Special Days Image
Sayfa 369/466 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by denizci33 Yazıyı Oku
    burada kıdemli olan arkadaşlardan görüş istemiştim. teoriler üretmişsiniz. çelişki yok . 10 k lot aldım spek falan değil. foruma ve borsaya yeni girdim.
    Bakın ben sizi hedef göstererek yazmadım.Tanımadığım bir kişi hakıında bu şekilde yazmak haksızlık olur.Kıdemli arkadaşlar sessiz kalalım diyor ve gerçektende oldukça isabetli bir karar almışlar.Su akar yolunu bulur.Zaten ne olacaksa olacak.Hedef fiyatlar verip hem kendimiz hakkında şüphe uyandırmayalım hemde karşıya koz vermeyelim yani elimizi göstermeyelim.Siz bu forumda yenisiniz daha önceki mesajlara bakarsanız nice şahısların yatırımcıları etkilemek ve yanıltmak adına neler neler yazdığını görürsünüz.Hedef fiyat konusunda ise bana göre herkesin kendine göre hedef fiyatı vardır.Bazısı short pozisyon sever % 5 -10 arası kazandımı çekilir.Bazısı senet fiyatının mazisine bakar açar grafiği önüne koyar kendini bu senedi 10 sene önce almış gibi empati yapar üzerine birde enflasyonu ekler beni % 100 prim kurtarır der.Kimiside temel analiz yapar bu yabancılar 12 sene önce bu şirketi şu fiyata almış bu 12 senedede üzerine şu kadar büyütmüş yok arkadaş bana % 150 de yetmez der yani hedef fiyat yorumcunun bakış açısına göre farklılık gösterebilir. Belliki bir yanlış anlama olmuş.Düzeltmek adına yazdım.Eğer alındıysanız genede kusura bakmayın derim iyi akşamlar.Y.T.D.

2. alarm yerine doğru geliyoruz.

Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    alarm yerine doğru geliyoruz.
    Sayın çulsuz bugün kapanış 2,31 üstünde beklemekteyim olursa iyi olur...2,26 kırılmaması güzel... 2,36 ve üzeri kapatırsak güzel olur...2 gün içinde 2,50 psikolojik seviyeyi aşacağız beklentisi içerisindeyim....;)

Asla yazılarıma Göre yatırımınızı yapmayasınız yanılırsınız salladım farzedin yatırım değildir...!!!!

4.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Sayın çulsuz bugün kapanış 2,31 üstünde beklemekteyim olursa iyi olur...2,26 kırılmaması güzel... 2,36 ve üzeri kapatırsak güzel olur...2 gün içinde 2,50 psikolojik seviyeyi aşacağız beklentisi içerisindeyim....;)

Asla yazılarıma Göre yatırımınızı yapmayasınız yanılırsınız salladım farzedin yatırım değildir...!!!!
    2.26 aşağı kırmasında ne yaparsa yapsın.....y.t.d.

Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    2.26 aşağı kırmasında ne yaparsa yapsın.....y.t.d.
    Kırarsada 2.21 mutlak görürüz ;) bakalım bu çakallar ne yapacaklar...korkutma durumu herzaman var tahtada...bu huylarından hiçbir zaman vazgeçmeyecekler sanırım....

Asla ytd...!!!!

6.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Kırarsada 2.21 mutlak görürüz ;) bakalım bu çakallar ne yapacaklar...korkutma durumu herzaman var tahtada...bu huylarından hiçbir zaman vazgeçmeyecekler sanırım....

Asla ytd...!!!!
    2.26 2.39 arasını speğe bıraktım.altı üstü tahtaya giriş için uygun...y.t.d.

7. eveeettt olmuş 2.22 yeni direncimiz tekrar 2.26 .hedefimiz 2.58 hayırlısıyla alış kademelerini belirleyelim....y.t.d.

8. Oymak beyi galiba yarın için hazırlık yapıyor. Bekliyoruz ''şeker''

....Yatırım Tavsiyesi Değildir....

Sayfa 369/466 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •