Sayfa 24/466 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 185 - 192 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Sayın arkadaşlar şirketlerin bilanço açıklama tarihlerine aşağıdan bakabilirsiniz:

http://www.borsanalist.com/bilanco-aciklama-tarihleri
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

2. Arkadaşlar merhaba.yaklaşık bir yıldır hissedeyim.sessiz sedasız hergun yazılanları okuyorum.bu hisseninde artık zamanının geldiğine inanıyorum ve beklentim buyuk.borsadan 25 yıldır para kazanan biri olarak her hissede en az bir yıl bekledim.şirket artık kara geçiyor yine söylüyorum beklentim buyuk

3.  Alıntı Originally Posted by nokta atışı Yazıyı Oku
    SENİ SEVİYORUM. Güveniyorum da.

Sn. ENTRİKA BÖYLE DEDİYSEK BİLGİNE SAYGI DUYDUĞUMUZDANDIR ELBET. Koynuna gireceğiz demedik. ayıp ettin.
    Artık yazmayacağım.

Unutmadan benimde kız arkadaşlarım var.

4.  Alıntı Originally Posted by nokta atışı Yazıyı Oku
    Sn. ENTRİKA BÖYLE DEDİYSEK BİLGİNE SAYGI DUYDUĞUMUZDANDIR ELBET. Koynuna gireceğiz demedik. ayıp ettin.
    Artık yazmayacağım.

Unutmadan benimde kız arkadaşlarım var.
    Yaşa...Şaka canım...

5.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Yaşa...Şaka canım...
    Büyüklük budur işte her iki taraf için. şaka kabul görmüştür.

şimdi yatma zamanı erken kalkmam lazım. iyi geceler herkese.

6.  Alıntı Originally Posted by Payrıt Yazıyı Oku
    En küçüğümüzsen sana tavsiyem şudur: Sabreden derviş muradına ermiş.
    İnsanlara güvenmemekte haklısın, çok zor güven, geç güven ama doğru güven, en çok kendine güven. 3 sene de çok şeyler olur kendine bugünkü kararlılığını hatırlat ve yılma.

Dediğinde haklısın kimse satmazsa ky olarak bu bir “duruş” mesajı verir, bu da mondi ye kararlılığı gösterir. Bence de o zaman bu hisse hareket etmeye başlar.

14 güzel bir hedef, ben 4-5 arası demiştim ama ben de sayın Entrika ya güveniyorum, bir bildiği var elbet, bu yüzden bir miktar lotumu 14 lere saklayacağım.

Operayı izlemek için biletimi aldım.

Selamlar,
    Bence insan sadece kendine güvenmeli Sayın Payrıt. Başkalarından fayda yok.

Bu forumda da hiç kimseye güven olmaz. İnecek diyenler çıkacak diyenler hepsi birbirine laf yetiştirir, mümkün mertebe aşağılarlar birbirlerini komple bir algı oluşturulmuş durumda. Bu hissenin forumunda güven ortamı yok oldu.

Burada Sayın Tarantula vardı veriyle konuşurdu hep araştırmalarını paylaşırdı, kaç senelik Tire yatırımcısı o bile sustu, düşünün burası ne halde ki artık hiç konuşmuyor.

Temettü vermesini bekliyordum 11 senedir hisse elimde, vermedi, olsun. Bana artık seneler etki etmiyor.
    Ytd.

tire de yazan cok ky cok sankı hıssede
    ınsallah terse yatırmazlar mılletı
    ytd

8.  Alıntı Originally Posted by kemer77 Yazıyı Oku
    tire de yazan cok ky cok sankı hıssede
    ınsallah terse yatırmazlar mılletı
    ytd
    Terse yatıracağı kadar yatırdı.Bu kârlılıkla yatırımcısına hiçbir şey vermedi bundan sonra da tireden hiçbir beklentim yok.Tire 10 sene önceki yıllarda vereceğini vermiş.O zamanki yatırımcılar muhtemelen hala Tire'de beklemeye devam ediyorlar bence.Bundan sonrada o eski verimli olduğu yılları göstermez bizlere.

Sayfa 24/466 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •