Sayfa 115/466 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 913 - 920 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by nokta atışı Yazıyı Oku
    Önce bizim temettüleri versinlerde sonra ne yaparlarsa yapsınlar, bu genel kurul zor geçecek. ordayım.

ytd.
    temettümü verecekler elinizdekileride almasınlar bu hırsızlar siz ona dua edin.tire demek rezillik ********lik üç kağıtçılık bunu hiç unutmayın.12 sene taşıdım e..s… kağıdını sattım kurtuldum bundan gelecek para düşmanımdan gelsin.herkese bol sabırlar

2.  Alıntı Originally Posted by denizfeneri3434 Yazıyı Oku
    temettümü verecekler elinizdekileride almasınlar bu hırsızlar siz ona dua edin.tire demek rezillik ********lik üç kağıtçılık bunu hiç unutmayın.12 sene taşıdım e..sâ�¦ kağıdını sattım kurtuldum bundan gelecek para düşmanımdan gelsin.herkese bol sabırlar
    Ağzına sağlık Mert Ali kardeş. Ama sinkaflı değil, performans düşüklüğü gördüm sende

3.  Alıntı Originally Posted by felix35 Yazıyı Oku
    Ağzına sağlık Mert Ali kardeş. Ama sinkaflı değil, performans düşüklüğü gördüm sende
    biri şikayet ediyor beni habire atılıyom bıraz dikkat ediyom artık. yalnız borsadan cıtıgım gün senlik edecem ))):::

4.  Alıntı Originally Posted by denizfeneri3434 Yazıyı Oku
    biri şikayet ediyor beni habire atılıyom bıraz dikkat ediyom artık. yalnız borsadan cıtıgım gün senlik edecem ))):::
    Bir mukabele kardeşim. 3 hissem daha var hepsinin de ırzına geçildi. 25 yıldır borsanın içindeyim beni bile soğuttular... Borsa resmen kumarhane, şirket sahipleri at oynatıyor. Yapıcı önlemler caydırıcı cezalar olmadığı sürece millet dolandırılmaya mahkum. Şirket sahipleri tam bir hırsız.. Herkesin parasını çalıyorlar. Örn.Kartonsan . yıllardır bedelsiz havucu ile patron kasasını şirket geliri harici doldurdu. 15 yıldır taahhüt ettiği sermaye olan 100 milyon TL ye çıkacak.. Terbiyessiz herif bide genel kurulda şirketimiz in fiyatı ucuz değerleniyor diyor. Kağıt o günden beri düşüyor.. Ama unuttukları bu dünyanın birde öbür dünyası var. Tabi inanan müslümanlara! Bu hırsız Avusturya lılar için geçerli değil... Zaten ecnebiler...

5.  Alıntı Originally Posted by jah Yazıyı Oku
    Buda KARADUMAN arkadasimizdan:

"Hiçbir şirket ortağını zor ile ortaklıktan çıkaramaz. Ortakların isimleri ve hisse senedi miktarları Merkezi Kayıt Bürosunda kayıtlı. Bu nedenle ortakların sayısı ve isimleri belli. Ortaklıktan çıkmak istemeyenlerin ortaklıkları, Türk Ticaret Kanunu kapsamında devam eder. Küçük hisse senedi sahibi, halka açık olmayan şirketin ortağı durumunda Türk Ticaret Kanunu hükümlerine göre şirketin kâr dağıtımından yararlanır."
    Bilgilendirmeniz için çok teşekkürler, ancak tek bir mesele var %98 e ulaşmış bir hakim ortağın diğer ortakları ortaklıktan çıkarma hakkı mevcut, belirlenen bedel üzerinden paranız köşeye ayrılıyor ve bloke ediliyor, (madde5(8)) sizin hisseleriniz mkk dan alınan bilgiye göre belirleniyor, ve iptal ediliyorlar, yeni hisseler hakim ortağın hesabında olacak şekilde oluşturuluyorlar.

Maalesef “zorla” ortaklıktan atılabiliriz.. keşke öyle olmasayı, ben hiç satmazdım zaten maliyet 2.04, her sene temettümü alırdım ama yok öyle şeye müsade etmiyorlar maalesef

İlgili tebliğ “ortaklıktan çıkarma ve satma hakları tebliğ”dir. Aşağıda linkini paylaşıyorum:
    http://www.resmigazete.gov.tr/eskile...20141112-7.htm
    Yatırım tavsiyesi değildir kendimce bir şeyler karalıyorum.

6. [QUOTE=felix35;3457366]Bir mukabele kardeşim. 3 hissem daha var hepsinin de ırzına geçildi. 25 yıldır borsanın içindeyim beni bile soğuttular... Borsa resmen kumarhane, şirket sahipleri at oynatıyor. Yapıcı önlemler caydırıcı cezalar olmadığı sürece millet dolandırılmaya mahkum. Şirket sahipleri tam bir hırsız.. Herkesin parasını çalıyorlar. Örn.Kartonsan . yıllardır bedelsiz havucu ile patron kasasını şirket geliri harici doldurdu. 15 yıldır taahhüt ettiği sermaye olan 100 milyon TL ye çıkacak.. Terbiyessiz herif bide genel kurulda şirketimiz in fiyatı ucuz değerleniyor diyor. Kağıt o günden beri düşüyor.. Ama unuttukları bu dünyanın birde öbür dünyası var. Tabi inanan müslümanlara! Bu hırsız Avusturya lılar için geçerli değil... Zaten ecnebiler...

kardeş aslında bu işe hiç bulaşmazsaydık daha iyiydi burdan gelen paralan inanki tuvalet bile yapılmaz.ama birkere bulaştık pisliğe.helal paramıza haram kattık ee cezasıda bu oluyor maalesef. zararımı bir cıarsam birdaha borsa değil b si duyayım a...s.. bunların.paramızla rezil olduk sinir hastası olduk.ama bizi kim dolandırıyorsa e.. k...ç...ç... a... b... s2m

7. Sansarlar baktı veren yok hadi biraz yukarı çıkaralım diyor 😁1,48

8. Kim kimi korkutuyor belli değil bu sitede, en iyisi hiç okumamak, kimseye inanmamak, biri böyle, biri öyle, ulan bi don kaldı amk.

Çaresi yok kendi bildiğimi yapacağım. Genel kurula gidip çatır çatır temettümü isteyeceğim, pislik çıkaracağım.

Yine 5 kuruşa talim, şimdiden söyliyeyim, bugün 5 kuruş, ulan dilenciye ver sen onu, yani olacağı 1.50

hadi bana eyvallah. ağzımı bozduracaklar.

ytd.ytd.ytd.ytd.

Sayfa 115/466 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •