Sayfa 384/466 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

Biri bizi gözetliyor ekibinden Adem Cümşit saklanma çık ortaya çık kendini tanıt ne diyorsanda açıkça söyle başkalarının adınada konuşma yada o şahıs sensin...!!!! Beni anlayan anlamıştır.....😉😊

3. Bugünkü hareketi nasıl değerlendiriyorsunuz?Bazı yorum sitelerinde şirketin satılacağı yönünde dedikodular var.İçerden duyum alabilen arkadaşlar var mı?Bedelli sermaye arttırımına gitme durumu da olabilir mi?

YTD.

4.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    3,6-3,54 önemli seviyeler olup sizinle aynı görüşte değilim düşüş bile o kadar hacimsizki bence hisse dinlenmeye çekilmiş sindiriyor buraları bu hisse yaklaşık 8 yıldır sürünmüş çıkışı bile çok kolay olmuş 2 günde çıkarmış hemen hemen buralara piyasadi lot o kadar az ki istediği yere götürür
     Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    piyasada 200 milyon lot var bunun bunun yüzde 73.74 deutche de 5.86 işte 3.41 garantide 3.20 ak ta 2,61 yapıkredide yani yüzde 88.82 idi kurumlarda geriye kalan 2.236 000 lot var yani 7 milyonu olan adam lot isterse piyasada lot kalmaz
    önümüzdeki tek engel 3.84 sonrası 4.30 kadar rampa aşağı 3,63 en azından deste olmalı
    3,84 ten kopuş şekli geldik 4,30 işte burda takılabilir
    tahtacı ne dediysek onu yapıyor maşallah
    ytd deli saçmasıdır

5.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    3,84 ten kopuş şekli geldik 4,30 işte burda takılabilir
    piyasada 200 milyon lot var bunun bunun yüzde 73.74 deutche de 5.86 işte 3.41 garantide 3.20 ak ta 2,61 yapıkredide yani yüzde 88.82 idi kurumlarda geriye kalan 2.236 000 lot var yani 7 milyonu olan adam lot isterse piyasada lot kalmaz
    eğleniyormuyuz gençlik 3,54 ten kopuş şekli
    bir bendekini alamadı ama onuda zor alır artık
    tahtacı ne dediysek onu yapıyor maşallah
    şimdi tekrar söylüyorum are you ready ....................................
    ytd deli saçmasıdır

6.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    şimdi tekrar söylüyorum are you ready ....................................
    tebrikler akrep yalnız forumda hissedar kalmadı.Sen ben bizim oğlan.

7. Sanıyorum ki bu gün hissemiz tavan olup satıcısız kapatacak adeta meydan okuyacaktı...Oyuncuların veya tahta yapıcının bu aşırı istekli olmaları beni düşündürüyor. Adeta zamana karşı bir yarış veya öyle bir izlenim yaratmaya çalışılıyor...

Kağıt ve ambalaj sektörü hisseleri yeni yıla primli girdiler hissemiz de bundan nasibini alıyor....

Bilançoya kadar ve bilançodan sonra? Bilanço kara dönerse bu olağanüstü bir başarı olur ve bu mümkündür...

Bir olumlu haber bilançoya kadar beklenebilir; kapatılan kağıt makinesinin yeniden açılması, ihracat veya satış haberi...

Daha öncede dediğim gibi sayın şirket yetkilileri uykusunda sayıklasa bu olumlu bir haber olarak algılanır...Belki bir sürpriz olabilir...

Henüz daha 2007 yılı satış bedeline ulaşamadık bunun için daha yolumuz var...200 Milyon USD piyasa değeri ve + yapılan yatırımlar...

Tire Mondi şirketi satarsa bence 500 Milyon USD değerinin altında olmaz...Böyle bir kararları varsa pazarlıkta tahtaya direk yazarlar ve istekliler paşa paşa bu tutarı öder...Pazarlık bence 1 dakika sürer...

Bence bu şirketi satmak akıllıca bir iş de değildir....Senede isterlerse 200-300 Milyon TL kar yazar bu şirket...İsterlerse Genel Müdür olarak iki yıl çalışırım..

Bu günkü volatilite son zamanlarda görülmüş değil...Belki borsa bir tedbir getirebilir...Bürüt takas veya tek fiyat...Çok yerinde olur ve galiba bu isteniyor...

Entrika, ''Katolik Nikahına Devam Ediyor...Şişman Kadın Sahneye Çıkmadan Opera Bitmez''...

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Adem Cümşit ne oldu niye cevap vermiyorsun neden neden bana ne diyeceksen söyle kaçma bir yere kendini gizleme artık lafı atan sensin bozulanda sensin !!!!????

Sayfa 384/466 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •