Sayfa 250/466 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

Alıntı Originally Posted by mls35 Yazıyı Oku
    Kocaman büyük bir sansar var bu hissede hem de çok büyük. Doymak bilmedi.
    Yeter lan bizi boğduğun git başka kümese,..

2.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    En kötü bir piyasada bile en düşük 1.61 olur bunun aşşağısını beklemek hayaldir şuan tabiki...normalde düşürmek isteselerdi 1.50 çok çabuk getirirlerdi bence...
    Babacığım tetikde hazır ol ani aktifden almaya çalış 3 5 bakma derim...genede sen işini bilirsin akşamdan yaparsın çişini...büyük borsacı babacığım...😉

Asla ytd....!!!!
    Texas, emri yazdım çıkıyorum. 1,61'e verecek misin? Fazla uğraştırma haa

Bir de ufak bir ricam olacak çiş, kaka karıştırmayalım. Bak gayet iyi gidiyor herşey değil mi? Bu gidişle yakında beraber herhalde halay çekeceğiz

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Texas, emri yazdım çıkıyorum. 1,61'e verecek misin? Fazla uğraştırma haa

Bir de ufak bir ricam olacak çiş, kaka karıştırmayalım. Bak gayet iyi gidiyor herşey değil mi? Bu gidişle yakında beraber herhalde halay çekeceğiz
    Uğraştırmam neyse o...Ben sana ne dedim 3 5 bakma al 1.63 64 ne yine yetmiyor,yazma aktiften al çok ararsın sonra demedi deme...gene 1.65 kapatacak galiba....

Tamam babacığım demem...😉
    Halay bilmem...sen kendin oyna zaten kendin çalıp kendin oynuyorsunki kimseye gerek yok sen yetersin....🤣🤣😂😂☺

4. Valla ne diyebilirim adam incitmeden tecavüz ediyor. İşin ehli 👍👍

5. Bunlar, böyle iyi aile çocukları,hacim yaptırır mal almaz yükseltir,hacimsiz mal satar düşürür,bunlar hadi neyse ağzımı bozmiyayim,ceza yicem yine

6. Denmekki bu hissenin ederi bu,biz yanlış yerden bakiyoruz,duygusal davraniyoruz,9 aylık hattta yıllık bile zarar aciklayabilir bunlardan herşey beklenir,ellerinde herşey

7. 75 milyonu iki kelime yazıyla yedi bunlar, üstüne makina kapattim, üstüne zarar,zarar haberini tekrar bi daha gonderiyor kasıtlı,bunlarda utanmada yok

Babacığım Pazartesi’ye kaldı senin 1.61 gelicek merak etme olurmu...😉

Sayfa 250/466 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •