Sayfa 194/466 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Kimi kime şikayet ediyoruz Allah aşkına. Devletin haberi ve izni olmadan 1kurus bile dışarı çıkamaz helede bu dönemde.Kurbanlik koyun gibi celladın merhametine kaldı işimiz.Ben bu adamlarda merhamet olduğuna inanmıyorum şirkete olan güvenim zaten bitti zararda bekliyoruz finiş.
    Bildiğiniz bir ketenpere nin tam ortasındayız spk ve hırsız lar baş rolde .

2.  Alıntı Originally Posted by dahafazlaolmaz Yazıyı Oku
    yahu tire yönetimi ne kötü insanlarsınız...
    Parayı heder etmişsiniz ky hakkını hukukunu resmen yemişsiniz yine..
    Utanma yok
    arlanma yok

adiler sizi...

peh, zarar açıklamış bizde yedik. Uyan vatandaş uyan.

Nerde spk. Nerde devlet, şunlara biri dur demeli artık.

3. Firmaların/Şirketlerin hisselerini TCMB toplamaya başlar." demişim. Ben bunu yazdığımda TCMB'nin ya da Hazine'nin C. Başkanlığı Kararnamesinde yer aldığı gibi hisse toplayıp ortak olma yetkisi bile yoktu.

Aylar sonra kararname çıktı. BİLGİ PARADIR.

ALINTIDIR.

YTD.
    Son düzenleme : nokta atışı; 11-08-2019 saat: 01:12.

Alıntı Originally Posted by nokta atışı Yazıyı Oku
    Firmaların/Şirketlerin hisselerini TCMB toplamaya başlar." demişim. Ben bunu yazdığımda TCMB'nin ya da Hazine'nin C. Başkanlığı Kararnamesinde yer aldığı gibi hisse toplayıp ortak olma yetkisi bile yoktu.

Aylar sonra kararname çıktı. BİLGİ PARADIR.

ALINTIDIR.

YTD.
    Tc.mb.... şimdi mondiyimi satın alıcak yani böyle birşey rüya gibi birşey...😉☺

5.  Alıntı Originally Posted by sabır53 Yazıyı Oku
    ulan benden moderatör bezdi adam kaçacak delik arıyor ama o atıyor engelliyor ben bacadan giriyorum.bu senette kimse benim kadar madur olmadı 12 sene diyorum teksas beni bilen bilir ben bizi dolandıranlara acıyom ağzımı yumuyom gözümüü
    Dostum nerelerdesin. Bu avusturyalı lar seni özlemiş. Bi tarafları sürekli kaşınıyor Bu arada herkesin kurban bayramı kutlu olsun...

Alıntı Originally Posted by felix35 Yazıyı Oku
    Özledik seni dostum. Bu avusturyalı lar da seni özlemiş. Bi tarafları sürekli kaşınıyor Bu arada herkesin kurban bayramı kutlu olsun...
    Slm hayırlı bayramlar kardeşim...🙏🙏

Hayırdır bayağıdır yoktun??? şişman kadını bana bıraktın gittin 😢😢
    Resmen siyaset yapıyor hertürlü yalan dolan iftira bunda...kimsenin bir şey dediği yok...!!!
    Ytd...
    Saygılar...

7.  Alıntı Originally Posted by selimsen Yazıyı Oku
    Bu konuda daha önce bu topic te örtülü kar transferi ile ilgili yazılarım olmuştu.Şimdi 4 görsel ekliyorum.Yorumlarım ve düşüncelerimi daha sonra(hafta sonu )paylaşacağım...

Selam arkadaşlar kurban bayramınızı kutlar.Sağlık ve esenlikler dilerim.
    Öncelikle şunları söylemek isterim Genel Kurula katılan Sn. Ahmet YILDIZ ve Sn.Murat AYDEMİR'e içtenlikle teşekkür ederim.Bilinçli ve araştırmacı yatırımcı olarak Genel Kurulda gerekli çabayı göstermişler adeta yapılan hukuksuz ve haksız işlemleri ve şirketin itiraflarını tutanaklara kazımışlardır...
    Şu sözlere katılmamak mümkün mü '

Bir numaralı görselde şirket yetkilisi kar transferini adeta itiraf etmektedir.Buna hukukta tevili ikrar denir.Lisans giderleri danışmanlık ücretleri ve merkezden yapılan yönetim programı ile şirket Ana firma tarafından merkezden idare edilmektir. Bunun karşılığı da ciroya bağlı olarak EURO bazında lisans ücretleri,danışmalık ücretleri ve ne olduğu belirtilmeyen dışarıdan sağlanan hizmetler olarak ana şirkete ödenmektedir.Nasıl bir danışmanlık gideridir ki geçen seneden bu yana 2.5 kat artmıştır...
    Şirket yetkilisi buna savunma olarak ana firmayla olan karşılıklı anlaşmayı öne sürüyor.Bu nasıl bir kafadır ki anlaşmayı yapanlar aynı taraftır.Veren el ile alan al aynıdır.Sonuç olarak bu otamasyona ve iş proğramına rağmen
    şirket önemli bir zarar açıklamıştır.Ve bu zararın ana firmaya yapılan transfer yoluyla açıkça yapıldığı yönünde ciddi şüpheler görünmektedir...
    Yukarıda belirttiğim gibi şirket yetkilisi KNOW HOW ,LİSANS ÜCRELERİ,DANIŞMANLIK ÜCRETLERİ,SAP ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ sayesinde ana şirkete entegre oldukları tabiri caizse kanımızı emmeye devam edeceklerini açıkça ilan etmişlerdir.
    İşin ilginç yanı değerli şirketimiz yıllardır çeşitli gerekçelerle kar olmadığı için vergi vermemekte,yatırımcı aldatılmakta ,devletimiz büyük bir gelirden mahrum bırakılmaktadır.Bu işi en çok SPK,Maliye Bakanlığı denetleme ve takip etmesi gerekirken üç maymun oynanmaktadır.
    Dip Not 17 de belirtilen 4 nolu görselde kendi yaptıkları işlemin kar transferin nasıl yapıldığı açıklanmıştır.

Emsallere uygunluk ana ilkedir.Nerede emsallerin..Adamlar Tiremizi Avusturya viyanaya bağlamışlar.Bizler seyirci kalıyoruz.

Türk yatırımcısı Avusturya da bunların yaptığının 10 da birini yapsaydı başına neler gelirdi .
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

8. Borsada en güzel kazancı sıkıntı çektiren kağıt yapar. İnşallah tiredeki arkadaşlarda fazlasını kazanırlar şirketten eminseniz sabirdsn başka yapacağınız bir şey yok. Er geç gerçekler ortaya çıkar.

Sayfa 194/466 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •