Sayfa 420/466 İlkİlk ... 320370410418419420421422430 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 3,353 - 3,360 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Yine Tire ve yine bir küçük yatırımcı avlama gösterisi izledik. İnsaf yoksunu tahtacı herkesin malına göz dikmiş aç gözlü tahtacı yine yaptın yapacağını.

O kadar bastı o kadar kötü götürdü ki tahtayı herkes zarar açıklayacak sandı endeks 120bine gitti bu durdu yerinde saydı aylarca süründürdü kan kusturdu en sonunda herkes yukarı kıracak diye beklerken gitti 5 lira altına sürdü tahtayı bir sürü ky küfredip lanet edip sattı gitti.

Gazetelere haberler çıktı Kağıt Karton sektörü Türkiyede %101 büyüdü diye Tire tahtacısı tahtayı yukarı almadığı gibi aşağı bastı ve sonunda 18 milyon kar açıkladı.

Tek kelimeyle: Pes !!!
    Ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by ordinary Yazıyı Oku
    Yine Tire ve yine bir küçük yatırımcı avlama gösterisi izledik. İnsaf yoksunu tahtacı herkesin malına göz dikmiş aç gözlü tahtacı yine yaptın yapacağını.

O kadar bastı o kadar kötü götürdü ki tahtayı herkes zarar açıklayacak sandı endeks 120bine gitti bu durdu yerinde saydı aylarca süründürdü kan kusturdu en sonunda herkes yukarı kıracak diye beklerken gitti 5 lira altına sürdü tahtayı bir sürü ky küfredip lanet edip sattı gitti.

Gazetelere haberler çıktı Kağıt Karton sektörü Türkiyede %101 büyüdü diye Tire tahtacısı tahtayı yukarı almadığı gibi aşağı bastı ve sonunda 18 milyon kar açıkladı.

Gerçekten iyi uyuttular, düşerken de en önden götürdüler. Ben de zarar veya düşük kar açıklanacak diye endişelendim şahsen; ama beklenenin tersini yaparak düştükçe aldım. Şu an hâlâ zarar görünüyor, ama bir tık sonra yeşillenir. İlerisi aydınlık inşallah.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

3.  Alıntı Originally Posted by ordinary Yazıyı Oku
    Yine Tire ve yine bir küçük yatırımcı avlama gösterisi izledik. İnsaf yoksunu tahtacı herkesin malına göz dikmiş aç gözlü tahtacı yine yaptın yapacağını.

Bu çok pislik bir kağıt..1000 lot alsan buradan sana aldırmamak için 100 bin lot al-sat yapıp seni tedirgin eder..
    Tahtasına bakınca midem bulanıyor..Nereye giderse gitsin 1 lira vermem buna isterse 10 lira olsun..
    Dediklerinin tamamı doğru değerli dost.

4.  Alıntı Originally Posted by nazelyon Yazıyı Oku
    dolar bazlı bakanınız oldu mu hiç hissedaşlar ?
    öne alalım

5.  Alıntı Originally Posted by nazelyon Yazıyı Oku
    öne alalım
    sevgili arena ortağım,inşallah burada da aynı performansı görürüz .

6.  Alıntı Originally Posted by Cezaa Yazıyı Oku
    sevgili arena ortağım,inşallah burada da aynı performansı görürüz .
    inşallah hissedaş.. bu arada Emirhan06 abiye de haber etsek mi acaba ?

7.  Alıntı Originally Posted by nazelyon Yazıyı Oku
    öne alalım
    Efsanevi çanağı mı diyorsunuz, 4 dolara uzanan, ben yıllardır onu bekleye bekleye ağaç oldum, göstermiyorlar bir türlü, fiili dolaşım az, tahtacı aç gözlü ondan süründürüyor zaten 10 sene 1 lirada tuttu şirketi basa basa.

1.71 usd görünce Ocak sonunda tamam artık geliyor dedim ama yine olmadı. Umarım artık yakında gelir, sektör pandemiyle birlikte büyüme olarak daha da hızlandı, umut fakirin ekmeği.
    Ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by nazelyon Yazıyı Oku
    inşallah hissedaş.. bu arada Emirhan06 abiye de haber etsek mi acaba ?
    Emirhan06 nın olduğu yerde bereket oluyor. Arena dışında başka hisse taşımıyor biliyorum,ortak.

Sayfa 420/466 İlkİlk ... 320370410418419420421422430 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •