Sayfa 399/466 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 3,185 - 3,192 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tirezede Yazıyı Oku
    Tesekkurler entrika sizin verdiginiz moral motivasyon olmazsa bu seviyelere kadar dayanamaz satardim.Hayrimizi da yapiyoruz daha da yapacagiz insallah.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bence sen artık takma adını değiştir.

Bir nebze olsa katkım olmuşsa hakkım helaldir. Bir ricam var. LÖSEV veya Kızılay'a kendi adına en az 100 TL bağış yap.

Gönlünden daha fazlası geçerse o seninle kalsın...

2.  Alıntı Originally Posted by Kamerunlu Yazıyı Oku
    Ayrılan dostlarımız olmuş Allah kazançlarını hayırlı etsin...Üstüme düşmez ama onlardan bir ricam var. Mutlaka ''Hayır'' yapsınlar...Görecekler ki bir verecekler bin gelecek...

Birader hem güzel şeyler yazmışsın, hem de çok güzel ifade etmişsin. Son zamanlarda doğru yazılar pek yazılmıyor ya da doğru olsa be güzel ifade edilemiyor. Kazanmana da ayrıca sevindim. Yolun açık olsun.
    Teşekkür ederim Sn. Kamerunlu,

Hemşehri sayılırız zaten...

Biraz da kalanlar için da bir yorum alalım.Brüt takastan çıkınca taban taban gitmeyelim çok üzücü olur..İki haneli rakamları da çok söyleyen oldu ama.

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim Sn. Kamerunlu,

Hemşehri sayılırız zaten...
    Bende ugandalıyım mususi bizde hemşeriyiz...😉müjde müjde size Musisi’den müjde size zarif sağlam esnek koyar rahat koyar müjdee...😉😂

Genede burlarda olacağım çünki 10 yılımı verdim bu Sevda hiç bitmez 10 yıl nikahımız oldu kötü günler çok olsada sonunda muradımıza erdik...😉😊☺

Bu arada yardım dediniz Ya şuan en iyi yardım yapılacak yer deprem yerimiz Elazığ’a yapılmasıdır,bende oraya yapıcağım...
    Allah kimseye kaza bela vermesin...🙏🙏🙏🙏

6. bu hisse 1.40 lardan aldım 1.55 sattım sonra düştü dedimki tire mi alayım psdtcmi 2si arasında gittim gittim geldim temettü nedeni ile

psdtc aldım satmamacasına bunu alsam bunuda satmazdım 6.20 psdtc aldım 5 -6 ay bekledim 10.61 hisse iyi kar verdi hala

bekliyorum bunu alsaydım şu an 1 trilyon fazlası param vardışimdi yarısı bile yok. herşey nasip kısmet asla üzülmüyorum nasipte ne varsa o olur.pergamon

6.20 aldım bu 1.63 idi bize yetişti.bekleyen çorbayı içer her zaman

7. Garip bir Kamerunlunun Türk borsasındaki maceraları:

Selamlar, ben Kamerunlu bir yatırımcıyım. Alımlarımız sizin tarafından yabancı alışı olarak sınıflandırılıyor ama içinizden biriyim. Bulunduğum köyde internet ve banka olmadığından işlem yapmak için 250 km yürümem gerekiyor. Yola hafta sonu çıkıyorum. Zira yol 1 gün sürüyor ve hafta içi seansında tavan yaparsa alacağım lot sayısı hissenin bulunduğu pazara göre %15-20 azalıyor. 2018 Ocak ayında Borsa İstanbul başkanı borsadan 2 sıfır atacağız demişti. Ben de herhalde 1000 yapacaklar sıfırları öyle atacaklar deyip girdim. Ama bist100 1 buçuk yılda 120 binden 85 bine düştü. Benim 100.000 TL de 19.800 e düştü 2019 Ağustos sonunda. Bu arada bilmedihim Galip, Rıza, Okullu vs. kişilerinin bu ülkede yaşadığını ve se(ö)venlerinin çok olduğunu öğrendim. Sonra 0.90 larda takip ettiğim Adesenin brüt takastan çıktığında eylül başı 1.15 e çıktığını gördüm. Yeni av arıyorlardır dedim, ama ertesi gün 1.30 olunca kademeli olarak girdim. 2.20 civarı çıktım param 38 bin civarı oldu. Başka hisselerden alsatla parayı 34 bine kadar düşürmeyi başardım. Daha sonra Qnbfb deki hareketi farkettim, kimseye fazla farkettirmeden 20 küsürlere kadar çıkmış, brüt takas ile 13.20 lere geri inmişti. 13.80 maliyetle girdim, yükseldikçe biraz daha alım yaptım, nihayetinde brütten çıkmadan sanırım son günü 19 ile çıktım. Hesabımdaki para 40 bini geçmişti. Bu arada bir miktar hisse de Klnmada 18 civarı maliyetle alınmış, yürümeye devam ediyordu. Daha sonra Klnmayı fulledik 20 küsür maliyetle. Yükseldikçe kar cebe yapıp kısmen satıyordum ama ertesi gün daha yüksekten tekrar alıyordum. Kar artıyor ama lotum azalıyordu. Nihayetinde 65 den çıkış yaptım. Para 72 bine çıktı, 80 bin olan zarar 30 bine indi. Arada yanlış tercihler yaptık yine 48 binlere indik, daha sonra sırasıyla yine bir miktar klnma, Qnbfb(36 alış, 62 küsür satış) Smart(8.04 maliyet 11,10 satış) Glbmd(1.99 Alış, 2.27 Satış) ile 90 binlere geldik, En sin da Tireyi 6.50 lerden aldık ve 1,5 yıllık zararı çıkarıp kara geçmeyi başardık. Zarar ettiğim süreçte Tukaşı 2 den ful alıp 1.80 den satmıştım şu an 15 leri gördü. Ecilc yi 4 den almış, 3.70 den satmıştım, 4.20 leri şimdi geçti. Kervt yi 3.10 dan alıp, 2.20 lardan gövdeyi kesmiştim ki beni o batırmıştı, o da 3.40 ları geçti. Velhasıl sözün sonuna geldiğim noktada şunu ayrıca ifade etmek isterim ki, coğrafya kaderdir.

🤣🤣🤣😂😂😂😊😊😊
    Hikayen çok iyi ama güzel sallamışın....sen bir kitap yap eniyisi tutar ha demedi deme...!!!
    😉

Sayfa 399/466 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •