Sayfa 409/466 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 3,265 - 3,272 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hakanna34 Yazıyı Oku
    Bak kardeşim ne diyorsam o .Foruma giriş tarzın hoş değildi bunu biliyorsun.Çok fazla mal yüklüyüm laflarıda boştu bunuda biliyorsun.O tahtada öyle çakallar varki (sen gayet iyi biliyorsun) eğer o ekipten değilsen sana hayatta yüklü mal boşalttırıp yedirmezler.Adamlar grafiği aç bir bak 12 sene millete neler yapmışlar.Bu tahtada senin öyle ballandıra ballandıra anlattığın gibi şişman kadın sahneye çıkmadan opera bitmez konusu senin hikayen.Onlardan değilsen operada olmaz şişman kadında.Sen sadece birilerini aptal yerine koyma okuyan varsa anladı.Y.T.D.
    Ben bu tahtadan ayrıldım.Aım satım falan yok yani.Sadece meraktan giriyordum.Senin yazını görünce yazma ihtiyacı hissettim.Öyle foruma gelip (tepeden inme) topu topu 7-8 ayda senin yapmış olduğun yorumlarla falan bu iş öyle senin dediğin gibi basit bir şekilde olmaz.Tekrar ediyorum borsanın en pislik kağıdı ve onun grubundan değilsen olaylar senin bahsettiğin gibi kolay gerçekleşmez.Sen istediğin kadar konuş kimi istersen onu müfteri ilan et.Burası tiyatro yada opera salonu değil gerçeklerin oluştuğu bir yer.Senaryolarda roman değil.Hadi hoşçakal.Y.T.D

2.  Alıntı Originally Posted by hakanna34 Yazıyı Oku
    Ben bu tahtadan ayrıldım.Aım satım falan yok yani.Sadece meraktan giriyordum.Senin yazını görünce yazma ihtiyacı hissettim.Öyle foruma gelip (tepeden inme) topu topu 7-8 ayda senin yapmış olduğun yorumlarla falan bu iş öyle senin dediğin gibi basit bir şekilde olmaz.Tekrar ediyorum borsanın en pislik kağıdı ve onun grubundan değilsen olaylar senin bahsettiğin gibi kolay gerçekleşmez.Sen istediğin kadar konuş kimi istersen onu müfteri ilan et.Burası tiyatro yada opera salonu değil gerçeklerin oluştuğu bir yer.Senaryolarda roman değil.Hadi hoşçakal.Y.T.D
    Tekrar söylüyorum. İstediğin şekilde düşünebilirsin. Benim buna saygım var. Benim ispat etmemi istediğin bir şey varsa net bir şekilde söylersin. Hayır kurumlarına belirttiğim tutarda yapacağın bağış tutarında kanıtlarını ortaya koyarım. Bedeline katlanman şartı ile...

Sanırım artık bir ay beklemeye de gerek kalmadı. Eski hukukumuza muhabbeten senin için kötü bir söz sarf etmem mümkün değil...Ben herhangi bir ekiple veya grupla işbirliği yapmadım ve de yapmam.

Genellikle ''herkes beraber ben tek başıma olurum.'' Ben savaş açtığım bir tahtada kesinlikle kazanırım. Yeter ki benim savaşıma kimse karışmasın.

Hisse adedim konusunda Texas ile yazışmada açıklama yapmıştım. Kayıtlarda zaten var. Belki dikkatinden kaçmıştır. Senin hisse adedin için sadece maşallah Allah bereketini artırsın derim.

Şu klişe ile bitirelim. Yeni dostlar rahatsız olmasın.

Entrika, ''Şişman Kadın Sahneye Çıkmadan Opera Bitmez'' dedi mi? Dedi...Çıktı mı? Çıktı...Senin derdin ne? Gerçekten anlamadım. Yaklaşık 2 TL seviyelerinden ortalama ile sahip olduğum hissemiz neredeyse %500 artış sağlamıştı.

Bir çok kişi teşekkür etti ve sen sitem ediyorsun. Neden? Bence övgü ve eleştiri kardeştir. Kardeşin kardeşe sözü geçer. Ben takılmam...

Umarım beklentin doğrultunda kazanmışsındır.

3.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Tekrar söylüyorum. İstediğin şekilde düşünebilirsin. Benim buna saygım var. Benim ispat etmemi istediğin bir şey varsa net bir şekilde söylersin. Hayır kurumlarına belirttiğim tutarda yapacağın bağış tutarında kanıtlarını ortaya koyarım. Bedeline katlanman şartı ile...

Sanırım artık bir ay beklemeye de gerek kalmadı. Eski hukukumuza muhabbeten senin için kötü bir söz sarf etmem mümkün değil...Ben herhangi bir ekiple veya grupla işbirliği yapmadım ve de yapmam.

Genellikle ''herkes beraber ben tek başıma olurum.'' Ben savaş açtığım bir tahtada kesinlikle kazanırım. Yeter ki benim savaşıma kimse karışmasın.

Hisse adedim konusunda Texas ile yazışmada açıklama yapmıştım. Kayıtlarda zaten var. Belki dikkatinden kaçmıştır. Senin hisse adedin için sadece maşallah Allah bereketini artırsın derim.

Entrika, ''Şişman Kadın Sahneye Çıkmadan Opera Bitmez'' dedi mi? Dedi...Çıktı mı? Çıktı...Senin derdin ne? Gerçekten anlamadım. Yaklaşık 2 TL seviyelerinden ortalama ile sahip olduğum hissemiz neredeyse %500 artış sağlamıştı.

Bir çok kişi teşekkür etti ve sen sitem ediyorsun. Neden? Bence övgü ve eleştiri kardeştir. Kardeşin kardeşe sözü geçer. Ben takılmam...

Kazanmak için buradayım 59 yaşındayım.Kazanacağım kağıdı iyi seçerim kolay kolayda yanılmam.37senemi bu borsaya vermiş biriyim.Birçok kişi seni tahtanın kahramanı falan sanıyor ama ben ısrarcıyım.Bu kağıttada senden eskiyim tabii aslında değilim .(o bahsettiğim mevzudan ötürü).Fazla uzatmak istyemiyorum boş yada yalan konuşmayıda sevmem.Bu bahsettiğin savaş mevzusunu bu kadar sahipli bir tahtada kazanamazsın kazandırmazlar.Bahsettiğim bütün mevzuda ısrarcıyım.Konu hakkında bilgim var.Ama bazı şeyler vardır söylenmez.Gereksiz polemiğe girmeyeceğim artık söyleyeceğimi söyledim yeterince.Y.T.D

4. Arkadaşlar hisselerinzii satmışsınız para kazanmissiniz daha ne tartışıyorsunuz.ben bile haziran2018de 1.65ten aldığım 80bin adet hisseyi 8 8,20 8,40 yazdım sadece 15 dakikada satıldı.500bin adet hissem olsa öğün 1saatte satılırdı.tartışmaya hiç gerek yok.sizden gelecek vadeden bir hisse tavsiye etmenizi bekliyorum.herkeze bol kazançlar dilerim.

5.  Alıntı Originally Posted by Santor Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hisselerinzii satmışsınız para kazanmissiniz daha ne tartışıyorsunuz.ben bile haziran2018de 1.65ten aldığım 80bin adet hisseyi 8 8,20 8,40 yazdım sadece 15 dakikada satıldı.500bin adet hissem olsa öğün 1saatte satılırdı.tartışmaya hiç gerek yok.sizden gelecek vadeden bir hisse tavsiye etmenizi bekliyorum.herkeze bol kazançlar dilerim.
    :-))))).Sendemi brutus.Y.T.D.

6.  Alıntı Originally Posted by hakanna34 Yazıyı Oku
    :-))))).Sendemi brutus.Y.T.D.
    Foruma ilk defa yazıyorsun .Farkındasın değilmi ???.Y.T.D.

7.  Alıntı Originally Posted by hakanna34 Yazıyı Oku
    Kazanmak için buradayım 59 yaşındayım.Kazanacağım kağıdı iyi seçerim kolay kolayda yanılmam.37senemi bu borsaya vermiş biriyim.Birçok kişi seni tahtanın kahramanı falan sanıyor ama ben ısrarcıyım.Bu kağıttada senden eskiyim tabii aslında değilim .(o bahsettiğim mevzudan ötürü).Fazla uzatmak istyemiyorum boş yada yalan konuşmayıda sevmem.Bu bahsettiğin savaş mevzusunu bu kadar sahipli bir tahtada kazanamazsın kazandırmazlar.Bahsettiğim bütün mevzuda ısrarcıyım.Konu hakkında bilgim var.Ama bazı şeyler vardır söylenmez.Gereksiz polemiğe girmeyeceğim artık söyleyeceğimi söyledim yeterince.Y.T.D
    Bende söyledim. Umarım ve dilerim ki daha çok kazanırsınız. Ben sadece gurur duyarım. Saygılar/Başarılar
    Son düzenleme : Entrika; 08-03-2020 saat: 22:52.

8.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku

Geriye dönüp baktığımda aralikda sizin bı yorumunuz çok dikkatimi çekti özelikle 2.30 ile 2.50 arasında zaman bana sizi takip etmediğim için çok çok keşke lerim oldu . takibinizde olan hisse varsa sakıncası yoksa burdan varsa özelden yazabilir misiniz..

Sayfa 409/466 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •