Sayfa 361/466 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 2,881 - 2,888 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Rica etmiyorum...Senin dersler nasıl?
    Ellerinden öperim amca, (veya abi) yoğunum şimdi geldim okulldan derslerim çok iyi gerçekten okumayı da seviyorum. Geçen 2.36 gitmiş kaçırdım şiimdi kaçırmamam lazım keşke çulsuz kardeşin dediği gibi haftaya değil de bugün gitseydi iyi olurdu paraya ihtiyacım vardı evden de tık yok bu ay.. üzgünüm yani. SS.

Yatırım uzmanı değilim beni gayleye bilem almayın lütfen. Siz daha iyisini bilensiniz. Saygılar.

Alıntı Originally Posted by nokta atışı Yazıyı Oku
    Ellerinden öperim amca, (veya abi) yoğunum şimdi geldim okulldan derslerim çok iyi gerçekten okumayı da seviyorum. Geçen 2.36 gitmiş kaçırdım şiimdi kaçırmamam lazım keşke çulsuz kardeşin dediği gibi haftaya değil de bugün gitseydi iyi olurdu paraya ihtiyacım vardı evden de tık yok bu ay.. üzgünüm yani. SS.

Yatırım uzmanı değilim beni gayleye bilem almayın lütfen. Siz daha iyisini bilensiniz. Saygılar.
    Senin için haftaya bırakmayız merak etme bugün olmasa bile yarın hazırlıklı ol sonra kaçırdığım şunu yaptım bunu yaptım derslerim vardı falan deme fırsatları tepme neyse kendin bilirsin asla yatırım değildir...!!!

3.  Alıntı Originally Posted by nokta atışı Yazıyı Oku

Amca değilde abi daha uygun....Teşekkür ederim....Bu durumlarla karşılaşmamak için hedef fiyatını belirle ve uzun vadeli emir girişi yap...Her gün takip etmek okul konsantrasyonu bozar. Benden tavsiye, kendin en iyisini bilirsin....Başarılar...

4. Hisseler uçtu bizim uyuz hala ölü taklidi yapıyor..

5.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Amca değilde abi daha uygun....Teşekkür ederim....Bu durumlarla karşılaşmamak için hedef fiyatını belirle ve uzun vadeli emir girişi yap...Her gün takip etmek okul konsantrasyonu bozar. Benden tavsiye, kendin en iyisini bilirsin....Başarılar...
    Tamam Abi abi diyeyim ok. Dediklerini yaptım tercih benim gider gitmez bilemem 2.20-2.40 arası bir rakam yazdım o rakam bende kalsın kimseye söylemem totem yaptım. Teşekkür ederim arkadaşlara aydınlanmış oldum.

Ben yat.uzm.değilim. Bana bakmayın yanılırsınız. (Böyle demekle önce benimki satılsın diye de düşünmeyiniz.) İyi geceler.

2,10 ve üstü kapatırsak benim için iyi derim....yoksa aşşağıda 2,04 2.01 1,93 1,80 beklentiler oluşabilir dikkat edin... Ateş etme Mike arabada çocuk var..... Eeeee malum çok küçük yatırımcılarımız doldu taştı, Bana bir şey olmaz deme her an her şey olabilir....;)

Kimseye asla yatırım tavsiyesi değildir...!!!!

7. Tire, 30 Ekim - 30 Kasım arasında 1.61 - 2.12 TL kapanışlar ve gördüğü en düşük/yüksek değer (1.54-2.36 TL) aylık pozitif bir görünüm sergiledi.

Aralık ayı bakalım nasıl olacak?

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

8. O değilde tenekeciler yine tire yı geçti bayrak yarışı gibi....

Sayfa 361/466 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •