Sayfa 408/466 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

aylık takas

Ne olacak bu Tire nin hali ? Bilanço beklentisi bazılarında yüksek

3. Bilanço beklentisi ne kadar

4.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Sevgili Dostlar,
    Uzun süren birlikteliğimiz burada sona erdi. Burada artık yazım olmayacak...Dükkanı size sizleri Allah'a emanet ediyorum..Umarım herkesin gönlünce olmuş veya olacaktır....

Benim belirlediğim hedefler 4/5 oranında gerçekleşti. Belki son hedefte tutar inşallah hisseyi taşıyanlar o hedefe ulaşır.

Umarım ki hafızalarınızda yer edinmişimdir.

...Yatırım Tavsiyesi Değildir....
    Ben aynı fikirde değilim.Senin foruma damdan düşer gibi aniden girip daha doğrusu planlı ve programlı olarak tahtayı yapan ekipten biri olduğunu ısrarla düşünüyorum.Tabiiki boşta konuşmuyorum,yani atıp tutmuyorum.Burada yok şu kadar lotum falan var diye atıp tutarken ben bu tahtada mal bakımından 2. sıradaydım.Hoşçakal kardeşim.Y.T.D.

5. Gitmeninde bu bakımdan bir anlamı var.Öyle küçük yatırımcı dostuymuş gibi görünmrsrydin bari.Duygu sömürüsüne hiç gerek yoktu.:-)))))Y.T.D.

6.  Alıntı Originally Posted by hakanna34 Yazıyı Oku
    Gitmeninde bu bakımdan bir anlamı var.Öyle küçük yatırımcı dostuymuş gibi görünmrsrydin bari.Duygu sömürüsüne hiç gerek yoktu.:-)))))Y.T.D.
    Sevgili hakanna34 kardeşim,
    Benim hakkımda bazı düşüncelere sahip olmuşsun, düşüncelerine saygı duyuyorum.

Biliyorsun ki ben iddialı bir kişiyim. Benim bahsettiğin tahtayı yapan ekiple birlikte olduğumu ispatın halinde sana 1 milyon TL vereceğimi beyan ederim. İspat edemezsen seni müfteri ilan etmemem için herhangi bir hayır kurumuna 10 bin TL bağış yapmanı ve dekontunu paylaşmanı rica edeceğim.

Bugünden itibaren sana bir ay süre...

Bu yazıyı cevap hakkı kullanmak için kaleme aldım. Bu topikte artık yorum yapmama kararım saklıdır.

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Sevgili hakanna34 kardeşim,
    Benim hakkımda bazı düşüncelere sahip olmuşsun, düşüncelerine saygı duyuyorum.

Biliyorsun ki ben iddialı bir kişiyim. Benim bahsettiğin tahtayı yapan ekiple birlikte olduğumu ispatın halinde sana 1 milyon TL vereceğimi beyan ederim. İspat edemezsen seni müfteri ilan etmemem için herhangi bir hayır kurumuna 10 bin TL bağış yapmanı ve dekontunu paylaşmanı rica edeceğim.

Bugünden itibaren sana bir ay süre...

Bu yazıyı cevap hakkı kullanmak için kaleme aldım. Bu topikte artık yorum yapmama kararım saklıdır.

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Bak kardeşim ne diyorsam o .Foruma giriş tarzın hoş değildi bunu biliyorsun.Çok fazla mal yüklüyüm laflarıda boştu bunuda biliyorsun.O tahtada öyle çakallar varki (sen gayet iyi biliyorsun) eğer o ekipten değilsen sana hayatta yüklü mal boşalttırıp yedirmezler.Adamlar grafiği aç bir bak 12 sene millete neler yapmışlar.Bu tahtada senin öyle ballandıra ballandıra anlattığın gibi şişman kadın sahneye çıkmadan opera bitmez konusu senin hikayen.Onlardan değilsen operada olmaz şişman kadında.Sen sadece birilerini aptal yerine koyma okuyan varsa anladı.Y.T.D.

8.  Alıntı Originally Posted by hakanna34 Yazıyı Oku
    Bak kardeşim ne diyorsam o .Foruma giriş tarzın hoş değildi bunu biliyorsun.Çok fazla mal yüklüyüm laflarıda boştu bunuda biliyorsun.O tahtada öyle çakallar varki (sen gayet iyi biliyorsun) eğer o ekipten değilsen sana hayatta yüklü mal boşalttırıp yedirmezler.Adamlar grafiği aç bir bak 12 sene millete neler yapmışlar.Bu tahtada senin öyle ballandıra ballandıra anlattığın gibi şişman kadın sahneye çıkmadan opera bitmez konusu senin hikayen.Onlardan değilsen operada olmaz şişman kadında.Sen sadece birilerini aptal yerine koyma okuyan varsa anladı.Y.T.D.
    Madem kabul etmiyorsun o zaman düşüncelerimede saygı duyma.Reddet olsun bitsin ben söyleyeceğimi söyledim.Y.T.D.

Sayfa 408/466 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •