Sayfa 393/466 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

Hisseye bürüt takas uygulaması gelecek bakalım nereye kadar salıcaklar...

2.  Alıntı Originally Posted by jah Yazıyı Oku
    27-04-2017, 22:01

............Bi selam cakiim istedim yeni siteye. Hayirli olsun. 8 senedir TIREciyim. Maliyet USD 1.20 civari. Bozmak gerekmez insallah.
    TIRE kadar, hatta daha fazla surunduren, Isiklar (IEYHO) bide Pegyo vardi benim bildigim. Pegyo biraz gitti, isiklar daha beter geriledi. Bakalim TIRE napacak, valla bende merak ediyom. Maliyet + firsat maliyeti falan (mesela SASA 22 kurustu 9-10 Lira dan ucuza satmam bu kaati. Oyle bisey olursa piyasa degeri de milyari gecmis falan, abuk bi sey, olur ama banane. Vermicem, vermicem, benim diil mi vermicem ............................

Kac yildan sonra verecem verecem dedim. Vaybe, nasipten ote gercekten hicbisey yokmus. Olmayinca olmuyo.
    7.57 de sat dedim, isleminiz tamamlanmiyo dedi. Bi daha tikladim 6.40 dedi, kesici geldi, bilgisayardan duman cikti. Ne gudubet kaat be. bi 10 yil daha ceza yedim galiba)))

3.  Alıntı Originally Posted by jah Yazıyı Oku
    7.57 de sat dedim, isleminiz tamamlanmiyo dedi. Bi daha tikladim 6.40 dedi, kesici geldi, bilgisayardan duman cikti. Ne gudubet kaat be. bi 10 yil daha ceza yedim galiba)))
    Sonra topladi 7.20 lerden verebilirdin.Firsat tanidi satmak isteyenlere.Bence guclenerek 8' e dogru yol alacak.Nasip bakalim gorecegiz.

Yatirim tavsiyesi olarak kabul etmeyiniz...

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by jah Yazıyı Oku
    😀🤣
    Peki sonrasında yükseldi oradan çıkış yaptın mı bari...😉

5. Tılsımı bozuldu galiba Tire nin

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. İki haneler diye diye tılsımını bozdular. Bu saatten sonra çok dikkat etmek lazım.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. TIRE - Mondi Tire Kutsan

Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Hisseye bürüt takas uygulaması gelecek bakalım nereye kadar salıcaklar...
    Bürüt takas uygulaması geldimi hisseye. Gelirse 4 lere kadar salabilirler. Zannımca inşallah olmaz.

Ytd. Değildir.
    iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    ����
    Peki sonrasında yükseldi oradan çıkış yaptın mı bari...��
    Maliyet USD 1.20 civari. Sonraki cikis maliyetime getirmedi. Omrumuz yetsin, gerisi kolay

Sayfa 393/466 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •