Sayfa 402/466 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Yücel abi kim ya?
    Senin gibi değerli bir abimiz sana çok benzetiyorum o yüzden dedim aynı hisseleri taşıyorsunuz onunda hedefi senin gibi onunda 500 binden 1 lot eksik tiresi var 😉🤣🤣
    işte bukadar benzemez o yüzden dedim abim kusuruma bakma 😉☺

2.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Senin gibi değerli bir abimiz sana çok benzetiyorum o yüzden dedim aynı hisseleri taşıyorsunuz onunda hedefi senin gibi onunda 500 binden 1 lot eksik tiresi var
    işte bukadar benzemez o yüzden dedim abim kusuruma bakma
    Benim o kadar kalmadı. Ne güzel benden alanların çoğu kazandı. Böylesi daha güzel değil mi?

Zaten 500 bin biraz abartılı idi...

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ben bugün sattım dostlar, çok şükür kurtuldum, bazı ek tedavi masraflarıma yetişecek param oldu sonunda. Çıkmak için bu zamanı bekliyormuş, kısmet, bir yerden gelen diğer yerden gidecek, olsun buna da şükür. Benden alan da kazansın ama benim gibi on yıllar tutmadan kazansın. Bundan sonra Tire'nin adını değil anmak önünden geçmem. Aslında bir gün çok bomba fiyatlara geleceğini düşünüyorum öyle 10tl filan komik kalacak bence ama bende bir on sene daha yok, yaşarken azıcık rahat edeyim yoruldum.

Benim borsa maceram da böylece son buldu. Artık buraya da yazmam.

Herkese bol kazançlar, ailesiyle sağlık ve mutluluklar dilerim.
    Ytd.

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Benim o kadar kalmadı. Ne güzel benden alanların çoğu kazandı. Böylesi daha güzel değil mi?

Zaten 500 bin biraz abartılı idi...

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tabii ki herkes kazansın bencillik yok seni bilirim gönlü zenginsin abim benim...😉
    Abartılı olur mu ne varsa sende var bütün kozlar senin elinde poker oyunu bu borsadır bu her türlüsü var ve olur..😉

Buradan çıktıktan sonra garanti yatırım ortaklığı aldım 1.20 maliyetle İki tavan gördüm bakalım yarın ne olacak bilançosu çok karlı değil bugün açıkladı ama kısmet işte at koşar baht kazanır Kısmetinde varsa her şey olur her şeyin ötesi sağlıktır herkese sağlıklı bol kazançlar diliyorum Allah kimseyi utandırmasın...🙏🙏🙏🙏
    😉😊☺

5.  Alıntı Originally Posted by ordinary Yazıyı Oku
    Ben bugün sattım dostlar, çok şükür kurtuldum, bazı ek tedavi masraflarıma yetişecek param oldu sonunda. Çıkmak için bu zamanı bekliyormuş, kısmet, bir yerden gelen diğer yerden gidecek, olsun buna da şükür. Benden alan da kazansın ama benim gibi on yıllar tutmadan kazansın. Bundan sonra Tire'nin adını değil anmak önünden geçmem. Aslında bir gün çok bomba fiyatlara geleceğini düşünüyorum öyle 10tl filan komik kalacak bence ama bende bir on sene daha yok, yaşarken azıcık rahat edeyim yoruldum.

Benim borsa maceram da böylece son buldu. Artık buraya da yazmam.

Herkese bol kazançlar, ailesiyle sağlık ve mutluluklar dilerim.
    Allah şifalar versin.Senelerce hepimizin canını sıktı.Sabrını zorladı.Keşke 10 sene beklelmeyip her sene yüzde 10 yükselseydi.Yatırımcısı usanmazdı.Ama borsa böyle birşey nasibi olan kazanıyor.

6. brüt takastan çıkınca yarın nasıl olur acaba?
    kaybetmek kolay kazanmak zordur.

7.  Alıntı Originally Posted by teafull Yazıyı Oku
    brüt takastan çıkınca yarın nasıl olur acaba?
    herkez bunu bekliyor brutten çıkınca tavan gidecek beklentisi var herkezde . Borsa ters köşe işidir . Dikkat
    Yatırım tavsiyesi değildir

8. aşağı devre kesti biri mal verdi galiba
    kaybetmek kolay kazanmak zordur.

Sayfa 402/466 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •