Sayfa 385/466 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Hayrola Texas, mevzu nedir?

2.  Alıntı Originally Posted by tirezede Yazıyı Oku
    tebrikler akrep yalnız forumda hissedar kalmadı.Sen ben bizim oğlan.
    Gençler az ağır olun mekanın sahipleri burada...

3. Bende hala burdayım.sizi sessizce takip ediyorum.bu arada tire ile smart in grafiğini karşılaştırıp yorum yaparmisiniz çok benzerlik var.investingde de isminiz geciyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Santor Yazıyı Oku
    Bende hala burdayım.sizi sessizce takip ediyorum.bu arada tire ile smart in grafiğini karşılaştırıp yorum yaparmisiniz çok benzerlik var.investingde de isminiz geciyor.
    Bahsettiğin forumda bir kaç kez alıntı yapıldığının farkındayım. Orayı takip etmek neredeyse imkansız...zaten buna vaktimde yok..
    Smart hissesi hiç ilgimi çekmedi ve alanımda değil...Grafik analizi daha uzman birine yaptırsan sağlıklı olur. Ben grafiklere bakmam. Şirket değer analizi yaparım.

Tire konusunda 1,5 senedir dilimizde tüy bitti..Demedik artık bir şey kalmadı...Sadece bir söz kaldı...Tahmin et bakayım?

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bende diyorumki obez kadın şarkı söylemeden opera bitmez

6.  Alıntı Originally Posted by Santor Yazıyı Oku
    Bende diyorumki obez kadın şarkı söylemeden opera bitmez
    Dikkat et bak alışkanlık yapar...Sonra benim gibi diline vurur..ama doğru cevap...

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Hayrola Texas, mevzu nedir?
    İnveste bir kaç kere senin dediklerini yazdım herşey çok güzel olacak diye şişman kadın sahneye çıkmadan opera bitmez diye bu Adem Cümşitin zoruna gitmiş hiç hoş deyil dedi taklit yapma gibi kendin üret gibi şeyler dedi...ve Hisse nette sana dedi uyardı yani sen yazmıştınya birkere Başkalarının benim adımı kullanarak yazılarımı yazıyor diye onu sana dedi diye...bende dedimki onu tuwitirden imha etti gibi dedim eğer o üstad birşey söyleyecekse bana söyler dedim bizim aramızda öyle sorun olmaz dedim ve sana ne oluyor kendi açıklasın dedim yani anlayacağın espiri yaptık ve gerçekten canımı sıktı...Seni beni takip eden birisi yani bu şahıs kim sizce ?? Ozaman ya sizsiniz yada başkasıdır...??? ve ukalaca konuşmasıda hiç hoş değil....!!! Onu arıyorum lütfen biliyorsanız açıklarmısınız ....🥺😬🙏👍

8.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    İnveste bir kaç kere senin dediklerini yazdım herşey çok güzel olacak diye şişman kadın sahneye çıkmadan opera bitmez diye bu Adem Cümşitin zoruna gitmiş hiç hoş deyil dedi taklit yapma gibi kendin üret gibi şeyler dedi...ve Hisse nette sana dedi uyardı yani sen yazmıştınya birkere Başkalarının benim adımı kullanarak yazılarımı yazıyor diye onu sana dedi diye...bende dedimki onu tuwitirden imha etti gibi dedim eğer o üstad birşey söyleyecekse bana söyler dedim bizim aramızda öyle sorun olmaz dedim ve sana ne oluyor kendi açıklasın dedim yani anlayacağın espiri yaptık ve gerçekten canımı sıktı...Seni beni takip eden birisi yani bu şahıs kim sizce ?? Ozaman ya sizsiniz yada başkasıdır...??? ve ukalaca konuşmasıda hiç hoş değil....!!! Onu arıyorum lütfen biliyorsanız açıklarmısınız ....��������
    Sevgili Texas,
    Ben bahsettiğin kişi değilim. Sen benim sanal alemde sıkı dostumsun...Büyük dostluklar çatışma ile başlar ki biz o aşamayı geçtik...O forumu takip etmek inan ki çok zor en azından benim için...bazen yan ekrana senası izlerken açıyorum. Açıkçası çılgınca bir yer...
    Hem ne var ki istediğini söyle ben bundan memnun olurum. Ben o lafı şundan dedim. Tesadüfen yazı dikkatimi çekti ve virgülüne dokunmadan copy paste yapılmıştı....Bazen insanlar yanılabilir...Kendi araştırmadan analiz etmeden sırf birinin sözüne kanarsa sonucu hüsran olur. Belki zaman zaman kantarın topuzunu kaçırmış da olabiliriz...

Bazen geri çekilmek sessiz olmak iyidir...Ben zaman zaman yapıyorum...Bu gün extra bir gündü...Ben genelde söze bakarım bir de söyleyene bakarım. Söz mü? adam mı diye? Sakın ola ki takılma...Sanal alemde söylenen sözler yazdığın takma ismedir...

O forumda veya burası dışında hiç bir yerde borsa konusunda yazı yazmadım ve yazmamda ispatlayana tüm servetimi bağışlarım...Twitter'da bazen Tire dışında yorumlarım oluyor...Bu hariç...

İnan ki kişiyi ne bilirim ne de önemserim...Kimse kim bana ne, sana ne...Takılma bence....

Selamlar....

Sayfa 385/466 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •