Sayfa 118/466 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 937 - 944 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by denizfeneri3434 Yazıyı Oku
    kardeş ramazan tutuyom kendimi bendede makine takım var oradda bi ünlü diye ününü ********likten alan bir aracı kurum var milleti söğüşlüyor
    bana geliyor sende benden aşağı kalmazsında tutuyon kendini . ben relaks ben darlanacağıma onlar darlansın.içimi döküyorum ne edim streste bir yere kadar.

2.  Alıntı Originally Posted by denizfeneri3434 Yazıyı Oku
    bana geliyor sende benden aşağı kalmazsında tutuyon kendini . ben relaks ben darlanacağıma onlar darlansın.içimi döküyorum ne edim streste bir yere kadar.
    Aynennnn.... içimden her daim yedi sülalesine saydırıyom rahatlıyom

3. Tahtayı resmen manipüle eden,piyasa bozucu işlemler yapan ,gerek ilgili kuruluşlar ve gerekse aracı kurumları tarafından göz yumulan ve şirketimizce rahatsızlık duyulmayan işlemleri gerçekleştiren çok değerli yatırımcılar..

SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

4. Son 2 dk 145 den ala ala tahtayi 145 den kapadim ))

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Payrıt Yazıyı Oku
    Bilgilendirmeniz için çok teşekkürler, ancak tek bir mesele var %98 e ulaşmış bir hakim ortağın diğer ortakları ortaklıktan çıkarma hakkı mevcut, belirlenen bedel üzerinden paranız köşeye ayrılıyor ve bloke ediliyor, (madde5(8)) sizin hisseleriniz mkk dan alınan bilgiye göre belirleniyor, ve iptal ediliyorlar, yeni hisseler hakim ortağın hesabında olacak şekilde oluşturuluyorlar.

Maalesef “zorla” ortaklıktan atılabiliriz.. keşke öyle olmasayı, ben hiç satmazdım zaten maliyet 2.04, her sene temettümü alırdım ama yok öyle şeye müsade etmiyorlar maalesef

İlgili tebliğ “ortaklıktan çıkarma ve satma hakları tebliğ”dir. Aşağıda linkini paylaşıyorum:
    http://www.resmigazete.gov.tr/eskile...20141112-7.htm
    Ya yapmayın etmeyin, doğru olamaz bu, zorla almak ne demek? Benim bütün planım hisseyi kesinlikle satmamak üzerine kurulu, 14-15 lira olmadığı takdirde asla satmamam lazım, 11 senede yok oldu tüm param, enflasyona, dolara göre zararımın tarifi mümkün değil, eğer rızam dışında 11 senelik yatırımcısını ortaklıktan atarsa mevzuat filan anlamam ben, olay çıkarırım..
    Ytd.

6. OLAY:Ortaya çıkan, oluşan durum, ilgi çeken veya çekebilecek nitelikte olan her türlü iş, hadise, vaka

7. Evettt
    Anketimiz açıldı...
    31 Mart seçimlerini pek çok ilde doğru tahmin etmişdi Hisse.Net anketimiz...
    Sizlerin katkıları ile gene aynı başarıyı elde edeceğimizi düşünüyorum...
    Anketimiz de oy kullanmanız için İstanbul da yaşıyor olmanıza gerek yok
    Oy kullanmadan ve sonuçlara bakmadan geçmeyin derim...

https://www.hisse.net/topluluk/showt...53#post3459253

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

8.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    OLAY:Ortaya çıkan, oluşan durum, ilgi çeken veya çekebilecek nitelikte olan her türlü iş, hadise, vaka
    Yani olay dedim çünkü kalan her türlü söylem tehdit suçunu oluşturur diye yazamadım yoksa altı baya dolu ve dediğim olay medyanın da ilgisini çeker. Sen geleceksin tire gibi şirkete konacaksın bedavaya, ödediğin parayı iki bedelliyle geri alacaksın, senelerce zarar açıklayacaksın, kendinden önce sürekli temettü veren şirketin canını çıkarmışsın, yönetim gideriyle hortumlamışsın, hammaddelerini kendi şirketinden almış örtülü kar transferi yapmışsın. Hisseyi geberik fiyattan %30 daha toplamışsın, yetmemiş endeksin her düşüşünden 1 koymuş 5 nemalanmışsın, ülkenin boğazına oturmuşsun devletin vergilerini kaçırmışsın, bir de gelip 11 senedir sebat ettiğim hisselerimi yok hakim ortakmış, kottan çıkacakmış, ortaklıktan çıkarcakmış mevzuatmış, mış ta mış diye iptal ettirip yok paradan elimden alacakmış, yok öyle şey, her şeyin bir istihab haddi var.
    Ytd.

Sayfa 118/466 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •