Sayfa 261/466 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 2,081 - 2,088 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

Master_Gamer Guest
    izocam ın sahipleri 14 usd den aldığı şirketi borsa dan aynı bu yöntemlerle yatırımcıdan 20 tl lere aldı.Ondan sonra borsaya yatırımcı neden gelmiyor.

2. Bizden kaç tl ye alacak bu vampirler,yahu her malın bir ederi var,bedava kim kime verir

3.  Alıntı Originally Posted by Master_Gamer Yazıyı Oku
    izocam ın sahipleri 14 usd den aldığı şirketi borsa dan aynı bu yöntemlerle yatırımcıdan 20 tl lere aldı.Ondan sonra borsaya yatırımcı neden gelmiyor.
    İzocam'da yıllarca düşük seyretti sonra nerdeyse 1'e 10 pozisyona geldi...6TL'den 65 civarına geldi. .O gemide yer aldık...Büyük borsa operasyonu yaptı spek grup...

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Master_Gamer Yazıyı Oku
    Bu coşkunun çocuklarıda aynı senaryoyu uyguluyacak mutlak banada öyle geliyor...
    1.50 2 tl arası oyala alış bildir çakalları ve uşaklarından hisse virmanla %95 gibi olduğunda,yaklaştığında fiyatınıda 2 tl 3tl arası tut çağrı yap %98 ulaş sonra satmayanıda belirlenen fiyattan al hadi bay bay 👋 👋👋

Aynen böyle yapacak bu çoşkunun çocukları %99 benim düşünceme göre böyle olabilir...umarım inşallah bu senaryo olmaz...yoksa eskilerin hiç birini bu fiyatlar kurtarmaz yazık olur yazık.....,🤔

Sadece kendi fikrim olup kimseye al sat tut tavsiyesi asla değildir....,!!!!!

5. Bunlar hayatta çıkmazlar, maçaları yemez.

ytd. değildir.

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    İzocam'da yıllarca düşük seyretti sonra nerdeyse 1'e 10 pozisyona geldi...6TL'den 65 civarına geldi. .O gemide yer aldık...Büyük borsa operasyonu yaptı spek grup...

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Babacığım bu mondi de -6 ya 1 yaptı burda öyle bir operasyon olmadı ve olmaz çünki yapmak isteselerdi yaparlardı 12 yıldır....
    Sende demiştin borsadan çıkmaz bunlar diye...yanlış düşüncedesin babacığım bal gibide çıkacaklar ömrümüz yeterse göreceğiz,satsam dahi takip edeceğim bakalım kim doğru söylüyormuş diye....bunlar bu düşünceyle 3-1 ni verir herzaman olduğu gibi avucumuzu yalarız...üstünede bir bardak su içeceğiz galiba öyle gözüküyor maalesef yazıklar olsun işte..... normalde yetkililer müdahale etse böyle bir şey asla yapamazlar ama yabancı diye göz yumyolar işte....,Bula bula böyle yabancı üçkağıtçı bir şirket sahibinin eline düştük...!!!

Hani derler ya şans olsaydı zaten kız olurduk...akşamlarıda bol bol kol böreği yerdik...🤣🤣😂😂😉
    Zaten mondi bize hertürlü geçiriyor kız olsak ne erkek olsak ne...kimse alınmasın espiri yaptım sıkıntıdan birazda gır gır yapalım dedim...😉

Kimseye al sat tut tavsiyesi asla değildir...!!!!

7.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Babacığım bu mondi de -6 ya 1 yaptı burda öyle bir operasyon olmadı ve olmaz çünki yapmak isteselerdi yaparlardı 12 yıldır....
    Sende demiştin borsadan çıkmaz bunlar diye...yanlış düşüncedesin babacığım bal gibide çıkacaklar ömrümüz yeterse göreceğiz,satsam dahi takip edeceğim bakalım kim doğru söylüyormuş diye....bunlar bu düşünceyle 3-1 ni verir herzaman olduğu gibi avucumuzu yalarız...üstünede bir bardak su içeceğiz galiba öyle gözüküyor maalesef yazıklar olsun işte..... normalde yetkililer müdahale etse böyle bir şey asla yapamazlar ama yabancı diye göz yumyolar işte....,Bula bula böyle yabancı üçkağıtçı bir şirket sahibinin eline düştük...!!!

Hani derler ya şans olsaydı zaten kız olurduk...akşamlarıda bol bol kol böreği yerdik...����������
    Zaten mondi bize hertürlü geçiriyor kız olsak ne erkek olsak ne...kimse alınmasın espiri yaptım sıkıntıdan birazda gır gır yapalım dedim...��

Kimseye al sat tut tavsiyesi asla değildir...!!!!
    Tercihlerine tabii ki saygı duyarım... Bana uymaz bunu bilesin...

Çocuk bile 9 ay 15 günde doğuyor. Bence biraz sabırla 3. çeyrek sonuçlarına odaklanalım...Olumsuzluk havası estirmeyelim...Tabii ki herkesin hisseden bir beklentisi var. Bunlar bazen olur bazende işler ters gider....

3. Çeyrek bilanço zaten yıl sonu için bize yeterince fikir verecektir. Zararsa zarar veya kara geçiş...

Bence şu an zaten en kötüsü fiyatlanmış durumda...

Faizler iniyor....Kur şimdilik stabil...Bunların illaki olumlu katkıları olacak...Tire kısa vadeli kredilerle ilerliyor...Faiz giderleri bakalım bu bilanço döneminde ne kadar olacak?

Kağıt ihtiyacı okullar ve tatil dönemi sonunda artarak devam edecektir. Sebze ve meyvede kağıt ve karton ambalajlama giderek artıyor.

Seçimler de artık geride kaldı ve piyasanın belirsizliği bir nebze olsun azaldı...Umuyorum ki fabrikalarımız bir biri üstüne siparişler almıştır.

''Tire'de olumsuz bir haber gelmemesi bile bence iyi ve olumlu bir haberdir.'' !!!! Lütfen bunun farkında olalım....

Ben inanıyorum ki #HerşeyÇokGüzelOlacak ve ''Şişman Kadın Sahneye Çıkacak'' hadi tekrar 1.35'e düşürerek meydan okusun da görelim....Sıkar biraz...

Bak gene zorla söylettiniz beni

Alıntı Originally Posted by mls35 Yazıyı Oku
    Bunlar hayatta çıkmazlar, maçaları yemez.

ytd. değildir.
    parayı çok çok seviyorlar galiba da ondan böyle söylüyonuz bence. çamura battık bir kere istediğim yere gelsin ben risk almıcam artık. zamanım yok. uğraşmaya.

Kendim ettim kendim buldum. yatırım amaş değil.

Sayfa 261/466 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •