Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
Sevgili Texas,
Ben bahsettiğin kişi değilim. Sen benim sanal alemde sıkı dostumsun...Büyük dostluklar çatışma ile başlar ki biz o aşamayı geçtik...O forumu takip etmek inan ki çok zor en azından benim için...bazen yan ekrana senası izlerken açıyorum. Açıkçası çılgınca bir yer...
Hem ne var ki istediğini söyle ben bundan memnun olurum. Ben o lafı şundan dedim. Tesadüfen yazı dikkatimi çekti ve virgülüne dokunmadan copy paste yapılmıştı....Bazen insanlar yanılabilir...Kendi araştırmadan analiz etmeden sırf birinin sözüne kanarsa sonucu hüsran olur. Belki zaman zaman kantarın topuzunu kaçırmış da olabiliriz...

Bazen geri çekilmek sessiz olmak iyidir...Ben zaman zaman yapıyorum...Bu gün extra bir gündü...Ben genelde söze bakarım bir de söyleyene bakarım. Söz mü? adam mı diye? Sakın ola ki takılma...Sanal alemde söylenen sözler yazdığın takma ismedir...

O forumda veya burası dışında hiç bir yerde borsa konusunda yazı yazmadım ve yazmamda ispatlayana tüm servetimi bağışlarım...Twitter'da bazen Tire dışında yorumlarım oluyor...Bu hariç...

İnan ki kişiyi ne bilirim ne de önemserim...Kimse kim bana ne, sana ne...Takılma bence....

Selamlar....
beni aydınlattığınız rahatlattığınız için çok teşekkürler ederim abim ben o şahısa denilecek herşeyi dedim...birdahada işim olmaz o şahısla...dediğine göre milyon lot Trader yapıyormuş kendisi 😂 neyse ağzı olan konuşuyor işte....😉

Bugün Tire Herkesi şaşırttı utanmasa Ayıp olmasa endeksten neredeyse tavan yapacaktı...😉☺

Genede piyasalara dikkat etmek lazım hava çok kötü iyice savaş söylentileri dolaşıyor umarım kötü bir şey olmaz...🙏🙏
Dediğiniz gibi sessizlik bazen iyidir....😉
Allah herkezin gönlüne göre versin...sağlıcakla abim büyük üstat ve dostum hoşçakalın..👋👋👍