Sayfa 398/466 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 3,177 - 3,184 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Benim hedefime ulaşmıştır on yılldır burada inat edip satmadık ve şuan Tamamiyle vedalaştım...Sonunda bizi güldürdü...hissesi olan arkadaşlara daha çok kazançlar dileklerimle...
    Tebrikler. Cok sey ogretti.... Bu kagit. Sizlerinde ellerinize saglik.

7070X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

[QUOTE=tirezede;4083788]
     Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Benim hedefime ulaşmıştır on yılldır burada inat edip satmadık ve şuan Tamamiyle vedalaştım...Sonunda bizi güldürdü...☺��hissesi olan arkadaşlara daha çok kazançlar dileklerimle...������[/QUOT

HAYIRLI OLSUN TEKSAS. SENELERDİR BİRBİRİMİZE DESTEK OLDUK İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE.KAZANDĞIN PARANIN HAYRINI GÖR HAYIRLI İŞLERDE KULLAN İNŞALLAH.BENDE 8.80 DE SATTIM TAMAMINI.ÇOK ÇEKTİRDİ AMA SONUNDA GÜLDÜRDÜ.BENDEN ALANLARDA EN AZ BENİM KADAR KAZANSIN.KALIN SAĞLICAKLA...
    Sende arkadaşım inşallah hayırlı olur herkes için...🙏🙏🙏

Hep bana hep bana olmaz dedik hayrını görsün kim aldıysa....👍

Alıntı Originally Posted by gingin Yazıyı Oku
    Tebrikler. Cok sey ogretti.... Bu kagit. Sizlerinde ellerinize saglik.

7070X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Amin teşekkürler sizede iyi karlar inşallah....🙏🙏

4. Nasılsınız bakalım? Kim aldı bakim benim kağıtları? Bakıyorum bir kısmı daha aşırılmış Alanlara hayırlı ve uğurlu olsun...Allah birlerini bin etsin...

Benim belirlediğim hedef aralığında sürekli satış emirlerim vardı...Önemli kısmı da gerçekleşti...Sırada kısmet olursa 9,10 ve 10+ hedefleri var...Kısmet olur mu? İnşallah diyelim...

Bence orta vadede Tire Mondi bu seviyelerin çokça üzerinde olacak...Umarım herkesin hedefleri doğrultusunda güzel sonuçlar verir. Bacası tüten şirketten korkmayacaksın...Tire Mondi ülke ekonomisine can veriyor.

Binlerce işçiye, iş, aş ve umut veriyor. Ben bir değer analizi yapmıştım ve piyasa zaten gereğini yaptı...Tire Mondi bedavadan az pahalı idi şimdi bence halen değeri ucuz...Tabii ki kısa sürede anormal bir fiyatlama yaptı...Biz Türkler tezcanlıyızdır.

Sektörel fırsatlar, ekonominin gidişatı (faiz ve kurlar) şu an her şey Tire Mondi lehine görülüyor. Maşallah diyelim....Ülkemize güveneceğiz....

Bilançoya kadar anormal fiyatlama devam edebilir...Borsada inişler ve çıkışlar olur...Bunu bilerek zaten buradayız...Ne demiştik ''Kar ve zarar kardeştir ve kardeşin kardeşe hakkı geçer'' benim ki helaldir...

Karşınızda ne dediyse evirmeden çevirmeden dik duran bir Entrika var...''Şişman Kadın'' dedi çıktı mı? Çıktı...

Bir ara ''herkes beraber Entrika tekti''...Şimdi hep beraberiz aksi takdirde başaramazdık...

Ayrılan dostlarımız olmuş Allah kazançlarını hayırlı etsin...Üstüme düşmez ama onlardan bir ricam var. Mutlaka ''Hayır'' yapsınlar...Görecekler ki bir verecekler bin gelecek...

Sizlere çikolata getirdim...Siz bana ziyafet hazırlamışsınız...Teşekkürler...

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

5.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Benim hedefime ulaşmıştır on yılldır burada inat edip satmadık ve şuan Tamamiyle vedalaştım...Sonunda bizi güldürdü...☺😊hissesi olan arkadaşlara daha çok kazançlar dileklerimle...🙏🙏🙏
    Hayirli olsun, hisse basi $1.25 maliyetle 11 yil tuttuktan sonra 8.40TL den ($1.41/hisse) ile biraktim. Ben cok tuttum yoruldum, birazda baskasi tutsun. Ben kar edemedim, onlar insallah etsin. Not: Temsili bi miktar biraktim ki hala buraya gelip, halimize aciyalim

6. Yanliz nasil bi kaatmiski iki ayda 7 katina cikiyo, kimse ne oluyo ne bitiyo bilmiyo. Yada biliyo da bana solemiyo.
    Lan valla BISTin en cins kaadi serefsiz.

7.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Nasılsınız bakalım? Kim aldı bakim benim kağıtları? Bakıyorum bir kısmı daha aşırılmış Alanlara hayırlı ve uğurlu olsun...Allah birlerini bin etsin...

Benim belirlediğim hedef aralığında sürekli satış emirlerim vardı...Önemli kısmı da gerçekleşti...Sırada kısmet olursa 9,10 ve 10+ hedefleri var...Kısmet olur mu? İnşallah diyelim...

Bence orta vadede Tire Mondi bu seviyelerin çokça üzerinde olacak...Umarım herkesin hedefleri doğrultusunda güzel sonuçlar verir. Bacası tüten şirketten korkmayacaksın...Tire Mondi ülke ekonomisine can veriyor.

Binlerce işçiye, iş, aş ve umut veriyor. Ben bir değer analizi yapmıştım ve piyasa zaten gereğini yaptı...Tire Mondi bedavadan az pahalı idi şimdi bence halen değeri ucuz...Tabii ki kısa sürede anormal bir fiyatlama yaptı...Biz Türkler tezcanlıyızdır.

Sektörel fırsatlar, ekonominin gidişatı (faiz ve kurlar) şu an her şey Tire Mondi lehine görülüyor. Maşallah diyelim....Ülkemize güveneceğiz....

Bilançoya kadar anormal fiyatlama devam edebilir...Borsada inişler ve çıkışlar olur...Bunu bilerek zaten buradayız...Ne demiştik ''Kar ve zarar kardeştir ve kardeşin kardeşe hakkı geçer'' benim ki helaldir...

Karşınızda ne dediyse evirmeden çevirmeden dik duran bir Entrika var...''Şişman Kadın'' dedi çıktı mı? Çıktı...

Bir ara ''herkes beraber Entrika tekti''...Şimdi hep beraberiz aksi takdirde başaramazdık...

Ayrılan dostlarımız olmuş Allah kazançlarını hayırlı etsin...Üstüme düşmez ama onlardan bir ricam var. Mutlaka ''Hayır'' yapsınlar...Görecekler ki bir verecekler bin gelecek...

Sizlere çikolata getirdim...Siz bana ziyafet hazırlamışsınız...Teşekkürler...

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Tesekkurler entrika sizin verdiginiz moral motivasyon olmazsa bu seviyelere kadar dayanamaz satardim.Hayrimizi da yapiyoruz daha da yapacagiz insallah.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ayrılan dostlarımız olmuş Allah kazançlarını hayırlı etsin...Üstüme düşmez ama onlardan bir ricam var. Mutlaka ''Hayır'' yapsınlar...Görecekler ki bir verecekler bin gelecek...

Birader hem güzel şeyler yazmışsın, hem de çok güzel ifade etmişsin. Son zamanlarda doğru yazılar pek yazılmıyor ya da doğru olsa be güzel ifade edilemiyor. Kazanmana da ayrıca sevindim. Yolun açık olsun.

Sayfa 398/466 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •