Sayfa 379/466 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

Babacığım döktürmüşün gene... Söylenecek çok şey varda bu şirket sahiplerine ama çoğunu anlatmışsınız tebrikler.....👏👏👏

2. Hediyem armağanım olsun...Neşeniz keyfiniz daim olsun...

https://www.youtube.com/watch?v=EIV3BU5vnZc

3.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Babacığım döktürmüşün gene... Söylenecek çok şey varda bu şirket sahiplerine ama çoğunu anlatmışsınız tebrikler.....👏👏👏
    Başkan hisseye tekrar ortak olduğunuzda bizde dahil olalım bilgi paylaşımı rica ederim

4.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Hediyem armağanım olsun...Neşeniz keyfiniz daim olsun...

https://www.youtube.com/watch?v=EIV3BU5vnZc
    Bu getiren açığa satış yasağını nasıl yorumluyorsunuz syn @Etrika

5.  Alıntı Originally Posted by haden Yazıyı Oku
    Bu getiren açığa satış yasağını nasıl yorumluyorsunuz syn @Etrika
    Ben açığa satış ve kredili işlem yapmıyorum kimseye de tavsiye etmiyorum. Borsa kumar aracı değildir paran kadar kazanırsın veya kaybedersin...Tamamen tüm hisselerde kaldırılması en doğrusu olur...bence...

Alıntı Originally Posted by ONDOKUZ19 Yazıyı Oku
    Başkan hisseye tekrar ortak olduğunuzda bizde dahil olalım bilgi paylaşımı rica ederim
    Tam ne demek istediğinizi anlamadım fakat aldıktan sonra paylaşırım....😉

Tahta biraz daha tehlikeli oldu dediğim gibi yukardan aşşağıdan çok mallanan oldu o yüzden Ya bekleyeceksiniz yada tahtaya bakıp kafayı sıyaracaksınız ben birgün bekleseydim en az 60 bin tl daha Karda olacaktım yani demek istediğim tahtaya hergün bakarsanız keşke şöyle böyle yapsaydım dersiniz o yüzden Ya herro Yada merro diyeceksiniz ya da çekilip kenara keyfinize bakacaksınız....🤔😉

7. Yazılarımdan alıntılar yapılarak çeşitli internet siteleri ve twitter'dan paylaşımlar oluyor. Hiç biri benim tarafımdan ve hesaplarımdan yapılmış değildir.

Bu yüzden bu günden itibaren yazılarıma ara veriyorum.

Olumlu ya da olumsuz kimseyi etkilememek adına yazı yazmayacak ve değerlendirme yapmayacağım...Yıl sonunda yeni yıl mesajı için uğrar o ara belki kısa bir değerlendirme yaparız....

Özelden dahil yazılara cevap vermeyeceğim....Kısa bir ara diyelim...Diğer hisse sayfalarında bazen oluyorum... Sizleri izlemekten ve okumaktan zevk alacağım...

Umarım en güzeli sizler için olur...Sağlıcakla...

8.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Tam ne demek istediğinizi anlamadım fakat aldıktan sonra paylaşırım....😉

Tahta biraz daha tehlikeli oldu dediğim gibi yukardan aşşağıdan çok mallanan oldu o yüzden Ya bekleyeceksiniz yada tahtaya bakıp kafayı sıyaracaksınız ben birgün bekleseydim en az 60 bin tl daha Karda olacaktım yani demek istediğim tahtaya hergün bakarsanız keşke şöyle böyle yapsaydım dersiniz o yüzden Ya herro Yada merro diyeceksiniz ya da çekilip kenara keyfinize bakacaksınız....🤔😉
    Hisseyi uzun zamandır takip ediyorsunuz formdan takip ettiğim kadarıyla.geri cekilmede 2.80 civarı olabilir demiştiniz bende şahsi olarak hissenin yola çıktığına inanıyorum 1 dolar bekkentisi olabilir diye formda okumuştum eğer 2.80 ile 3 arasında almayı düşünüyorum ama bu fiatlara gelecek diye kural da yok

Sayfa 379/466 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •