Sayfa 407/466 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

Alıntı Originally Posted by teafull Yazıyı Oku
    nereye kadar düşer?
    Mal toplu tahtacının insafına kaldınız...eğer aşşağıdan toplamak isterse vay haline yukardan alanların 8 tl üstünde tutunsmassa benim şahsi fikrim 6 civarı Olabilir...olmuksan nasıl gene bedelli yaptı akıl alınır gibi değil...mondide böyle plan yapmış olabilir zarar açıklayıp bedelli yapabilir...adamların tek derdi piyasadaki hisseler...!!!

Kesinlikle karamsar olmayın ben sadece salladım sayın yazdıklarım beni bağlar asla ytd...!!!

2.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Mal toplu tahtacının insafına kaldınız...eğer aşşağıdan toplamak isterse vay haline yukardan alanların 8 tl üstünde tutunsmassa benim şahsi fikrim 6 civarı Olabilir...olmuksan nasıl gene bedelli yaptı akıl alınır gibi değil...mondide böyle plan yapmış olabilir zarar açıklayıp bedelli yapabilir...adamların tek derdi piyasadaki hisseler...!!!

Kesinlikle karamsar olmayın ben sadece salladım sayın yazdıklarım beni bağlar asla ytd...!!!
    Sevgili Texas,
    Sen iki kez sattın ben bir kez...Bırak insanlar kendi kararları ile yollarına devam etsinler. Yeni bir maceraya atılmak istersen bekleriz...

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

3. Sevgili Dostlar,
    Uzun süren birlikteliğimiz burada sona erdi. Burada artık yazım olmayacak...Dükkanı size sizleri Allah'a emanet ediyorum..Umarım herkesin gönlünce olmuş veya olacaktır....

Benim belirlediğim hedefler 4/5 oranında gerçekleşti. Belki son hedefte tutar inşallah hisseyi taşıyanlar o hedefe ulaşır.

Umarım ki hafızalarınızda yer edinmişimdir.

...Yatırım Tavsiyesi Değildir....

4.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Sevgili Dostlar,
    Uzun süren birlikteliğimiz burada sona erdi. Burada artık yazım olmayacak...Dükkanı size sizleri Allah'a emanet ediyorum..Umarım herkesin gönlünce olmuş veya olacaktır....

Benim belirlediğim hedefler 4/5 oranında gerçekleşti. Belki son hedefte tutar inşallah hisseyi taşıyanlar o hedefe ulaşır.

Emeklerinize sağlık yazılarınız için tşk ederim bizlerle paylaştınız şimdi hangi kağıtları takip ediyorsunuz acaba

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Sevgili Dostlar,

Herzaman hafızamızda olacaksın kesinlikle unutulmayacaksın...!!! 😉

Hayırdır neden yazmamaya karar verdiniz...??
    Macaera herzaman vardır borsada isek buna alışık olmak gerekir....kesinlikle kimseyi etkilemek istemedim sadece aklımdan geçenlerdi... zaten burada yazılan sosyal medyada yazılan yazılarla yatırım asla yapılmamalıdır....!!!
    Umarım herkes kazanır... fakat borsa işte herkez kazanırsa çark dönmez...😉
    saygılar......

6.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Sevgili Dostlar,

Emekleriniz ve hissedarlara aşıladığınız hisseye güven duygusu için teşekkürler.özellikle eskiler bu hissede çok yorulmuşlardı.Belkide birçoğu bu yükselişi göremeden ayrıldı.Ben kendi adıma söylüyorum siz olmasaydınız 4 lü 5 li seviyelerde çıkardım.Sayenizde 8 lere kadar dayandık. herşey için teşekürler.Diğer hisselerde bol kazançlar dilerim...

Sayfa 407/466 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •