Sayfa 463/466 İlkİlk ... 363413453461462463464465 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 3,697 - 3,704 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Bugün zirvesinden %50 düşen şirketler kervanına Mondi de eklendi.

2.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Bugün zirvesinden %50 düşen şirketler kervanına Mondi de eklendi.
    Sorsan Sasa operasyon yedi derler bunun kadar düşmedi

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Ben de aynı durumdayım. Full s1deydim. Simdi s1 + mndtr. Hayirli ve bol kazanç dilerim
    Genel kurul katılmayı planlayan yatirimci var mi? Ben katılma niyetindeyim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118
    Şirket bugun açıkladığı kap.la Adana ve Tekirdag fabrikalarının herbirini KDV.hariç 130.milyon Tl.nın aşagısına olmamak üzere satışa çıkardı.
    Kap.Bugun saat.11.28

5. 2023 yılı karton ve kağıt fiyatlari nasıl izledi sektor içinde olup bilgisi olan varsa yazabilir mi

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118
     Alıntı Originally Posted by omerby Yazıyı Oku
    Şirket bugun açıkladığı kap.la Adana ve Tekirdag fabrikalarının herbirini KDV.hariç 130.milyon Tl.nın aşagısına olmamak üzere satışa çıkardı.
    Kap.Bugun saat.11.28
    https://twitter.com/hashtag/MNDTR?src=hashtag_click
    Tekirdağ/Çorlu.daki taşınmazların Global gıda.ya 8,7.milyona satınalınma teklifi kabul edilmiş.
    Kaldı. Adana fab.tesislerinin satışı...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,375
    Oluklu mukavva sektörü OMÜD Sempati Üyeleri Tanıtım Etkinliği’nde bir araya geldi

16/06/2023 16:20:15

Oluklu mukavva sektörünü tek çatı altında toplayan OMÜD Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği, sektöre ürün tedarik eden üye firmaları ile oluklu mukavva üreten üye firmalarını Sempati Üyeleri Tanıtım Etkinliği’nde bir araya getirdi.

Otuz beş yıllık tecrübesi ve üyelerinin gücüyle sektörü buluşturan etkinliklere ev sahipliği yapan OMÜD Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği, 13 Haziran Salı günü Address İstanbul Otel’de gerçekleştirdiği Sempati Üyeleri Tanıtım Etkinliği ile tüm oluklu mukavva sektörünü buluşturdu.

Sektördeki, gelişmeler ile yatırım fırsatlarının değerlendirildiği ve yoğun bir katılımın olduğu etkinlik derneğin asil üyeleri, asil üye firmalarının yöneticileri, fabrika müdürleri, üretim müdürleri, satın alma yetkilileri, sempati üyeleri, sektör paydaşları, sektör duayenleri ve sektörel basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşti. Etkinlik boyunca oluklu mukavva sektörünün tedarikçi firmaları sunumlarını yaparak son gelişmeleri paylaştı, etkinlikte bulunan stantlar aracılığıyla katılımcılarla iş sohbetleri yapıldı.

Sektördeki Tüm Gelişmeler Değerlendirildi

Sun Chemical’ın Ana Sponsor, BHS’nin Altın Sponsor, BFT Group, Dasong, Emmepi Group, Fosber, Kipaş Kağıt’ın Gümüş Sponsor olarak destek verdiği Sempati Üyeleri Tanıtım Etkinliği’nde Ekonomist, Gazeteci, Yazar Meliha Okur ‘Seçim Sonrası Ekonomi ve Türkiye Görünümü’ adlı konuşmasıyla dünyada ve Türkiye’de yaşanan ekonomik gelişmeleri aktararak geleceğe yönelik öngörülerini paylaşıp önerilerde bulundu. Okur’un sunumu katılımcıların soru ve cevaplarıyla son buldu.
    Etkinlikte, “Oluklu Mukavva Sektör Görünümü†başlıklı sunumunu yapan OMÜD Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Sükan, öncelikle Dünyada ve Türkiye’de son 1-2 yılda yaşanan gelişmeleri aktardı, bu gelişmelerin etkisiyle reel sektörde yaşanan daralmaya dikkat çekti. Post pandemi dönemi ve Rusya-Ukrayna savaşının yansımalarıyla küresel bazda yaşanan yüksek enflasyon trendinin tüketimde gözle görülür bir azalmaya neden olduğunu belirten Sükan, “Sektörümüz de makro ekonomide yaşanan bu gelişmelerden etkileniyor. Bununla beraber tedarik zincirinin ayrılmaz bir parçası olan sektörümüz çalışmalarını sürdürerek Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam edecek†dedi.

Oluklu Mukavva Ambalaj Sürdürülebilirlikte Kilit Bir Rol Üstleniyor
    Avrupa Birliği’nin iklim değişikliğiyle mücadele için 2019 yılında duyurduğu yeni yaşam ve ekonomi paketi olan Avrupa Yeşil Mutabakatı’na da değinen Sükan, geri dönüştürülmüş kağıttan üretilen oluklu mukavvanın, tekrar tekrar geri dönüştürülüp kullanılabildiğine dikkat çekti. Ayrıca hafif olduğu için lojistikte daha az karbon ayak izi oluşturduğunu, bu özellikleriyle oluklu mukavvanın sürdürülebilir bir geleceğin inşaasında kilit rolü olduğunu kaydetti.

OMÜD olarak geri dönüştürülebilir ve sürdürülebilir oluklu mukavva ambalajın bilinirliğini artırmak ve sektörün gelişimine öncülük etmek için çalışmalara devam ettiklerini vurguladı ve sözlerine devam etti, “Oluklu mukavva sektörünü bir araya getiren Sempati Üyeleri Tanıtım Etkinliği ile sektör temsilcileriyle bir araya gelerek son gelişmeleri dinleme fırsatımız oldu. Bu etkinlikler sektörün nabzını dinamik tutuyor, önümüzdeki dönemde de sektörü bir araya getiren çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. “

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )

Foreks

Metals Market

Montel News

Foreks Twitter
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,375
    KENDİ GÖRÜŞLERİM HİSSE AŞIRI HAREKET ETTİ BUNDAN SONRASI FIRSAT MI BİLEMEM

AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 463/466 İlkİlk ... 363413453461462463464465 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •