Sayfa 390/466 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tirezede Yazıyı Oku
    Beklenti ne acaba.Cok ucuz kaldigi icin mi cikiyo.iyi bi bilancomu gelecek.yoksa satis hazirligimi bilemedim.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hisse hakkında 2.30 civarında iken entrika diye bı arkadaş ayrıntılı bi analiz yapmıştı.hisse beni al diyor di bir ay önce onu okumanızı tavsiye ederim maalesef şahsım adına almadığım için çok pişman oldum.

2.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Güzel bir gecenin sonunda klavye başındayız. Öncelikle iyi geceler....

Kafalar çakır keyif... Oymak beyine teşekkürler...Kesene bereket

Hafta boyunca 2 Aralık Pazartesi ve 06 aralık Cuma gününü değerlendirecek olursak 2.12 ve 2.52 TL arasında ortalama sayılabilecek 2.31 TL seviyesi....Bence burada bir sıkıntı yok. Tire Mondi, Aralık ayı gayet için iyi performans sergiliyor...

Bu spek gruptan faydalanma yollarından bir tanesi duysunlar diye söylüyorum....Benim gibi karda olan yatırımcılar trade edebilir....Örneğin 100K kardasınız...100K tutarı kadar hisseyi %10 yukarı yazın tutarsa 110 K olsun..Nasılsa geri basıyor...geri bastığında %5 altına yazdığınızda 5K cepte...Kısa günün karı dersiniz....Diyelim ki geri basmadı kar cebe yakışır....

Borsada fırsatlar bitmez....

Tire Mondi şirket değeri benim gözümde en az 300 Milyon USD eder...Buna göre piyasa değeri hisse başı (8.50 TL) Bu benim senaryom...Siz kendi hedefinizi belirleyin

Yani yolumuz uzun enerjimiz var...Hodri meydan, istersen getir 1.35'e tüm hisseleri ver...Hadi meydan okusana...OYMAK beyi...

Entrika, ''Katolik Nikahına Devam Ediyor''

''Şişman Kadın Sahneye Çıkmadan Opera Bitmez''

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Çok laf aşık usandırır, haftaya tekrar bir değerlendirme yaparız...Kalın sağlıcakla....
    Sayın entrika muhteşem bı yorum emeğinize sağlık

3.  Alıntı Originally Posted by ONDOKUZ19 Yazıyı Oku
    Sayın entrika muhteşem bı yorum emeğinize sağlık
    Teşekkür ederim...Borsa yatırımları ciddi riskli yatırımlardır en doğrusu kendi analiz, değerlendirme ve şansınızın yanında olmasıdır. Umarım ki böyle olmuştur.

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4. ö..... d......s.......tirecikkk

5. Tire coştu gidiyor.Tutabilene askolsun.Hisse kucuk yatirimci tarafinda tamamen el degistirdi gibi.Ya da kucuk yatirimci kalmadi.Oymak beyinin hedefi neresi acaba?8/10/12

YTD...

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Nereye kadar gidecek ki..tam bir bomba...

7. tirede hedefim 9 civarıydı ama artık bu çıkış ve ettiğim kar yeterli ve şuandaki potansiyelden çok daha potansiyelli bir kağıt bulduğum için elimdeki lotların yüzde 80 satıyorum herkese hayırı kazançlar maliyet 2 altıydı hey gidi günler hey tezasım nerelerden nerelere
    ytd deli saçmasıdır

8. texasım burdaysan merhaba sana da eski ortağım ve arkadaşım
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 390/466 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •