapmaktan korkarsan zaten borsa senin için doğru bir yer değildir....Borsada kağıtta fırsatta hiç bir zaman bitmez...

3. Sayın Entrika , öncelikle hoşgeldiniz,Krdmd beklentiniz nedir acaba,zahmet olmazsa,27 sinde temettü var ,birde demircelik sektörü canlanmaya basladimi, teşekkürler

4.  Alıntı Originally Posted by tornacı Yazıyı Oku
    Sayın Entrika , öncelikle hoşgeldiniz,Krdmd beklentiniz nedir acaba,zahmet olmazsa,27 sinde temettü var ,birde demircelik sektörü canlanmaya basladimi, teşekkürler
    Teşekkür ederim Tornacı,
    KRDMD bu hafta 0.11 TL net temettü verecek...Düzenli temettü veren hisseler iyidir. KRDMD kısa ve uzun vadeli hedeflerim var. Mayıs ayına kadar 3.60 TL hedefim var. Pozisyonu 2.15'te açtım.

Kısa vadeli trade ederken de alışımın üstüne %5 hedefi koyarak direnç destek seviyelerini kolluyorum. %80 civarında başarılı oluyor. Bu hafta 27'sinde temettü oraya kadar 2.45 hedefi satışta olacağım...Olmazsa tüm pozisyon temettü alacak...

Sektör henüz tam anlamı ile canlı değil ABD-Çin ticaret savaşları ABD Türkiye vergileri ve iç piyasa yönü belirleyecek. KRDMD ürün çeşitliliğini çok artırdı...Adeta geleceğe yatırım yapıyor. Filyos limanı vs gelişmelerinde iki basamaklı rakamlar içten bile değil...

Nihayetinde şirket masa ve sandalyeden oluşmuyor. Devasa gurur verici bir tesise sahip...

Selamlar,

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

5. Tekrar teşekkürler, Sayın Entrika, şişman kadın daha sahneye çıkmadı ama biz zararımızı şimdiden çıkardık 😄,birde Türkiye'de erken seçim riski görüyormusunuz, sizin düşüncenizi merak ediyorum, inşallah olmaz da

6.  Alıntı Originally Posted by tornacı Yazıyı Oku
    Tekrar teşekkürler, Sayın Entrika, şişman kadın daha sahneye çıkmadı ama biz zararımızı şimdiden çıkardık 😄,birde Türkiye'de erken seçim riski görüyormusunuz, sizin düşüncenizi merak ediyorum, inşallah olmaz da
    Bu ortamda seçim demek iktidarın ayağına kurşun sıkması anlamına gelir. Emek yoğun çalışan kesim ciddi bir sıkıntı içinde, işsizlik ve genç işsizlik artıyor. EYT ayrı bir problem...

Senin sorunun içinde zaten bunun cevabı da var. İnşallah olmaz demişsin demek ki ''olmamalı''..

Enflasyon sözüm ona düşük ama genel anlamda piyasada her şey en az %30 artış gösterdi...Maaşlar reel olarak geriledi satınalma gücü düştü...

Bu ortamda seçim en çok İYİ Partiye yarar. CHP doğru bir aday ile kurultay sürecini tamamlarsa oy potansiyelini artırır. Doğru politika geliştirmek çok önemli kısır çekişmelerden kurtulması lazım CHP'nin...

Benim ''Şişman Kadın'' seviyem belli göreceğime inanıyorum...Daha fazlası da mümkün tabii ki...

7.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Bu ortamda seçim demek iktidarın ayağına kurşun sıkması anlamına gelir. Emek yoğun çalışan kesim ciddi bir sıkıntı içinde, işsizlik ve genç işsizlik artıyor. EYT ayrı bir problem...

Senin sorunun içinde zaten bunun cevabı da var. İnşallah olmaz demişsin demek ki ''olmamalı''..

Enflasyon sözüm ona düşük ama genel anlamda piyasada her şey en az %30 artış gösterdi...Maaşlar reel olarak geriledi satınalma gücü düştü...

Bu ortamda seçim en çok İYİ Partiye yarar. CHP doğru bir aday ile kurultay sürecini tamamlarsa oy potansiyelini artırır. Doğru politika geliştirmek çok önemli kısır çekişmelerden kurtulması lazım CHP'nin...

Benim ''Şişman Kadın'' seviyem belli göreceğime inanıyorum...Daha fazlası da mümkün tabii ki...
    Şişman kadın seviyeniz nedir acaBa

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Ayağım tozu ile Ali Sami Yen'e gittim maalesef bu sefer kaybettik...Bazen böyle olur...Beni üzen coşku ve tutkulu bir takım izleyememek bu beni üzüyor...Futbol eğlencedir...Hayatın çeşitli tatları vardır.....Kararınca tatmak lazım...

Sınırlı süreli bir hayat yaşıyoruz...Ne kadar eğlenceli, keyifli ve faydalı olabilirsek o kadar iyidir...

Bu hafta ekranlardan biraz uzak kaldım bu süreleri uzatmaya karar verdim. Belirlediğim alış ve satış seviyeleri gerçekleşmesini gün sonu takip edeceğim artık...Olabildiğince...

Hissemize gelirse, birileri sırf bizi ve kendilerini zengin etmek için bu hareketi yaptılarsa henüz kimseye bir faydası olmamıştır.

Demek ki oyunun henüz başlarındayız....Bence....

Dönüş ne olur demeden bu haftaya bakalım 2.15-2.25 arası bence iyidir...Dönüşte ilk durak bence 2.50-2.60 olacaktır...Varsın olsun keyfimize keyif katar...

Benim için yeterli mi? Bu seviyeler değil...Sizleri bilmem....Herkes kendince bir hedef belirlemelidir....

Benim arzum ''Şişman Kadın'' demeniz lazım ki adamın biri dedi ki ''Şişman Kadın Sahneye Çıkmadan Opera Bitmez'' dediği de oldu...

Hisse potföyüm : HALKB, KRDMD, ŞİŞE ve TİRE - Bir iki hisse daha var ama paylaşmak istemiyorum...

Yukarıda yeni bir dostum sormuş (mavimiço) ne diyelim? Bak dostum, en tehlikelisi kararsızlık ve pişmanlıktır. Bunu yaşamamak için kendin karar vereceksin...Hata yapmaktan korkarsan zaten borsa senin için doğru bir yer değildir....Borsada kağıtta fırsatta hiç bir zaman bitmez...

haklısınız, teşekkür ederim üstadım..
    sizlerden öğreneceğim çok şey var.

Sayfa 358/466 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •