Sayfa 412/466 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ordinary Yazıyı Oku
    Senelerce 1.20 açıp 1.23 görüp 1.18 kapatan, bist 1 düşünce 3 düşen 1 çıkınca hiç çıkan Tiremiz son 4 ayda hiç görmediğim kadar hızlı hareket ediyor.

Hissenin kontrolü başkasına mı geçti tahtacısı mı değişti acaba...

1 gap bıraktığında şok olduğumuz Tire şimdi her gün gap bırakıyor. Bir değişiklik var ama nedir ?

Böyle bir şirketi senelerce burada bağırmamıza Cimer e ve SPK ya defalarca şikayet etmemize rağmen 1tllerde süründürenler birden niye kendilerine geldiler...

Anlamak güç.
    hisseyi hareketlendiren şey imtiyazlı hisselerle ilgili yapılan yasal düzenleme idi
    yabancı ortaklı firmalar o dönemde ciddi prim yaptı uyanamadık.
    tire, olmuksa, prkap, fmizp falan.

2.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    hisseyi hareketlendiren şey imtiyazlı hisselerle ilgili yapılan yasal düzenleme idi
    yabancı ortaklı firmalar o dönemde ciddi prim yaptı uyanamadık.
    tire, olmuksa, prkap, fmizp falan.
    Biraz açar mısınız? İmtiyazlı paylar derken benim bildiğim Tire de imtiyazlı ortaklık payı yok tüm hisseler aynı statüdeler neden etkilensin ki böyle bir düzenlemeden.

Teşekkür ederim fikirlerinizi paylaştığınız için.
    Ytd.

3. Ayni bende 3 tl den bi 10k alayim dedim son tiklamayi yapamadim.Bekledigim yillar geldi aklima.Alsaymisim iyimis.Nasip.
     Alıntı Originally Posted by jah Yazıyı Oku
    Valla elim gitti 2.98 de, sonra dedim manyak misin olm, bi 11 sene daha mi beklicen, pegasus aldim 26.20 den.
    Ittir git TIRE, bi kere yerim ben o kazigi. Ayni ... iki kere yersem, "Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on yo mama". Inkiliz atasozu.
    SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun abim...İlk önce sağlığını düşün...bugünki fiyat bile kaçırılmayacak fiyata geldi 3.51 civarı bunlar tam bir çakal gene hisse peşindeler...gene bir 12 sene beklemessin kaçırma derim her düşüşde mutlak al şahsi fikrim tabiki genede siz bilirsiniz...şükür bende idare ediyorum korana virüsü düşüşü başlamadan satış yapsaydık çok iyi olacaktı genelimiz malda kaldık yanıldık çok büyük bir düşüş oldu dahada olabilir,umarım Çok çabuk atlatır önümüze bakarız....🙏🙏saygılar abim...😉👍

Asla ytd...!!!
    Umarım beni dikkate alan olmuştur almıştır...2.95 taban yapmıştı kaçırılmıyacak fiyata geldiydi...fakat nekadar konuşsak boş yaptıklarımız bizi bir yerlere getirir...umarım doğru seçim yapan olmuştur....🙏🙏

100 yılda bir gelen ciddi bir hastalık içinden geçiyoruz vahim bir tablo var dahada kötü olabilir ölümler çoğalacak kesin...Allah sonumuzu hayır etsin bütün dünyaya devletimize milletimize sağlık huzur sıhhat versin....🙏🙏🙏
    Evde kal Türkiyem...!!!

saygılar...

5. Gecen vermez diye 7.20 alim girdim usenmedi 7.38 den geri basti satti bana kagidi.bugun 7.06 dan alim girdim 7.21 den inmedi ya 8 gidecek orada mal verecek yada buralarda takilacak .

6.  Alıntı Originally Posted by jah Yazıyı Oku
    Valla elim gitti 2.98 de, sonra dedim manyak misin olm, bi 11 sene daha mi beklicen, pegasus aldim 26.20 den.
    Ittir git TIRE, bi kere yerim ben o kazigi. Ayni ... iki kere yersem, "Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on yo mama". Inkiliz atasozu.
    Salladim pegasuslari 60.40'tan, gel gene 3.xxlere, hadi gelsene, hadiii. Bekliyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,847
    KAP: TIRE [ ] MONDİ TİRE KUTSAN KAĞIT VE AMBALAJ SANAYİ A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/843566
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2020-05-08
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Şirketimiz, dünyayı
    etkisi altına alan koronavirüs (Covid-19) salgını
    nedeniyle; çalışanlarının sağlığını, faaliyetlerinin devamını ve faaliyet
    gösterdiği piyasanın güvenliğini korumak amacıyla; kamu
    otoritelerinin aldığı tedbirlerle eşgüdümlü olarak; gerekli
    önlemleri zamanında ve etkin şekilde almaktadır. Henüz Covid 19
    Türkiye'de başlamadan önce, tedbir ve hazırlık amacıyla, yönetim ekibinden oluşan
    merkezi bir kriz masası ve ayrıca her fabrika işletmemiz nezdinde de yerel kriz
    yönetimi masalar oluşturularak ve gerekli tüm önlemler gecikmeksizin
    alınmıştır.

Şirket olarak, çalışanlarımızın,
    ailelerinin ve toplumun sağlığını korumak ve aynı zamanda kesintisiz bir
    şekilde faaliyetlerimizi sürdürmek için tüm çabayı göstermekteyiz.
    Bu çabalarımızın ve önlemlerimizin sonucu olarak; Şirketimiz, herhangi bir
    aksama olmaksızın, faaliyetlerini sürdürmektedir. Toplam siparişlerimizde
    ve sevkiyatlarımızda önemli ölçüde bir iptal veya erteleme bulunmamaktadır.

Salgını nedeniyle ülke genelinde alınan
    önlemler çerçevesinde, Şirketimizde çalışan personelin ve
    ailelerinin sağlıkları ön plana alınarak, gerekli önlemler titizlikle
    alınmakta; kamu otoritelerinin tüm yönlendirmeleri de dikkatle takip edilerek,
    gereği yapılmaktadır. Yapılan risk analizleri doğrultusunda; eğitim çalışmaları
    ve sağlık taramaları yapılmış; çalışma ortamlarının güvenliği sağlanmış ve yeni
    güvenli çalışma biçimleri uygulamaya konulmuştur. Bu kapsamda,
    çalışma alanlarında, ortak kullanım alanlarında, personel servislerinde ve
    yemekhanelerde önleyici tedbirler dikkatle uygulamaya alınmıştır. Şirketimizde,
    bu dönemde, ofis çalışanları için uzaktan çalışma modeli uygulanmakta olup;
    toplantılar ise uzaktan, web tabanlı olarak gerçekleştirilmektedir.

Yaşanan bu süreçte karşılaşılan tüm
    zorluklara rağmen, başta çalışanlarımız olmak üzere, müşterilerimiz ve
    tedarikçilerimizin de önemli katkıları ile, şu aşamada faaliyetlerimizi
    önemli derecede etkileyecek bir durum oluşmamıştır. Faaliyetlerimize
    kesintisiz bir şekilde devam etmek açısından gerekli tüm önlemlerin
    alınmasına, kamu otoritelerinin kararları ile de uyumlu olacak şekilde devam
    edilecektir.

Bu duyurumuzla ilgili yeni bir
    gelişme olması halinde, pay sahiplerini usulüne uygun olarak
    bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Saygılarımızla,
    “50 lot Egeen satıp 52 lot bfren alan gariban bir yatırımcı )"! “MASA KASA NİSA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,847
    E hani kağıt öyle demiyor kağıt karton ambalaj maşllahı var bu dönem ama şimdilik tık yok ekrana aldım bakalım7.04 üstüne atarsa
    Mondi Tire'nin faaliyetlerinde olumsuzluk yok
    Koronavirüs salgını nedeniyle Mondi Tire Kutsan Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş'nin faaliyetlerinde olumsuzluk bulunmadığı bildirildi.

08.05.2020 11:10 Ekonomi

Koronavirüs salgını nedeniyle Mondi Tire Kutsan Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş'nin faaliyetlerinde olumsuzluk bulunmadığı bildirildi.
    Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, şirket olarak, çalışanların, ailelerinin ve toplumun sağlığını korumak ve aynı zamanda kesintisiz şekilde faaliyetleri sürdürmek için tüm çabanın gösterildiği belirtildi.
    Bu çabaların ve önlemlerin sonucu olarak, şirketin herhangi bir aksama olmaksızın, faaliyetlerini sürdürdüğüne işaret edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:
    ''Toplam siparişlerimizde ve sevkiyatlarımızda önemli ölçüde bir iptal veya erteleme bulunmamaktadır. Yaşanan süreçte karşılaşılan tüm zorluklara rağmen, başta çalışanlarımız olmak üzere, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizin de önemli katkıları ile şu aşamada faaliyetlerimizi önemli derecede etkileyecek bir durum oluşmamıştır. Faaliyetlerimize kesintisiz bir şekilde devam etmek açısından gerekli tüm önlemlerin alınmasına, kamu otoritelerinin kararlarıyla da uyumlu olacak şekilde devam edilecektir.''

Hibya Haber Ajansı
    “50 lot Egeen satıp 52 lot bfren alan gariban bir yatırımcı )"! “MASA KASA NİSA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 412/466 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •