Sayfa 182/466 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Gitmek için fıratın doğusuna girmeyi mi bekliyorsun.
    1.55 de mayın var sanki, kaldırsa Buuum.

Bu akşam.

YTD.

2. Bence SPK ile Vergi dairesi yeni bir yasa teklifi ile TİRE 'yi blanço vermekten muaf etsinler.

Blanço hazırlamasınıda bilmiyorlar zaten, hep hata hep hata. Düzgün yapsalar hata olmaz. Ayaklarına dolaşıveriyor.

Bizde eğleniyoruz Kaan, Bak tornacı rahatlama yöntemini bulmuş.

Yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

3. Buralar bana kalırsa büyük destek olacaktır eğer normal bir hisse olsaydı. Tabiki bizim gâvur normal bır hisseden uzak olduğu için kestirmek zor.1.6xx lar da olması lazım normal şartlarda fakat %3 4 aşağıdan takip ediyor. 1.62 veya 1.63 buralarda kapaması lazım ama spek tam bir o.c olduğundan bu seviyeleri bizlere haram edecek. Ama erkeğin biri çıkıp gelecekte te bizim ömrümüz yetecekmi merak icerisindeyim.

4. Yarın muhtemelen endeks çakılacak dow -%3 lerde amk.

5. Gunaydin Algımızı bozmaya devam.Bu böyle her kademede bu kadar eziyet çekerse sanırım 2040 yılında ben kendi adıma yaşarsam maliyeti kurtaririm 😔👍

6. arkadaşlar ben size bir müjde vereyim...ambalaj kağıt fiyatları nisan ve mayıs aylarında müthiş arttı....(hazirandan haberim yok ) buda ambalaj şirketlerinin ikinci çeyrekte iyi bir kar getireceğini gösteriyor..geçmiş zamanlarda ise (2018 yılı son çeyrek olarak hatırlıyorum )tam tersi olmuş ve kağıt fiyatları gerilemiş idi o vakit de bu ve kartonsan topiğinde bunu paylaşmış ve bilançonun kötü geleceğini söylemiştim...

şimdilik ise ikinci çeyrekte kar getireceğini hem de bu karın iyi olmasını beklediğimi söylemek isterim...özelden soran arkadaşlara son bir aydır bu hisseyi de tavsiye ediyorum çünkü bakap ve durdo hisseleri iyi çıktılar tire ve kartonsan biraz gariban kaldılar..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Gunaydin Algımızı bozmaya devam.Bu böyle her kademede bu kadar eziyet çekerse sanırım 2040 yılında ben kendi adıma yaşarsam maliyeti kurtaririm ����
    bu kadar sürmez dostum..gelecek bilanço ile birlikte ilk etapta 2,00 civarlarına çıkmalı diyor mantığım...bakalım nasıl gelecek ?? ben de sizler gibi çok merak ediyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. Bilanço işe birlikte Mondi alışa gelebilir. (geçen seneki gibi)
    5M lot daha alabilir.
    Leş yiyen yamyamlar (UNLU, GEDIK, MARBAŞ, ... ) 3-5 kuruş karla topladıklarını verirler.

Bu gerçekleşirse piyasada oynanacak hisse kalmaz
    Leş yiyenler aval-aval bakar ardından

Hedef 2.70

Sayfa 182/466 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •