Sayfa 127/466 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by nokta atışı Yazıyı Oku
    Sn: ENTRİKA

Güzel şeyler yazıyorsunuz da dası var işte , siz yazdıkça tersi oluyor nedense, Yani bu Tire sanki sizi takip ediyor. Size şans vermiyor. Belki de ben yanılıyorumdur. 2,70 den beri sizi dinlemiyor. Maalesef yine de yanılan siz olacağınızdan emin olabilirsiniz. Şevkinizi kırmak istemezdim özür dilerim.

YTD.
    Sen kendi bildiğini yap. En doğrusu odur...Ben sabırlıyımdır. Beklerim....İsterse 1 TL veya daha azı olsun...Hedef belli ''Şişman Kadın'' Bu hafta hiç paylaşım yapmayayım çıksın o zaman...Bazen diyorum acaba? Bunlar benim lotlarımı almak istiyor da....Yok canım alt tarafı bendekiler nedir ki?

Umarım gönlünüzce olur....Ben şimdi Şampiyonluk coşkusunu yaşamaya devam edeyim....Darısı ''Şişman Kadına''(Yani 3 TL)

2.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Sen kendi bildiğini yap. En doğrusu odur...Ben sabırlıyımdır. Beklerim....İsterse 1 TL veya daha azı olsun...Hedef belli ''Şişman Kadın'' Bu hafta hiç paylaşım yapmayayım çıksın o zaman...Bazen diyorum acaba? Bunlar benim lotlarımı almak istiyor da....Yok canım alt tarafı bendekiler nedir ki?

Umarım gönlünüzce olur....Ben şimdi Şampiyonluk coşkusunu yaşamaya devam edeyim....Darısı ''Şişman Kadına''(Yani 3 TL)
    Senin yüzünden millet stop olmadı. Hisse yarıya düştü hala şişman kadın muhabbeti yapıyorsun. Bari sus artık yaramızı deşme..

3. Bari 1 e biran evvel düşte bu kabus bitsin kabak tadı vermeye başladın tire misin pire misin nalet kağıt

4. Allah belanı versin pis kağıt 2. 22 den iki haftada 1.43 peh. Zkeyim ben bu ülkenin finans piyasasını

5. 23 Haziran seçimleri anketimiz de 1 hafta geri de kaldı...
    İlginç sonuçlar var...
    Erken seçim mi geliyor yoksa?
    Anketimize bakmadan ve oy kullanmadan geçmeyin derim...
    Unutmayın;31 Mart seçimlerini de büyük oranda doğru bilmişdi Hisse.Net seçim anketi...

https://www.hisse.net/topluluk/showt...83#post3468883

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

6. Size bu kadar rahat yeter. Yeni çömez lerin 90 lı yılları yaşaması sart görünüyor.Yaşamadan akıllanmayacaksınız! Ama sonra bir 50 yıl daha tırmalar ülkemiz hoop aradaki nesil de de aynı muhabbetler... Arkadaş bi kafanızı kaldırın ülkemize yapılan saldırıları görün diyecem ama tabi görmek isteyen varmı emin değilim... Bir Erdoğan düşmanlığıdır gidiyor... Bi ara Muharrem hayranlığı vardı herkesin face profilinde şimdi de Ekrem. Demedi demeyin bu Kemal Ekrem i de yer.... Sonra bakalım profil resminde kimi görücez.... Kemal i kullanan başkasına musade etmez. Bunu da bilin...

7.  Alıntı Originally Posted by felix35 Yazıyı Oku
    Size bu kadar rahat yeter. Yeni çömez lerin 90 lı yılları yaşaması sart görünüyor.Yaşamadan akıllanmayacaksınız! Ama sonra bir 50 yıl daha tırmalar ülkemiz hoop aradaki nesil de de aynı muhabbetler... Arkadaş bi kafanızı kaldırın ülkemize yapılan saldırıları görün diyecem ama tabi görmek isteyen varmı emin değilim... Bir Erdoğan düşmanlığıdır gidiyor... Bi ara Muharrem hayranlığı vardı herkesin face profilinde şimdi de Ekrem. Demedi demeyin bu Kemal Ekrem i de yer.... Sonra bakalım profil resminde kimi görücez.... Kemal i kullanan başkasına musade etmez. Bunu da bilin...
    Dogru tespit, size katiliyorum.

8. Tire yi hallettiniz, şimdi sıra ülke siyasetinde mi, herşeyi ne çok biliyoruz maşallah,ama bütün sorun da burada zaten..

Sayfa 127/466 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •